Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2017-11-10 21:24:56

Jowita2013

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-11-10
Posty: 6

Nowy Wiśnicz jak dojechać ze śląska najtaniej z Jastrzębia Zdroju

Witam jeśli wiecie jak dojechać na ZK Nowy Wiśnicz z Jastrzębia Zdroju to pisać na mój profil Dorota Piątkowska Facebook czekam

Offline

#2 2017-11-10 22:07:02

Renia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-10-31
Posty: 969

Re: Nowy Wiśnicz jak dojechać ze śląska najtaniej z Jastrzębia Zdroju

Pociągiem do Krakowa głównego, trzeba wyjść z galerii (nie w sttrone pks, tylko drugą), przejść po pasach na drugą stronę. Przy budce z jedzeniem są busiki.
Albo pks do Krakowa głównego i wtedy trzeba przejść przez PKP I galerię, bo to łączony budynek. Wyjdziesz wprost na pasy, przejdziesz na drugą stronę i masz parking z busikami. Kierowcy podpowiedzą.
Musisz wysiąść przy takiej dużej górze, zk jest na wzniesieniu.  Są schody ..schodami w górę i potem w prawo. Poczekalnie otworzą jak zobaczą że stoisz. Przyjdzie sw albo jakiś osadzony. Zapisy od 8, ok. 8.45 biorą na widzenie.
Poczekalnia to mały budynek z trzema schodami.
Weź swój długopis bo nigdy nie ma.


"Bo w mojej głowie zamieć, czarne czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem"

Offline

#3 2017-11-10 22:14:24

Renia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-10-31
Posty: 969

Re: Nowy Wiśnicz jak dojechać ze śląska najtaniej z Jastrzębia Zdroju

Chyba że teraz coś się zmieniło 


"Bo w mojej głowie zamieć, czarne czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem"

Offline

#4 2017-11-10 22:21:52

Renia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-10-31
Posty: 969

Re: Nowy Wiśnicz jak dojechać ze śląska najtaniej z Jastrzębia Zdroju

Generalnie nawet jak będę busy jechały tylko do Bochni jedź.  Wysiadasz w centrum Bochni i po drugiej stronie masz busa do Wiśnicza, jeżdżą co chwilę. Tak samo powrót z Wiśnicza: jak dojedziesz do Bochni to po drugiej stronie będę busy z napisem Kraków.


"Bo w mojej głowie zamieć, czarne czarne chmury, zawierucha, deszcz do spółki z gradem"

Offline

#5 2017-11-11 15:24:01

Jowita2013

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-11-10
Posty: 6

Re: Nowy Wiśnicz jak dojechać ze śląska najtaniej z Jastrzębia Zdroju

Wielkie dzięki za info .

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-senpuu.pun.pl www.worldjumpstyle.pun.pl www.gt.pun.pl www.scooteropole.pun.pl www.g608-2.pun.pl