Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#81 2014-08-05 11:55:16

czarnullka

Gość

Re: Uroda i zdrowie

Florcia ja słyszałam, że płynem do higieny intymnej ale tym Facelle z rosmanna można myć włosy

#82 2014-08-05 11:57:05

Florcia

Gość

Re: Uroda i zdrowie

Ja juz co do wlosow tez wiele słyszałam. Ze piwem myją, żółtkiem od jajek itp

#83 2014-08-05 12:04:03

 Lady_Morfina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 70

Re: Uroda i zdrowie

Maski z Kallosa są dobre i niedrogie polecam bo są różne rodzaje


Zawsze jest nadzieja w nas bo jedno życie, przecież znasz to.
Kochaj wiesz że warto.

Kwiecień 23.04.2016 Dzwonek!

DOCZEKANA !

Offline

#84 2014-08-05 12:04:31

Florcia

Gość

Re: Uroda i zdrowie

Czarnulka- ja jeżeli chodzi o twarz polecam SKINOREN. Jest to na bazie kwasku. Gdy mi cos wyskoczy (np. Przed miesiączka mam duzo tych brzydali ) to wlasnie oczyszczam sobie twarz pierw woda i mydłem, następnie dodatkowo tonikiem i wacikiem. A potem kładę cienka warstwę tej maści i o dziwo pomaga. Zostawiam sobie na noc, gdy ide spac i rano juz jakby prawie zanikają. Na mnie to dziala cudownie, choc przyznam ze piecze niekiedy i cena tez jest droższa.

#85 2014-08-05 12:05:39

czarnullka

Gość

Re: Uroda i zdrowie

Florcia ja nie mogę używać produktów do włosów od Garniera, bo mi tak wysypuje po tym łupież normalnie jak śnieg zimą się ze mnie sypie kiedyś używałam maskę do włosów Organic Shop miodowe awokado po pierwszym użyciu wielkie WOW u mnie było ale cenowo trochę mi nie pasowała

#86 2014-08-05 12:07:15

Florcia

Gość

Re: Uroda i zdrowie

Lady morfina- nie słyszałam o tych maseczkach, ale mozliwe ze wyprobuje. Pozniej wejde na komputer to poczytam.
Zawsze ogolnie przed kupnem czegos do pielęgnacji, musze oblecieć pol internetu i forum. Ogolnie mam hopla na włosach, choc nie ma co sie dziwić skoro w 2 dni przeżyły 3 rozjasniania to trzeba je teraz regenerować
Czytałam gdzies ze włos w pełni regeneruje sie przez okres czasu 6msc.

Czarnulka- na każdego każdy produkt dziala zawsze inaczej. U jednej zrobi naprawde efekt wow, a u drugiej zero poprawy. Wiec ja tez po części nie sugeruje sie opiniami, bo jak sama nie spróbuje na sobie to skad mam wiedziec.

#87 2014-08-05 12:11:09

czarnullka

Gość

Re: Uroda i zdrowie

Lady Morfina ja zawsze poluję na jedną maskę od Kallosa i gdy tylko mam pieniądze by kupić to jest niedostępna, a jak kasa się wykruszy to maska magicznie jest dostępna

#88 2014-08-05 12:12:23

Florcia

Gość

Re: Uroda i zdrowie

Czarnulka- ja tak mialam z ta wcierka Jantar, ale po wielu próbach udało sie

#89 2014-08-05 12:12:59

czarnullka

Gość

Re: Uroda i zdrowie

Florcia ja tą maskę wzięłam nie sugerując się opiniami, bo jeszcze nawet ich nie było. wzięłam tak na prawdę, bo potrzebowałam maski, a moje włosy były w tak kiepskim stanie, że nawet szczotka TT sobie z nimi nie radziła. maska trochę pomogła ale fryzjer był konieczny

#90 2014-08-05 12:13:34

 Lady_Morfina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 70

Re: Uroda i zdrowie

Florciaxd napisał:

