Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#21 2016-09-27 19:26:08

Katleja

Gość

Re: AŚ KIELCE

4ever dziękuję za odpowiedź, a to pismo zatytulowac do Dyrektora?  Czy bez niczego?

#22 2016-09-27 20:12:46

Katleja

Gość

Re: AŚ KIELCE

Mam nadzieję, że jutro będzie jednak mało osób bo liczę na pierwszą ture...
Dzięki za pomoc:-)

#23 2016-09-27 20:44:45

Katleja

Gość

Re: AŚ KIELCE

Wiem,wiem już mam dość długie doświadczenie... Niestety...

#24 2016-11-04 20:59:23

Aaaala

Gość

Re: AŚ KIELCE

Byłam w kielcach na odwiedzinach u bliskiej mi osoby, która siedzi za to, że spóźniła się ze spłatą pewnej firmie, której była winna pieniģądze.takich ludzi jest tam wielu.. Ale nie po to piszę. Panowie którzy tam pracują i zajmują się odwiedzającymi są strasznie niemili,nie mają za grosz kultury.na moich oczach bezczelnie starszej kobiecie zamkneli okienko gdy chciała się o cos zapytać, a staruszkowi który nie dosłyszał godziny widzenia, gdy zapytał jeszcze raz to Pan Kulturalny odpowiedzial że nie jego problem...i ten Dziaduszek tak siedzial przez kilka godzin i czekal.ponadto Pan Kulturalny dwa razy pomylił moje nazwisko czytając z dowodu,gdzie mam dwuczęściowe zamienił je na pojedyncze i jeszcze całkowicie przekręcone.czytać to on nie umiał ale wcześniej kierować chamska ironię na temat osadzonych do mnie to potrafił...Kielce.brak słów

#25 2016-11-04 23:18:24

Aaaala

Gość

Re: AŚ KIELCE

4Ever Nie , byłam wczoraj. Ale dziś go przewieźli do Pinczowa.Jest zadowolony. Na szczęście tak jak Ty koniec z tym obozem w Kielcach. Jak wczoraj powiedziałam że chce rozmawiać z wychowawca to ryknal na mnie "nie ma pani prawa"! Oni traktują ludzi z góry, mają siłę nad nami i to im podnosi autorytet. Tyle że może większą empatia zyskali by więcej.  Jeszcze raz to napisze- brak kultury i poszanowania ludzi w Kielcach w zk.

#26 2016-11-05 07:12:29

renia

Gość

Re: AŚ KIELCE

4ever napisał:

Jest to jedno z najgorszych więzień w Polsce z punktu widzenia warunków (gorzej jest ponoć w Tarnowie) i szansy na dostanie wpz - nie ma co liczyć na pierwszą wokandę.

Slyszalam to samo o przynajmniej 10 innych jednostkach

#27 2017-09-08 12:28:12

mlodamama

Gość

Re: AŚ KIELCE

Do 4ever chciałam pogadać odnośnie tego aresztu, trafiła tam bardzo bliska mi osoba możemy porozmawiać to mój mail mlodamama-1990@wp.pl chyba że wolisz na forum ale wolałabym na prv. Dzisiaj wysłałam pierwszy list nie wiedziałam kompletnie czy coś mogę tam dołożyć. Wrzyuciłam 2xkoperte ze znaczkami, zeszyt, długopis, gazete Historia i list - mam nadzieję, że dostanie wszystko ile może iść taki list??
Pozdrawiam

#28 2018-10-02 09:44:32

1pat1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-25
Posty: 75

Re: AŚ KIELCE

Hej dziewczyny, czy jest tu może jakaś kobietka której Łobuz jest aktualnie w Kielcach lub tam przebywał ? Mam kilka pytań


"Pozytywnie będę myśleć tylko jeżeli wszystko się zmieni..." Teraz przeczytaj to zdanie od tyłu i zastanów się co ma większy sens

Offline

#29 2018-10-22 22:49:01

AngeL_xx

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-10-22
Posty: 6

Re: AŚ KIELCE

1pat1 mój brat przebywał niedawno więc może coś Ci podpowiem. Pytaj

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nadzieja-glejak.pun.pl www.undersiemce.pun.pl www.ekstraklasamanager.pun.pl www.fantasyrpg.pun.pl www.budownictwo91b7.pun.pl