Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2013-11-19 20:12:22

pomocy_Monika

Gość

ZK SIEDLCE

Co możecie powiedzieć o tym zakładzie? Mój narzeczony tam jest od 3 miesięcy. Na początku strasznie go przytłaczał ten ZK psychicznie, ale obecnie po zmianie celi całkiem nieźle się czuję pod tym względem. Ja słyszałam bardzo, bardzo dużo negatywnych opinii co do tego kryminału. Ogólnie ja tam trafiam zawsze na bardzo nie miłych funkcjonariuszy ;/

#2 2013-11-19 20:50:15

kasiajjj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 683

Re: ZK SIEDLCE

Mój mąż tam trafił przejazdem, na 3 tygodnie, także nie powiem Ci nic odnośnie widzeń bo tam nie byłam.
Telefony były krótkie. Warunki dla osadzonego nie najlepsze, to jest stare więzienie bez jakiś remontów.
Pamiętam, że SW nie miło go przywitało...
Jak i innych nowych...
Ale, że mój maż był tam krótko - to nie wiem, czy to były "strachy", czy tam zawsze taki reżim panuje...
GENERALNIE - jedne z gorszych ZK, gdzie mąż przebywał.
Ale jak wspomniałam - był tam krótko, więc być może nasza opinia nie jest obiektywna.
O ZK Siedlce był dokument na Polsacie, w serii "Skazany Za...", musiałabyś poszukać na necie.


od 18.07.2011

Offline

#3 2013-11-27 22:11:28

pomocy_Monika

Gość

Re: ZK SIEDLCE

nie zawarłam wcześniej informacji:

Zakład Karny w Siedlcach
ul. Piłsudskiego 47
08-110 Siedlce
Tel./Fax: (25) 644-52-31 / (25) 632-29-44
E-mail: zk_siedlce@sw.gov.pl

Zakład Karny w Siedlcach jest zakładem karnym typu zamkniętego przeznaczonym dla skazanych mężczyzn, recydywistów penitencjarnych, z oddziałem aresztu śledczego dla mężczyzn.

Zasady udzielania widzeń szczegóły dni na stronie http://www.sw.gov.pl/strona/dla-interes … -siedlcach

E-paczki

1. Paczka dla osadzonego może być zrealizowana przez osobę bliską na terenie zakładu karnego poprzez złożenie zamówienia bezpośrednio u funkcjonariusza pełniącego służbę przyjmującego paczki lub podczas trwania widzenia.

2. Formularze zamówienia wraz z listą dostępnych produktów są wyłożone w poczekalni lub dostępne u funkcjonariusza prowadzącego widzenie.

3.  Przy składaniu zamówienia należy uwzględnić wagę produktów, które osadzony posiada już w celi. Łączna waga artykułów żywnościowych nie może przekraczać 6 kilogramów.

4. Po złożeniu zamówienia funkcjonariusz dokonuje weryfikacji uprawnień do otrzymania paczki żywnościowej.

5. W przypadku braku uprawnień zamówienie będzie zwracane osobie zamawiającej wraz ze stosowną informacją.

6. W przypadku posiadania uprawnień zgłosi się do Państwa pracownik PP ,,Setar" w celu przyjęcia środków finansowych oraz druku zamówienia. Płatności przyjmowane bedą jedynie gotówką.

Zamówienie na paczkę można również złożyć za pośrednictwem zamówienia nadesłanego pocztą na adres Zakładu Karnego w Siedlcach z dopiskiem "Paczka" lub drogą mailową zk_siedlce@sw.gov.pl

1. W przypadku złożenia zamówienia drogą pocztową należy dołączyć potwierdzenie dokonania przelewu środków pieniężnych na konto przedsiębiorstwa ,,Setar" pokrywającego wartość zamówienia.

2. Środki pieniężne przeznaczone na sporządzenie paczki należy wpłacać na konto: 84124026851111001043309602

W tytule przelewu należy koniecznie zawrzeć informację, że wpłata dotyczy paczki żywnościowej oraz podać nazwisko, imię i imię ojca osadzonego.

