Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#41 2014-11-19 09:54:10

gosc

Gość

Re: ZK GARBALIN

Ponieważ dostaję zapytania mailowe ( na które odpisuję) o widzenia wkleję tę informację raz jeszcze

Widzenia są w czwartki i piątki a także w niedziele
1i3 niedzielę w miesiącu  dla petki
2i4 niedzielę w miesiącu  dla recydywy.

Karteczki na widzenie przyjmują od 8 rano -wpuszczają od 9.Wchodzi się wg. numerków
Jest Bus z łodzi http://maragtour.pl.tl/Rozk%26%23322%3Bad-jazdy-.htm

najlepiej jechać tym o 6.50 na miejscu się jest o 8
Trzeba zadzwonić pod numer telefonu w kontakcie i zapytać się o przystanki.
Później rozkład jazdy można wziąć od kierowcy.
Jeśli widzenie trwa godzinę to powrotny bus jest o 10.27 bezpośredni do Łodzi.
Jeśli widzenie trwa dłużej to następny bezpośredni bus jest o 11.50
lub o 12.20 do Łęczycy ,a z Łęczycy do Łodzi o 12.35

#42 2015-10-27 10:20:36

 Lady_Morfina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 70

Re: ZK GARBALIN

Dziewczynki jeśli chodzi o Zk Garbalin tam się nic nie zmieniło. Z pracą ciężko, widzenia intymne no to jest trochę awykonalne. Jak mój M był tam nie słyszałam aby ktoś miał takie. Bez dozoru owszem ale to najlepiej jak by pracował bo tak to szanse nikłe na to. Odkąd zwolnili dyrektora tam za łapówki to moim zdaniem jest tam gorzej. Dużo osób stara się o zmianę Zk tak jak było w naszym przypadku ( na siłę łapanie kwitów i zamknięcie grupy).  Co do godzin przyjazdu na widzenia to ja zawsze byłam po 7 kilka minut aby nie czekać aż tak długo. Wpuszczają od 9-9.30 zależy jak im humor dopiszę.

@Karpa86 napisałam Ci e-maila także jak będziesz chciała szczegóły to chętnie Ci pomogę.


Zawsze jest nadzieja w nas bo jedno życie, przecież znasz to.
Kochaj wiesz że warto.

Kwiecień 23.04.2016 Dzwonek!

DOCZEKANA !

Offline

#43 2015-10-29 17:34:50

gadzinka

Gość

Re: ZK GARBALIN

W tygodniu nie czekasz długo na widzenie, ponoc masakra jest w weekend,widzenia bez dozoru owszem w nagrode z tego co słyszałam.W kamtynie tragedia ,jezeli nie kupisz od razu kawalka ciasta dla tygryska po godzinie już nie ma wykupione.Po za tym spoko wydaje mi sie że lepiej niz na Smutnej z widzeniami przynajmniej przytulic się można.

#44 2015-10-29 17:39:00

gadzinka

Gość

Re: ZK GARBALIN

Dojazd napisał:

Czesc kobitki
Wie ktos moze jak na chwile obecna wyglada dojazd z Łodzi do Garbalina? Niestety nie moge znalezc polaczen w internecie.

Dojazd super spod LDK z rana dwa busy 6;50 i 7;50 powrot też szybko przed 11 i przed 12 .Spokojnie wroci się do lodzi przed 13.

#45 2015-10-29 21:11:39

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: ZK GARBALIN

Na Smutnej też mogliśmy się przytulać więc to nie nowość dla mnie ale z tego co mój P. mówi jest tragicznie. Ma jeden telefon dziennie na 10minut zapisuje się i raz zdarzyło się że zadzwonił 2 razy ale ten drugi był 2 minutowy. O pracy może zapomnieć na pół roku i mimo że ledwo tam dojechał to już myśli o tym żeby pisać o zmianę zk szczególnie że jeszcze tydzień temu mówiono mu że będzie w innym zk.


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#46 2015-10-31 13:24:53

gadzinka

Gość

Re: ZK GARBALIN

Paskuda ,mój nie narzeka już się przyzwyczail ,z telefonami fakt jest kicha ponoc trzeba wcześniej zajmowac kolejke ale mój dwa razy w tygodniu stara się dzwonic,z praca jak z praca ponoc dluzsze wyroki ją maja.Niestety w nagrode tam nie są.Dadza rade,nie maja wyjscia jedyne co wiem że z Garbalina ciężko wydostac się wcześniej ,lubia ich trzymac do konca kary.Też nie wiem czy mój nie bedzie chciał się przeniesc,dostal dolewke ,moje marzenie leglo w gruzach zamiast w marcu 2016 wyjdzie w sierpniu 2017,jestem zalamana nie chce mi się zyc.