Lady morfina- nie słyszałam o tych maseczkach, ale mozliwe ze wyprobuje. Pozniej wejde na komputer to poczytam.
Zawsze ogolnie przed kupnem czegos do pielęgnacji, musze oblecieć pol internetu i forum. Ogolnie mam hopla na włosach, choc nie ma co sie dziwić skoro w 2 dni przeżyły 3 rozjasniania to trzeba je teraz regenerować
Czytałam gdzies ze włos w pełni regeneruje sie przez okres czasu 6msc.

ja też mam bzika moja mama ma włosy za pupe ja prawie do pasa i zapuszczam dalej

Czarnulka nie smaruj tymi żelami punktowymi bo one więcej krzywdy robią niż działają później się roznoszą . Ja jak demakijaż robię to mleczko, tonik i woda utleniona 3% zawsze wieczorkiem i znikaja

Czarnulka a jaka to maska ?


Zawsze jest nadzieja w nas bo jedno życie, przecież znasz to.
Kochaj wiesz że warto.

Kwiecień 23.04.2016 Dzwonek!

DOCZEKANA !

Offline

#91 2014-08-05 12:14:57

czarnullka

Gość

Re: Uroda i zdrowie

ja na razie muszę skupić się na mojej twarzy, bo to już skandal, żeby po jednym pryszczu tak się zrobiło a żel leci do kosza

#92 2014-08-05 12:18:26

czarnullka

Gość

Re: Uroda i zdrowie

Lady Morfina już nawet nie wiem, bo w tym sklepie nawet już jej nie sprzedają poszukam w googlach fotki

#93 2014-08-05 12:20:28

 Lady_Morfina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 70

Re: Uroda i zdrowie

Czarnulka

Kup sobie kosmetyki z ziaji albo firmy Mixa. Ziaja jest tania a dobra mają swoją serie do skóry z problemami i są niedrogie a dobre. Peeling enzymatyczny z ziajki 2 razy w tyg bardzo dobry jest do każdego rodzaju skóry ( kosztuje ok 10 zł) co do włosów to te maski z Kallosa są rewelacyjne w drogeriach Hebe po 13 zł a w promocji po 10 zł za 1000 ml ja mm Keratin i Silk do włosów suchych po takich zabiegach dekoloryzacji itd. Sprawdzają się świetnie więc polecam.


Zawsze jest nadzieja w nas bo jedno życie, przecież znasz to.
Kochaj wiesz że warto.

Kwiecień 23.04.2016 Dzwonek!

DOCZEKANA !

Offline

#94 2014-08-05 12:22:30

czarnullka

Gość

Re: Uroda i zdrowie

Lady Morfina kupię ziaję, bo musze ratować twarz jednak kallosa to tylko przez internet mogę kupić, bo nie ma u mnie hebe tylko 2 natury i 3 rossmany a tam tego nie ma a tak ten keratin mnie kusi i jeszcze latte chyba jak dobrze pamiętam

#95 2014-08-05 12:22:52

Florcia

Gość

Re: Uroda i zdrowie

Lady morfina- powiedz mi jak uzyskałaś takie piękne wlosy z mama? ja mam doczepki clip in, ale to tez meczące jest doczepianie tego.. a swoje naturalne włosy mam poza ramiona lekko, więc krociutkie..

#96 2014-08-05 12:23:58

Martusia11

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-12-17
Posty: 2948

Re: Uroda i zdrowie

z Mixy polasilam się na cc i na mnie okropnie działa. Dobrze że zauważyłam w pracy po paru godzinach na polikach jakbym się miesiąc nie myla


