Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2018-12-13 22:26:34

ŻastBraun

Gość

Mobbing, przekroczenie uprawnień

Cześć Dziewczyny. Sprawa jest patowa i wątpię, abym cokolwiek wskórała, jednak szukam gdzie się da.
Mój partner przebywa w ZK. Jego,już była, wychowawczyni jest w nim zadłużona(!). Pomijając fakt, że narusza zasady etyki, babsko ma męża,dzieci,rodzinę... Jest cholernie zazdrosna, próbuje uniemożliwić mu kontakty ze mną, konfiskuje jego korespondecję, wpisywała mnie na listę osób odwiedzających z zakazem odwiedzin(!)... Totalny kosmos. Kiedy tylko przechwyci listy ode mnie, mści się na nim, wymyślając powody z dupy i kary. Rzecz jasna, wszystkie jej czyny są "zgodne z prawem". Wykorzystała do swoich celów informacje zawarte w liście(Login i hasło do konta Skype mojego partnera). Włamała się na konto, usunęła mnie z listy kontaktów po czym zablokowała. Konto również zablokowała, celowo wpisując błędne hasło. Jako dowód mam adres IP urządzenia, z którego dokonano włamu. Mam zamiar udać się na policję w celu zgłoszenia przestępstwa oraz wystosowania pisma do Rzecznika Praw Obywatelskich oraz do Dyrektora Generalnego Więziennictwa o przekroczenie uprawnień,mobbing,  ale... No właśnie jest "ale". Partner napisał prośbę o przeniesienie do zakładu półotwartego i obawiam się, że w zemście owa pani może zaszkodzić bardziej i namieszać, co uniemożliwi przeniesienie. Dziewczyny, może któraś z Was poradzi co robić. Pismo do dyrektora ZK odpada, ponieważ ZK to "rodzinny interes" i na pewno nic w tej sprawie pozytywnego się nie ruszy, wręcz przeciwnie, na partnera spadnie lawina...

#2 2018-12-13 22:44:12

 eulimena

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2017-02-23
Posty: 798

Re: Mobbing, przekroczenie uprawnień

Jak ją zwolnią, to już nie zaszkodzi...cięzka decyzja, bo kobita może się mścić, ale takie praktyki należy od razu ucinać. A sprawa na policji to rozsądny pomysł...jesli nie da sie inaczej? Długo będziesz jeszcze czekać na wyjście? Przy takim utrudnianiu kontaktów, czas będzie owocny tylko w nerwy


Wyolbrzymiaj szczęście, a nie problemy.

Offline

#3 2018-12-13 22:51:37

ŻastBraun

Gość

Re: Mobbing, przekroczenie uprawnień

O ile ją zwolnią... To mała miejscowość, pracownicy ZK to ciocie, wujkowie, ojcowie... Jak nie ona to ktoś inny się zemści. Myślę gdzie uderzyć, żeby krótko i konkretnie załatwić sprawę. A może czekać aż go przeniosą? Jedno jest pewnie, nie odpuszczę. Ktoś w końcu musi utrzeć jej nosa.

#4 2018-12-13 23:10:57

Renia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-10-31
Posty: 969

Re: Mobbing, przekroczenie uprawnień

Pismo do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa.
Jeśli napiszesz do CZSW skarge na nią, to prześlą tą skargę do dyrektora jednostki, w której pracuje.


"Bo w mojej głowie zamieć, czarne czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem"

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gt.pun.pl www.naruto-senpuu.pun.pl www.worldjumpstyle.pun.pl www.g608-2.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl