Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#141 2017-08-14 14:55:36

 patiwu91

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-24
Posty: 2168

Re: Widzenia z tymczasowo aresztowanym

K2326H. Zostalas przealuchana przed sadem? Jesli tak to jednen powod odpada. Jeden i mysle, ze glowny. Sama znalam sie z moim k chwile przed zamknieciem i nigdy nikt nam tego nie wytykal. Napisz, ze lacza Was silne wiezi mimo krotkiego czasu bardzo jestescie zwiazani ze soba. Niech moze Twoj facet tez napisze taki wniosek.


Doczekana po 7 latach 6 miesiacach ❤

Offline

#142 2017-08-14 15:05:10

 K2326H

Użytkownik

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2017-08-14
Posty: 22

Re: Widzenia z tymczasowo aresztowanym

Tak byłam juz przesluchana przed sadem jako świadek i więcej juz powoływana nie bede. Mój ma widzenia normalnie przy stoliku z mama swoja. Pati a Twój facet tez byl na sankcji najpierw i miałas widzenia bez problemu? Tak jak juz mówiłam mój ma strasznie wredna sedzine

Offline

#143 2017-08-14 21:48:38

 patiwu91

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-24
Posty: 2168

Re: Widzenia z tymczasowo aresztowanym

K2326h tak. Moja facet mial 7 msc sankcji. Widzen nie mielismy pol roku. Dopiero jak odmowilam skladania zeznan na pierwszej sprawie dostalam zgode juz tego samego dni. Mysle, ze sedzina patrzy na sprawe w taki sposob, ze skoro matka jako osoba najblizsza moze jezdzic i jezdzi to to powinno wystarczyc. Moze lepiej bylo by zeby narazie nie sKladala wniosku o widzenie, dala Tobie szanse. Napisz we wniosku, ze mimo krotkiego zwiazku jesteacie ze soba bardzo zwiazani. Uzywaj sformuowania "konkubina" bo to wiecej niz np dziewczyna . Zaznacz rownież, ze obawy matactwa juz nie ma.


Doczekana po 7 latach 6 miesiacach ❤

Offline

#144 2017-08-15 14:52:52

 K2326H

Użytkownik

Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2017-08-14
Posty: 22

Re: Widzenia z tymczasowo aresztowanym

Dzis napisze tą prośbę i jutro zaniose do sądu. Mam nadzieje ze zostanę ta zgodę

Offline

#145 2019-08-27 20:33:46

athelas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2019-08-17
Posty: 15

Re: Widzenia z tymczasowo aresztowanym

Witajcie, dawno nikt nie pisał w tym wątku ale mam nadzieję że ktoś mi odpowie Za 3. razem dostałam zgodę na widzenie z narzeczonym przy stoliku a nie przez pleksę (juhu!). Powiedzcie proszę co można robić a czego nie w trakcie takiego normalnego widzenia? Można się przytulić i pocałować na przywitanie i pożegnanie, a w trakcie rozmowy nie można się nawet trzymać za ręce?

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.budownictwo91b7.pun.pl www.ekstraklasamanager.pun.pl www.undersiemce.pun.pl www.nadzieja-glejak.pun.pl www.fantasyrpg.pun.pl