Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2013-04-11 14:11:19

 Niezapominajka86

Admin

Skąd: Pomorze,blisko morze :)
Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 910

ZK ŻYTKOWICE

Zakład Karny w Żytkowicach
26-930 Żytkowice
Tel./Fax: (48) 62-11-250

Konto depozytowe
Wpłat na konto depozytowe osadzonego można dokonywać za pomocą przekazu pocztowego wg wzoru:

Odbiorca: [Nazwa Jednostki Służby Więziennej]
Wpłacający: [imię i nazwisko]
Wpłacający: [adres]

Tytuł przelewu:
dla: [imię i nazwisko osadzonego], s. [imię ojca osadzonego]

Konto bankowe:
Narodowy Bank Polski
o. Warszawa
70101010100023361391200000
Dla interesantów
Dyrektor jednostki przyjmuje interesantów w następujących dniach:
Poniedziałek: 9-11
Wtorek: 9-11
Środa: 14-17
Czwartek: 9-11
Piątek: 9-11

Zakład Karny w Żytkowicach to jednostka typu półotwartego, przeznaczona dla dorosłych recydywistów penitencjarnych. Jednostka dysponuje punktem bibliotecznym, radiowęzłem, świetlicami, boiskiem sportowym,  fryzjernią oraz pracownią artystyczną i salą ćwiczeń. Pojemność Zakładu Karnego w Żytkowicach wraz z Oddziałem Zewnętrznym w Pionkach wynosi 563 miejsca.

Zasady udzielania widzeń :

Widzenia udzielane są w sali widzeń, zgodnie z art.105a KKW w kolejności zgłoszeń osób odwiedzających. W widzeniu mogą uczestniczyć nie więcej niż dwie osoby pełnoletnie. Liczba osób niepełnoletnich nie podlega ograniczeniu. Od dnia 01.01.2012 r. osoby niepełnoletnie mogą korzystać z widzeń tylko pod opieką osób pełnoletnich. Skazanych można odwiedzać w środy, czwartki, soboty w godz. 8.00 – 15.00, a w niedziele i dni świąteczne w godz.8.00 – 16.00. Osoby bliskie mogą zgłaszać się na widzenia od godziny 7.45 do godziny 14.00. W środę i w czwartek w godz.9.00 – 15.00 odbywają się widzenia zgodnie z art. 138§1ust 3 kkw dla osób posiadających w/w nagrodę. W sobotę w niedzielę oraz dni świąteczne w godz.9.00 – 15.00 odbywają się widzenia zgodnie z art. 138§1ust 2 kkw dla osób posiadających w/w nagrodę. Zapisy na widzenia w trybie art. 138§1 ust 2 i 3 kkw przyjmowane są przez wychowawców zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Za zgodą Dyrektora lub kierujących I i II Oddziałem Penitencjarnym w trakcie widzenia można przekazać rodzinie odzież niestosowną do pory roku, płyty oraz kasety.

Zasady przyjmowania paczek :

