Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2019-03-29 21:29:37

 Łobuziara

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-03-29
Posty: 36

UTRUDNIAJĄ KONTAKT!

Witam Kochani

Spotkał się ktoś z taką sytuacją? Ktoś może jakoś podpowiedzieć, co robić w tej sprawię? Jestem bezradna!
Narzeczonego zamknęli miesiąc temu (recydywa). Był przez długi czas poszukiwany.
Nie mamy ślubu, jestem jego narzeczoną. Mamy malutką córeczkę, która nosi moje nazwisko (oczywiście będziemy zmieniać jej na nazwisko ojca, tylko nie miał takiej możliwości, ponieważ był poszukiwany). Narzeczony jak wjechał na kryminał, nie mógł nas wpisać na listę, ponieważ kazali mu pisać prośbę. Misiek napisał taką prośbę i czekamy już ponad tydzień na widzenie. Córeczka bardzo tęskni za tatą. Oni jednak nie chcą tej zgody podpisać. Twierdzą, że jeżeli na akcie nie ma jego nazwiska to, że to nie jego córka. Jak można być tak bezczelnym? Co mogę zrobić w tej sprawie? Przesłałam im faksem całkowity akt urodzenia. Z tyłu aktu piszą paragrafy, wszystko wyjaśnione. Taka sytuacja źle na nas wpływa. Jestem załamana!
Kochani co zrobić w takiej sprawie, aby dostał zgodę na wpisanie nas na listę? Może jakąś skargę napisać, że utrudniają kontakt mu ze mną i naszą córką?

Bardzo proszę o nie pisanie całości drukowanymi literami.

Ostatnio edytowany przez Maleństwo (2019-03-30 14:58:28)

Offline

#2 2019-03-29 23:28:34

 Countess

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2018-11-01
Posty: 2043

Re: UTRUDNIAJĄ KONTAKT!

Jeśli nie widnieje w akcie jako ojciec to dziecko nie będzie wpisane jako jego córka.  Takie jest prawo. Jednak zarówno Ty , jak i córka możecie być wpisane jako osoby bliskie, do tego nie trzeba specjalnych pozwoleń. Po prostu nie dostanie na dziecko dodatkowego widzenia tylko te, które są obligatoryjne. U nas też mąż musiał pisać prośbę o wpisanie córki na listę. bo jest ojczymem, a nie ojcem. Kilka dni to trwało.

Offline

#3 2019-03-30 22:34:04

 Łobuziara

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-03-29
Posty: 36

Re: UTRUDNIAJĄ KONTAKT!

No tak ja rozumiem że takie jest prawo. Tylko wyraźnie odpisałam w poście że nie chcą przez to wpisać naszej córeczki na listę i wciągu dalszym czekamy na tą zgodę.

Offline

#4 2019-03-30 23:42:46

 Countess

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2018-11-01
Posty: 2043

Re: UTRUDNIAJĄ KONTAKT!

Jeśli napisał prośbę do dyrektora o wpisanie córki na listę, to musi czekać na odpowiedź.  Jeśli dostał negatywną,  to musiał dostać jakieś uzasadnienie odmowy. Nawet gdyby to nie było jego dziecko, ma prawo podać je jako osobę najbliższą. Wszystko opiera się o to, jakie jest uzasadnienie odmowy,  bo tego nie napisałaś.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumgothic.pun.pl www.undersiemce.pun.pl www.fantasyrpg.pun.pl www.ekstraklasamanager.pun.pl www.nadzieja-glejak.pun.pl