Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2018-03-18 22:22:04

Wywiad kuratora

Gość

Wywiad

Witam jeśli mój mąż stara się o przerwę w Jastrzębiu to kurator przychodząc na wywiad może mu pomóż ja otrzymać?

#2 2018-03-18 23:39:06

 eulimena

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2017-02-23
Posty: 798

Re: Wywiad

Kurator jedynie sporządza wywiad i przekazuje go do sądu. Przerwę może pomóc uzyskać jedynie naprawdę mocno uzasadniony powód (najczęciej niemożność leczenia na terenie zakładu). I nie są nim ani warunki finansowe ani lokalowe itd. Niestety.


Wyolbrzymiaj szczęście, a nie problemy.

Offline

#3 2018-03-19 20:40:37

malgosia

Gość

Re: Wywiad

tak jak pisze Eulimena ,kurator wywiad sporządzi ale czy sąd udzieli na podstawie tego wywiadu jedna wielka niewiadoma ,My uzyskaliśmy przerwę na leczenie tyle że sama ją wyegzekwowałam bez kuratora na podstawie zaleceń lekarza wolnościowego gdzie były ku temu przesłanki i termin hospitalizacji zanim trafił do zk .
Musiałabyś coś więcej napisać z jakiego powodu staracie się o przerwę może wtedy można było by coś podpowiedzieć

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumrzesza.pun.pl www.iots.pun.pl www.tibiaworldots.pun.pl www.pno-rajders.pun.pl www.kl6a.pun.pl