#47 2015-10-31 21:09:26

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: ZK GARBALIN

Owszem nagroda to to nie jest jest w końcu jak przeskrobał to musi ponieść konsekwencje. Mój zapisuje się i dzwoni codziennie i pewnie też się przyzwyczai choć już prowadzi rozmowy z wychowawcą o przeniesieniu. Teraz robią mu problemy z paczką, która szła za nim poprzedniego miejsca a nie ma w niej niczego co by w Garbalinie było niedozwolone. Presję wywierają na każdym kroku to jest przykre, że czytasz na stronie ZK o możliwościach, czytasz o prawach osadzonego a połowa rzeczy jest nie osiągalna. To nie jest ani z mojej ani z jego strony domaganie się rzeczy niemożliwych za murami, ale skoro prawo stanowi, że osadzony ma prawo do czegoś ma dobrą opinię, stara się, to dlaczego to prawo mu się zabiera a z obowiązków rozlicza się co do sekundy. Tylko niestety tak się dzieje nie tylko za murami ale w każdej instytucji w Polsce. Wszystko zależy od ludzi a jak ktoś kto ma trochę władzy w rękach i nie szanuje ludzi to nawet w urzędzie nie potraktują cię z szacunkiem. Poczekamy zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#48 2016-05-11 08:13:50

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: ZK GARBALIN

Witam, na życzenie Andariel91 umieszczam moje doświadczenia odnośnie paczek w tym ZK, tam wysyła się email z zeskanowaną podpisaną przez Ciebie lista do pobrania na stronie SW robisz przelew na podane konto i osadzony czeka do 5 dni roboczych. Można wpisać np 3 pozycje i zapłacić większą kwotę to za resztę osadzony sam sobie może dobrać z kantyny co chce, więc paczka nie musi być szczegółowa. Osobno robi się paczkę higieniczną tą się robi tylko w kantynie on robi listę oddaje wychowawcy ten przekazuje do kantyny i na widzeniu w kantynie się opłaca i tego samego dnia osadzony odbiera. Bieliznę można wysłać w liście skarpety i majtki i osadzony dostaje to od ręki, natomiast pozostałe ubrania i buty możne osobiście do punktu paczek na widzeniu lub listownie ale na to musi mieć zgodę i najpierw przekazują na magazyn a potem on sobie pobiera. W listach można wysyłać maszynki do golenia(to jest jedyna rzecz z kosmetycznych która przechodzi sztyfty oddają trzeba kupować w kantynie) , gazety, bibułki, bletki, filtry, lufki, zapalniczki, długopisy, kredki, mazaki, koperty, znaczki, bloki, zdjęcia, dokumenty, bez ograniczeń.

Jeśli chcesz się dowiedzieć dlaczego uważam że Twój Łobuz nie powinien się starać o przeniesienie akurat tam to napis PW.


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#49 2016-05-16 17:48:06

Ania

Gość

Re: ZK GARBALIN

Hej kochane
Mam do was pytanie ponieważ dzisiaj przewiezli mojego M. Niestetyety do tego zakładu i czy kojarzycie jakiś dojazd tam. Nie posiadam auta i jestem skazana na transport publiczny. Czy któraś jest w stanie pomóc. Dokładniej chodzi o dojazd z łodzi.
Buziaki i liczę na pomoc bo nic nie mogę znaleźć

#50 2016-05-17 22:40:59

Ania

Gość

Re: ZK GARBALIN

Zsdomowiony dzięki za informację bardzo przydatna. Wiem że dziewczyny pisały bo czytałam tylko nie wiedziałam czy coś się zmieniło bo nie mogłam nic znalez na szczęście się już udało
A przy okazji mam jeszcze jedno pytanie. Czy mialyscie może jakiś kontakt z wychowawczynią z tego zk. Powiedzialan dzisiaj mojemu aby poprosił o numer do niej bo zawsze lepiej jak się ktoś interesuje to powiedział że jedyny kontakt z nią to tam pojechać i tłumaczyła się ochroną danych osobowych. W poprzednim zk nie było najmniejszego problemu z czym takim a tu nagle takie utrudnianie wszystkiego. Nie proszę przecież o prywatny numer tylko służbowy na stronie są różne Ale do wychowawcy nie

#51 2016-05-18 08:28:20

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: ZK GARBALIN

Ja nie miałam kontaktu z wychowawcą bo nie było takiej potrzeby. Raz próbowałam się skontaktować to mi powiedziano, że osadzony nie wyraził zgody co było nie prawdą, bo w każdym ZK czy AŚ podpisywał zgody na informowanie mnie, jedna z pierwszych sytuacji go nauczyła, że trzeba to robić od ręki i przypominać, że zgadza się na informowanie. Poza tym jeśli jest tam krótko to wychowawca nie wiele może Ci powiedzieć, bo jeszcze go nie zna więc trudno mówić o jakiejkolwiek sytuacji. Ale rzeczywiście tam najlepiej z wychowawca się umówić na widzenie. Zgłaszasz swojemu że chcesz się spotkać z wychowawcą i on omawia to i ustalacie na którym widzeniu. Ostrzegam tylko, że wychowawcy tam przepięknie mydlą oczy a jak dzieje się coś nie fajnego ja np konflikt z oddziałowym to wychowawca rozkłada ręce, bo co ona może zrobić. Szczególnie na oddziale terapeutycznym.


