Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#21 2019-01-15 12:16:37

krisss

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

Witam

Mam pytanie czy mogę przelać osadzonemu kwotę pieniędzy bez potrąceń na żelazną kase?? jest możliwośc aby wpłacić to do kantyny a on sobie zrobi zakupy w kantynie za to poprostu ?? dzwoniąc do ZK Wadowice  na główny numer powiedziano mi że zabrano mu połowę kwoty jaką miał przy sobie na żelazną kasę a teraz jak przeleje mu pieniądze to nie zabiorą mu nic ?? jak w to wierzyć ???/

Pozdrawiam

#22 2019-01-15 14:16:57

Cytryneczka31

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-11
Posty: 132

Re: ZK AŚ WADOWICE

Zabiorą połowę.Od 500 zł w górę zabierają tylko 180 zł.z tej kwoty na zelazna


Nigdy się nie poddawaj,bo jeśli przejdziesz przez te najgorsze chwile,znaczy że zaslugujesz na te najlepsze.

Offline

#23 2019-01-15 21:22:09

Renia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-10-31
Posty: 969

Re: ZK AŚ WADOWICE

Możesz wpłacić pieniądze na konto kantyny (o ile przysługuje mu jeszcze paczka w tym miesiącu). Na żelazną pobierać nie będą jak bedzie ona zapelniona (ok. 4500)

Cytryneczka31 napisał:

Zabiorą połowę.Od 500 zł w górę zabierają tylko 180 zł.z tej kwoty na zelazna

Od 366, mogą "zabrać" max.ok. 183zł.


"Bo w mojej głowie zamieć, czarne czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem"

Offline

#24 2019-04-07 14:52:59

Zk wadowice

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

Witam ja mam pytanie jaką kartę wysłać mężowi do zk.wadowice czy tam jest jakiś telegrosik czy jak ? No i mąż jest tam 18 dzień nikt z nim widzeń nie ma a talonu na ubrania dalej nie dostałam do domu co ja mam robić ? Wysłać adwokata po ten talon ?! Czy jest osobą która może mi opowiedzieć jak tam jest ? I dlaczego mąż dostaje moje listy a ja od niego nie ?

#25 2019-10-06 15:24:07

Adzia

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

Teraz w Wadowicach sala widzeń jest z normalnymi stolikami jest ich na sali około 12. Telefonować brat po uzyskaniu zgodny na śledczym mógł codziennie. Oczekiwanie na widzenie na śledczym nie jest długie. Na moich wizytach nie było dużo ludzi wiec bez problemu wchodziłam na sale nawet jak przyszłam później. 

#26 2022-08-25 22:56:44

Gwarieta

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

Hej, czy jest jeszcze ktoś tu i orientuje się jakie są szanse aby dziewczyna tymczasowo aresztowanego dostała zgodę na widzenie? Czy sam wniosek wystarczy czy aresztowany musi zgłosić mnie gdzieś?
W jakich godzinach mniej więcej oni mogą dzwonić i po jakim czasie?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.queen-kajol.pun.pl www.mojeosiedle.pun.pl www.shahrukh-juhi.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.elektrobram.pun.pl