Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

#221 2018-10-22 22:23:01

AngeL_xx

http://i58.tinypic.com/4rfewy.jpg

Re: Zmiana Zakładu Karnego

Witam!!
Jestem tutaj po raz pierwszy i proszę o radę. Mój brat przebywa obecnie w zk nr 1 we Wrocławiu. Jego żona z 3 małych dzieci mieszka w odległości 500 km. Pisali prośbę do Dyrektora tego zk o przeniesienie do Opola Lubelskiego bo to tylko 55 km od miejsca jej zamieszkania. Bratowa dzwoniła do Opola Lubeskiego i rozmawiała z tamtejszym Dyrektorem, który powiedział jej, że jest szansa przewiezienia go ponieważ codziennie ktoś wychodzi. Dziś brat usłyszał od swojego wychowawcy, że musi przyjść do niego podpisać dokumenty bo OL odmówiło jego przyjęcia. I teraz takie moje pytanie czy i po jakim czasie pisać prośbę o przeniesienie do tego samego zk? Brat bardzo chce wyjść stamtąd bo po przyjściu ze spacerniaka nie poznał swojej celi gdyż współosadzony dostał szału i musiała interweniować "policja" więzienna :-) Bardzo proszę o pomoc.

Stopka forum

RSS