Skazany może otrzymać raz w kwartale paczkę żywnościową zgodnie z art. 113a § 3, 4,5 i 6. Paczki mogą być dostarczane do Zakładu Karnego w Żytkowicach, lub Oddziału Zewnętrznego w Pionkach (zgodnie z adresem odbiorcy) za pośrednictwem poczty, firmy kurierskiej bądź gońca w godzinach 8.00 – 18.00. Istnieje również możliwość przekazania paczki przez osoby odwiedzające z artykułów zakupionych w kantynie zakładu karnego. Paczki dostarczane do jednostki przez osoby indywidualne mogą być przyjmowane do godz. 16.00. Paczki żywnościowe wydawane są skazanym w dniu przyjęcia, natomiast paczki odzieżowe po wpisaniu w kartę w pierwszym dniu roboczym po otrzymaniu paczki. Wewnątrz paczki powinien być umieszczony spis jej zawartości i na jego podstawie dokonuje się ustaleń zawartości paczki. W paczkach z żywnością mogą znajdować się wyłącznie artykuły żywnościowe. Przesłanie osadzonemu odzieży, bielizny, obuwia, przedmiotów osobistego użytku, środków higieny i lekarstw może nastąpić na podstawie odrębnego zezwolenia. W paczkach nie mogą być dostarczane wyroby tytoniowe, jajka, surowe mięso oraz artykuły żywnościowe i higieniczne, których sprawdzenie jest niemożliwe bez naruszenia w istotny sposób ich substancji, jak też artykuły w opakowaniach utrudniających kontrolę ich zawartości. Paczka zawierająca w/w artykuły będzie zwrócona nadawcy na koszt osadzonego lub w uzasadnionych wypadkach na koszt jednostki. Do zakładu nie będą przyjmowane paczki, których kosztu doręczenia nie opłacił nadawca, a także których zawartość po dokonaniu kontroli wzbudziła zastrzeżenia. Ponadto nie będą przyjmowane paczki z żywnością przekraczające ciężar 5 kg, jak również adresowane do osadzonych, którzy w danym kwartale skorzystali już z prawa do jej otrzymania bądź też wobec których wykonywana jest kara dyscyplinarna pozbawienia możliwości otrzymania paczki żywnościowej. Od dnia: 01.01.2012 r. istnieje możliwość dodatkowego sposobu realizacji uprawnień osadzonych do otrzymania paczek z żywnością za pośrednictwem punktu sprzedaży znajdującego się na terenie Zakładu Karnego w Żytkowicach oraz Oddziału Zewnętrznego w Pionkach. Paczki żywnościowe będą dostarczane osadzonym przebywającym w tutejszej jednostce na podstawie wypełnionego formularza zamówienia na paczkę żywnościową wraz z oryginałem dowodu wpłaty lub potwierdzeniem przelewu za zamówione artykuły. Zamówienie sporządzane jest na podstawie listy produktów dostępnych w punkcie sprzedaży.Formularz zamówienia oraz lista produktów dostępna jest:

a) w punkcie sprzedaży,

b) w poczekalni przy sali widzeń,

c) na tablicy ogłoszeń przed wejściem do jednostki

d) w formie elektronicznej na stronie internetowej jednostki

Wypełnione formularze zamówień wraz z dowodem wpłaty, osoby zainteresowane mogą składać w punkcie sprzedaży lub drogą pocztową na adres tutejszej jednostki z dopiskiem "Kantyna". Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po potwierdzeniu uprawnienia osadzonego do otrzymania paczki żywnościowej. W przypadku braku tego uprawnienia lub braku możliwości zrealizowania zamówienia z przyczyn niezależnych od administracji Zakładu Karnego w Żytkowicach, środki pieniężne niezwłocznie przekazywane są osobie która paczkę opłaciła w kwocie pomniejszonej o koszt przelewu lub przekazu pocztowego wraz z informacją o przyczynach odmowy zrealizowania zamówienia.

Dane do wpłaty:

P.U.H. Gregor

Janina Miękus

ul. Daleka 39

26-670 Pionki

PKO BP SA: 61 1020 4317 0000 5802 0307 1263


Źródło : http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspek … zytkowice/

Offline

#2 2013-12-13 12:08:13

sylvii1234

Gość

Re: ZK ŻYTKOWICE

Witam, może ktoś wie o której trzeba podjechać w weekend pod bramę żeby dostać się na widzenie? Na wawa- służewiec przyjmowali kartki od 8 ale ludzie przyjeżdzali od 5 rano dlatego też pytam,

#3 2013-12-14 15:30:28

Kairi

Gość

Re: ZK ŻYTKOWICE

Witaj, mojego faceta wywieźli ze Służewca do Żytkowic właśnie , co prawda nie mam możliwości za bardzo go tam odwiedzić ale na Służewcu przyjeżdżałam czasem o 10 lub 11 i zawsze udało mi się dostać . Żytkowice to chyba mniejszy zakład niż Służewiec więc myślę że chyba aż tak wcześnie nie musisz przyjeżdżać żeby spokojnie się dostać. Najlepiej jakbyś była mniej więcej około godziny przed przyjmowaniem zgłoszeń ,chyba że planujesz odwiedzić go teraz przed Świętami to wtedy rzeczywiście lepiej być dużo wcześniej.