3. Zamówienie będzie sporządzane na podstawie listy produktów, która jest dostępna na stronie internetowej, podobnie jak formularz zamówienia.

4. Przy składaniu zamówienia należy uwzględnić wagę produktów, które osadzony posiada już w celi. Łączna waga artykułów żywnościowych nie może przekraczać 6 kilogramów. Waga jest umieszczona na liście produktów.

5. Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po uprzednim potwierdzeniu uprawnienia osadzonego do otrzymania paczki.

6. Po złożeniu zamówienia wraz z dowodem wpłaty paczka będzie zrealizowana w ciągu pięciu dni roboczych.

7. Środki pieniężne wpłacone na konto Przedsiębiorstwa Państwowego "Setar" na zakup paczki żywnościowej, która nie może być zrealizowana z przyczyn niezależnych od administracji jednostki, przekazywane są niezwłocznie przez punkt sprzedaży osobie, która paczkę opłaciła (w kwocie pomniejszonej o koszt przelewu lub przekazu pocztowego), wraz z informacją o przyczynach odmowy przyjęcia zamówienia.
8. Dodatkowe informacje będą udzielane telefonicznie przez punkt sprzedaży - tel. 25 644-54-69 lub tel. 25 785 - 13 -00 wew. 491 lub drogą elentroniczną e-mail siedlce@setar.com.pl
NIEZBĘDNE DOKUMENTY  DO  REALIZACJI  E-PACZKI na stronie http://www.sw.gov.pl/strona/dla-interes … -siedlcach

Źródło i szczegóły : http://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-w-siedlcach

Ostatnio edytowany przez Maleństwo 86 (2017-02-03 17:36:49)

#4 2016-02-14 12:56:00

AnastazjaP240

Gość

Re: ZK SIEDLCE

Jak tutaj wyglądają widzenia? Siedzi się koło siebie czy na przeciwko przy stole?

#5 2016-02-14 23:35:40

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: ZK SIEDLCE

Anastazja przy normalnym stoliku, bezpośrednio.. Stworzony został także kącik dla odwiedzających z dziećmi http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspek … ckiej.html


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#6 2016-02-15 10:23:10

AnastazjaP240

Gość

Re: ZK SIEDLCE

Dziekuje. Mozna siedziec kolo siebie czy na przeciwko tylko?

#7 2016-02-15 10:40:46

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: ZK SIEDLCE

Anastazja stoliki mają cztery krzesła, czyli po każdej stronie, więc teoretycznie wygląda, że można obok siedzieć.. no chyba, że jakiś klawisz się trafi, co mu to nie będzie pasowało, ale raczej wydaje mi się nie powinni robić problemów - w końcu to nie lada, tylko stolik.


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#8 2016-02-15 12:16:39

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: ZK SIEDLCE

Anastazja a Twój jest skazany czy tymczasowo aresztowany? Bo nie zapytałam w sumie, a z TA jest troszkę inaczej, bo częściej na początku albo i przez większość aresztu dają pleksę i nie ma bezpośredniego kontaktu, ale tak akurat będzie w każdym zakładzie..


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#9 2016-02-15 14:24:08

AnastazjaP240

Gość

Re: ZK SIEDLCE

To wiem, mój jest już skazany ale jest jeszcze na śledczym. Teraz pewnie go zawiozą do karnego. Mam nadzieję że Siedlce albo Łowicz bo będę miała blisko do niego.

#10 2016-02-15 14:26:56

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: ZK SIEDLCE

Anastazja niekoniecznie musi zostać przeniesiony do któregoś pobliskiego zakładu, mogą go przewieźć i na drugi koniec Polski, ale to już nie rozmowa na ten wątek o  Zk Siedlce - zapraszam do udzielania się w Pogaduchach.


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#11 2016-05-11 10:43:47

paulina24

Gość

Re: ZK SIEDLCE

Hej, wie ktoś jakiś kart używa się w Siedlcach? Jest tam Dialtech czy można dzwonić z Papugi, Telegrosika itd.?

