Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#21 2020-01-13 18:22:14

 Countess

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2018-11-01
Posty: 2043

Re: ZK NR 1 WE WROCŁAWIU

Monika, ja Ci mogę bez zastanawiania się odpowiedzieć, że nikt już nie wychodzi z pierwszej. Niezależnie od degradacji. Śledzę bardzo wnikliwie wokandy na Klęczkach i przy takim wyroku to się udaje urwać max 8 miesięcy, ale w praktyce dostaje się program i najczęściej wychodzą 4-5 miesięcy do końca (przy wyrokach do 3 lat). Oczywiście sporadycznie zdarzają się wyjątki na plus i tego wam życzę. Bez polotworka nie ma po co teraz stawać na wokandę.

Offline

#22 2020-01-14 17:43:45

Monika

Gość

Re: ZK NR 1 WE WROCŁAWIU

Rozumiem ,bo mój miał ten wyrok odwieszony na wniosek kuratorki bo pod koniec próby nie poinformował o wyjeździe do pracy i po kilku latach mu odwiesili , wysłaliśmy pismo do rzecznika praw obywatelskich,zeby sprawdził ten wyrok bo prawdopodobnie jest przedawniony,ciezka sprawa.a jego wychowawca powiedział że może składać o połowę,dzieki za dobre życzenia☺

#23 2020-03-01 09:50:28

Elka

Gość

Re: ZK NR 1 WE WROCŁAWIU

Czy ktoś może orientuje się jak jest na terapii we Wrocławiu na klecznikowskiej? Czy musi tam wjechać z grupą p1 czy może mieć grupę p2 i po ilu może skończyć terapię (narkotyki)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekstraklasamanager.pun.pl www.budownictwo91b7.pun.pl www.fantasyrpg.pun.pl www.nadzieja-glejak.pun.pl www.undersiemce.pun.pl