Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#21 2019-09-15 15:16:48

 patiwu91

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-24
Posty: 2168

Re: ZK CZERWONY BÓR

Renata. Oczywiscie, ze sa mozliwe. Sa dwie mozliwosci by uzyskac taki rodzaj widzenia. Pierwsze: osadzony musi otrzymac wniosek nagrodowy w postaci widzenia bez dozoru. Mozliwosc druga: mozna postarac sie o tzw ulge. Przyznaje ja dyrektor w wyjatkowych sytuacjach. Nalezy wystapic z wnioskiem o przyznanie, moze to zrobic osadzony lub np partnerk, zona. We wniosku trzeba napisac, ze prosicie o ulge w postaci widzenia bezdozorowego i uzasadnic.
W Czerwonym bylismy okolo 2 lata temu i taki rodzaj widzeni mielismy raz w miesiacu z wnioskow nagrodowych wlasnie.


Doczekana po 7 latach 6 miesiacach ❤

Offline

#22 2019-11-05 18:25:17

edit

Gość

Re: ZK CZERWONY BÓR

Aktualnie jestem na bieżąco jesli chidzi o ten zakład. Moj C przebywa tam juz od 8miesiecy. Udziele info jesli tylko bede znała odpowiedz:)

#23 2019-11-09 09:48:43

bilbik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-08-08
Posty: 1

Re: ZK CZERWONY BÓR

Hej,
Są możliwe- ale to rzadkość. Mój dostał w ramach nagrody za skończony kurs.
Wiem, że widzenia bez dozoru odbywają się też w osobnym pokoju ale bez łóżka tylko 2 krzesła i stolik.
Może pisać prośby i On i Ty do dyrektora. Z motywacją, że oddalacie się od siebie albo że zbliża się rocznica.....itp.

Offline

#24 2019-11-11 12:59:55

edit

Gość

Re: ZK CZERWONY BÓR

Jeśli chodzi o zk w Czerwonym Borze to widzenia bez dozoru sa mozliwe. Moj dostal w ramach nagrody. Straznik wprowadza was do pokoju i zamyka drzwi na klucz. W srodku pod oknem jest stolik i dwa krzesla obok kacik dla dzieci z zabawkami. Przy drzwiach stoi drugi stolik a obok niego rozkladana wersalka. Jest     tez lazienka z prysznicem.

#25 2020-02-03 19:50:54

Odwiedziny dojazd

Gość

Re: ZK CZERWONY BÓR

Czy jezdzi ktos moze z okolic Elku???????????

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dsm.pun.pl www.sojuszborguni65.pun.pl www.otshamachi.pun.pl www.tasmy90label.pun.pl www.pgbiotech.pun.pl