#4 2013-12-16 13:10:22

sylvii1234

Gość

Re: ZK ŻYTKOWICE

W sobotę z rana chciałabym się wybrać do żytkowic 21-12-2013. Jadę samochodem chętnie zabiorę kogoś kto by mi się trochę dorzucił do paliwa. Jadę sama więc mam 4 wolne miejsca. Jadę z Warszawy, to też ważna informacja.

#5 2014-04-01 19:19:59

marta

Gość

Re: ZK ŻYTKOWICE

Witam mam pytanie czy nikt nie wybiera sie w najblizszym czasie do zk zytkowice samochodem z warszawy? Zaplace za paliwo

#6 2014-05-04 10:50:33

Marcin 367

Gość

Re: ZK ŻYTKOWICE

Ja planuje jechać do żytkowic z Warszawy w najbliższym czasie. Podaj numer to skontaktujemy się.

#7 2014-05-06 11:10:45

Karolina

Gość

Re: ZK ŻYTKOWICE

chętnie dorzucę się do paliwa jeśli by mnie ktoś zabrał ze sobą z warszawy. najchętniej po 15 tym mają.  Karolina zostawiam maila karolinka1730@wp.pl

#8 2015-08-30 07:10:56

Iwonka49

Gość

Re: ZK ŻYTKOWICE

Czy wybiera sie ktos w najblizszym czasie samochidem do zk na widzenie? Chetnie dołożę do paliwa podaje swoj numer y 530396942

#9 2015-11-16 08:50:52

aga4482

Gość

Re: ZK ŻYTKOWICE

Witam. Szukam kogoś kto systematycznie albo przynajmniej raz w miesiącu jezdzi do Pionek albo do Zytkowic na widzenie z Wawy i okolic...Bedę płacić za paliwo...Proszę o tel...692 669 768        Agnieszka z Pruszkowa

#10 2016-03-23 16:56:12

Zakochana

Zbanowany

Re: ZK ŻYTKOWICE

Jutro jadę do zytkowic są 2 wolne miejsca. Pozdrawiam

#11 2016-11-04 20:08:41

pomoc

Gość

Re: ZK ŻYTKOWICE

witam jesli ktos jezdzi do Żytkowic na widzenia samochodem i jest z warszawy chetnie sie zabiore. oczywiscie doplace za paliwo itp.
dni i godziny nie maja wiekszego znaczenia.
tel 534409295
iza m

#12 2016-11-06 17:28:16

agata

Gość

Re: ZK ŻYTKOWICE

trafilam tu przypadkiem bo szukam nr konta kantyny gdzie mozna wplacic pieniadze na paczke.....ale widze ze ta strona jest jakas do bani bo jakies stare dane z 2011 roku tutaj widnieja co moga odwiedzajacych wprowadzic w blad np godziny odwiedzin,nadawaniepaczek itp) halllo moderator ,zyjesz?

#13 2016-11-06 17:49:07

 Niezapominajka86

Admin

Skąd: Pomorze,blisko morze :)
Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 910

Re: ZK ŻYTKOWICE

Maleństwo 86 napisał:

W związku z licznymi wątkami o zakładach i aresztach nie jesteśmy w stanie na bieżąco sprawdzać czy nie uległy zmianie numery kont bankowych, czy też dni widzeń. W związku z tym bardzo prosimy o korzystanie także z odnośników do stron konkretnych jednostek, aby upewnić się, że nie ma błędów we wpisach na forum.

Dziękuję

http://www.zamuramizk.pun.pl/viewtopic.php?id=639

Offline

#14 2016-11-06 18:01:41

renia

Gość

Re: ZK ŻYTKOWICE

Nic prostszego, żeby wejść na stronę zakładu karnego i sobie numer konta sprawdzić. Widzę, że krety nie śpią. Bez pozdrowień

#15 2023-01-26 20:52:47

Olga1988

Gość

Re: ZK ŻYTKOWICE

To co dzieje się w ZK w Żytkowicach do dla Mnie istny cyrk ... Jak dla Mnie powinien ktoś się tej instytucji bliżej przyjrzeć , bo to jak tam traktują ludzi to głowa mała. Czy ma ktoś również niemiłe doświadczenia z tym zakładem ?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.otshamachi.pun.pl www.neuroshima-pbf.pun.pl www.sojuszborguni65.pun.pl www.tasmy90label.pun.pl www.pgbiotech.pun.pl