Razem po 476 dniach

Offline

#97 2014-08-05 12:26:39

Florcia

Gość

Re: Uroda i zdrowie

czarnulka- ten BIOTEBAL co ja wlasnie łykam jest cudowny przed kupnem oglądałam w googlach zdjęcia przed i PO i mogę rzec, ze u mnie efekty sa bardzo podobne a to dopiero moj 20 dzien z tym cudeńkiem.
A tu wlaśnie info o tym biotebalu:
Lek należy do grupy preparatów witaminowych. Wchodząca w jego skład biotyna jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, zaliczaną do grupy witamin B. Biotebal stosuje się w niedoborze biotyny. Niedobór biotyny powoduje u ludzi zapalenie skóry zlokalizowane wokół oczu, nosa, ust, zapalenie spojówek, zaburzenia wzrostu paznokci i włosów oraz ich nadmierną łamliwość, zaburzenia przemiany tłuszczów. Biotyna wspomaga procesy powstawania keratyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci, poprawiając ich stan.

#98 2014-08-05 12:48:54

 Lady_Morfina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 70

Re: Uroda i zdrowie

Florciaxd

Ja mam mocne włosy po mamie. Przeszły dekoloryzacje u fryzjera moją dekoloryzacje tj  rozjaśniacz z wodą  12 % i wiele innych cyrków. Włoski mam kolory ciemnego taki bakłażan śliwka. Myję je w szamponie z Yves Rocher Szampon wygładzający Z ziarnami Gombo Roślinna Pielęgnacja Włosów. Jestem bardzo zadowolona dodatkowo te maski po każdym umyciu z Kallosa do spłukania i po spłukaniu i rozczesaniu serum z tymi ziarnami jak szampon i 2 razy na tydzień olejowanie takim olejkiem do włosów suchych odbudowujący z tej samej firmy co szampon.


Zawsze jest nadzieja w nas bo jedno życie, przecież znasz to.
Kochaj wiesz że warto.

Kwiecień 23.04.2016 Dzwonek!

DOCZEKANA !

Offline

#99 2014-08-05 12:51:59

 Lady_Morfina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 70

Re: Uroda i zdrowie

Ja do demakijaży kosmetyki z ziaji używam do cery suchej bo mam przesuszoną np. od solarium oraz Mixy. Oni mają kosmetyki do skóry wrażliwej i naprawdę polecam. Cera sucha, naczynkowa, mieszana, róznież. Poza tym nie nakładam podkładu na buzię od kilku lat a stosuję ziemię egipską dla wyrównania kolorku ładnie bo jestem opalona ogólnie.


Zawsze jest nadzieja w nas bo jedno życie, przecież znasz to.
Kochaj wiesz że warto.

Kwiecień 23.04.2016 Dzwonek!

DOCZEKANA !

Offline

#100 2014-08-19 19:38:39

Florcia

Gość

Re: Uroda i zdrowie

http://www.miracleshop.pl/images/CHI_jedwab.jpg
CHI SILK INFUSION wzbogacony o duże molekuły naturalnych protein jedwabnych, proteiny soi oraz pszenicy.

Jedwabny kompleks odbudowywuje włosy. Bogata odżywka bez spłukiwania, regeneruje włosy. Wzmacnia włosy, nadając im niewiarygodną miękkkość i połysk. Chroni włosy przed działaniem temperatury oraz zanieczyszczeniami środowiska.

Doskonale sie sprawdza podczas używania suszarki, czy żelazka. Ułatwia rozczesywanie i układanie włosów.

SPOSÓB UŻYCIA

Rozetrzyj kroplę na dłoniach, wetrzyj we włosy, szczególnie na końcówki. Kosmetyki z seri CHI dodatkowo uaktywniają pod wpływem ciepła w trakcie prostowania włosów przy użyciu prostownicy, lokówki, suszarki itp.

Niesamowicie polecam. od paru tygodni stosuję i stan moich wloskow, a w szczegolnosci końcowek bardzo się poprawił.
Włoski są mięciutkie, lśniące i się troszkę zregenerowały.
CENA- 4/5 zł.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dsm.pun.pl www.pgbiotech.pun.pl www.neuroshima-pbf.pun.pl www.tasmy90label.pun.pl www.sojuszborguni65.pun.pl