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#52 2016-05-20 20:53:36

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: ZK GARBALIN

Ania to, że nie dostałaś numeru do wychowawczyni to nie jest utrudnianie wszystkiego - obowiązuje ochrona danych, a to, że ktoś uskuteczniał nieoficjalne rozmowy telefonicznie to mógł sobie tylko problemów narobić, bo telefonicznie nie można udzielać żadnych informacji, musi być pisemna zgoda skazanego na udzielanie informacji o nim, zdarza się, że każdorazowo, chociaż częściej jednorazowo i wtedy można się umówić na spotkanie oficjalne w zk. Nie ma służbowego numeru do wychowawcy, jedynie do dyrektora możesz zadzwonić, ale też tylko po to, by umówić się na rozmowę.
Wychowawcy to chyba wszędzie mydlą oczy niestety..


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#53 2016-06-15 17:01:49

mała mi

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2016-06-14
Posty: 105

Re: ZK GARBALIN

Witam wszystkich,mam pytani , na jaki adres email wysłać skan zamówienia na epaczkę do Garbalina ? Z góry dziękuję.

Offline

#54 2016-06-16 07:48:51

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: ZK GARBALIN

Cześć mała mi ja wysyłałam na adres ks@biuro.pposieradz.com.pl wysyłałam zamówienie i potwierdzenie wpłaty, nigdy nie odpowiadali i telefonów nie odbierali. Nie wiem czy ten sposób jeszcze dział bo na stronie SW nie ma już tego adresu. Próbuj.


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#55 2016-06-16 15:54:27

mała mi

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2016-06-14
Posty: 105

Re: ZK GARBALIN

Dzięki Paskuda ,sprubuję ,a jeśli chodzi o tradycyjną pocztę to ten adres do Sieradza ? Bo już całkiem się pogubkłam , jedyne co tam jest oczywiste to nr Konta to dosadnie napisali.

Offline

#56 2016-06-17 08:31:16

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: ZK GARBALIN

Adresu żeby wysłać pocztą nie znam bo nie stosowałam tej formy najszybciej szło emailem lub wpłata w piątek wydrukowanie potwierdzenia, wypełnienie wniosku i dostarczenie obu dokumentów w niedziele na widzeniu to do środy miał już paczkę.


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#57 2017-01-10 14:21:01

123

Gość

Re: ZK GARBALIN

Witam, mam pytanie odnoście obecnie panującej sytuacji w Garbalinie.
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak to teraz wygląda ?
Kiedyś widzenia były w czwartki i piątki oraz w niedziele - czy dalej tak jest?
Czy dalej numerki decydują o kolejności wchodzenia na widzenie?
Czy dalej jest szansa widzeń bezdozorowych ?
Czy telefony są codziennie?
Proszę o wszelkie informacje, będę bardzo wdzięczna.
Czy dalej na widzenie można wnosić krzyżówki zdjęcia i rózne gazety?
Pytam o wszystko co może mi pomóc w podrózy na widzenie.
Z góry dziękuję za wszelkie informację i liczbę na odpowiedź
Pozdrawiam

Chciałabym jeszcze zapytać jak wygląda składanie zamówień na paczkę, bo na Smutnej mój sam sobie wypisywał a ja tylko wpłacałam pieniązki bez wysyłania potweirdzeń ani niczego, czy tutaj też tak jest czy może inaczej ?

Ostatnio edytowany przez Maleństwo 86 (2017-01-11 14:02:27)

#58 2017-01-10 16:54:33

mała mi

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2016-06-14
Posty: 105

Re: ZK GARBALIN

123 z tego co pamiętam wpłacasz kasę na konto wysyłasz e-mail ze skanem dowodu wpłaty i wypełnione zamówienie ,z listy wybierasz obojętnie co bo  i tak sam sobie wybierze co będzie chciał . e-mail ks@biuro.pposieradz.com.pl nr konta masz na stronie zk

Offline

#59 2017-01-11 11:54:32

123

Gość

Re: ZK GARBALIN

Dziękuję bardzo za wiadomość. A czy coś jeszcze tam uległo zmianie ? Jak długo się czeka np. Na widzenie intymne ? Jeśli jest to nagroda za prace

#60 2017-01-11 12:54:01

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: ZK GARBALIN

W Garbalinie intymne dostaniesz jak donosisz i masz układ z SW wtedy będzie jak w niebie, a jak tylko coś sie chce to zawsze znajda powód do pleksy a potem do degradacji.
Myślę, ze przez rok nie wiele sie zmieniło odnośnie telefonów i wnoszenia rzeczy na widzenia, czy udzielania widzeń. Więc uznawałabym posty za raczej aktualne. A jeśli się przekonasz po pierwszym widzeniu, że coś się zmieniło to napisz co i jak dla uaktualnienia forum. Powodzenia w Garbalinie


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.budownictwo91b7.pun.pl www.ekstraklasamanager.pun.pl www.undersiemce.pun.pl www.fantasyrpg.pun.pl www.forumgothic.pun.pl