#12 2016-05-17 09:09:13

 anka81

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-04-05
Posty: 57

Re: ZK SIEDLCE

Hej. W Siedlcach uzywa sie napewno kart telegrosika i dawne tele25(izzi) a reszty to nie wiem.Jesli na dluzszy czas to najbardziej oplaca sie tak jak ja mam. Tanszej oferty nie znalazlam. Moj Lobuz dzwoni z karty dogadania (dostepne tylko w kantynie lub przez internet) a ja kupilam starter do komorki w sieci Izzi (robisz przelew i starter przesylaja,mozna doladowywac tez kartami playa). Minuta rozmowy z dogadania do izzi kosztuje 8gr.Ja jemu karte dogadania doladowuje przelewem pocztowym w 2dni lub przez internet. Doladowanie mojej karty( startera) izzi za minimum 25zl przedluza konto az o rok! Poczytaj więcej na "Karty telefoniczne" na tym forum lub wejdz na strone internetowa Izzi.pl chyba.Mozna siedziec obok siebie na widzeniu. Jesli macie pytania co do tego ZK to chetnie odpowiem w miare możliwości


NIE MOWIE NIC,WSZYSTKO WIDZISZ W MOICH OCZACH-NIE MUSZE CI MOWIC DZIS,ZE CIE KOCHAM.

Offline

#13 2016-06-26 12:01:50

 patiwu91

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-24
Posty: 2168

Re: ZK SIEDLCE

anka 81. Powiedz cos na temat tego kryminału. chcą otwierac grupy, jak z widzeniami bezdozorowymi? Jak z wokandami?


Doczekana po 7 latach 6 miesiacach ❤

Offline

#14 2016-11-03 00:25:45

malgoskagggg

Gość

Re: ZK SIEDLCE

Witam. Mam pytanie. Czy jeśli nie znam imienia ojca skazabego i nie podam go w adresie tto czy list zostanie przekazany osadzonemu?

#15 2016-11-03 05:51:04

Martusia11

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-12-17
Posty: 2948

Re: ZK SIEDLCE

malgoska a nie możesz się go zapytać telefonicznie albo na widzeniu lub jego rodziny o imię ojca? Mój był w zakładzie z chłopakiem o takim samym imieniu i nazwisku. I nie wiem do czyichś rąk by mój list trafił jakbym nie pisała imienia ojca.


Razem po 476 dniach

Offline

#16 2016-11-25 16:26:53

Xrf

Gość

Re: ZK SIEDLCE

Długi jest czas oczekiwania na widzenie w tym zk?

#17 2017-04-28 15:57:14

Siwa

Gość

Re: ZK SIEDLCE

Witam. Mój mąż będzie odbywał tam karę pozbawienia wolności do 2020 r.

Jak wyglądają widzenia bezdozrowe i intymne? Czy ciężko je uzyskać?
Jakich kart najlepiej i najtaniej używać?
Jak z pracą?
Jak z wokandami?
Jakie warunki panują w celach?
Czy fakt stawienia się samemu do ZK ma jakieś znaczenie np. przy WPZ?
Jaki jest czas oczekiwania na widzenia w niedzielę? Kiedy lepiej jechać - w tygodniu czy w niedzielę?
Czy ktoś z Was siedział lub ma skazanego w tym ZK i może podzielić się opiniami o codziennym życiu, służbie zdrowia, wychowawcach?
Czy SW jest w porządku? W poprzednim więzieniu trafiłam na sluzbistow i nie miło wspominam uzyskanie jakiejkolwiek pomocy z ich strony..
Jakie ceny w kantyne? Strona internetowa z cennikiem nie działa.

#18 2017-05-03 12:51:56

xxkasiuu

Gość

Re: ZK SIEDLCE

Hej. Mój facet ma tam wyrok do 2019 roku. Siedzi na R2.
Jeśłi chodzi o widzenia bezdozorowe i intymne to nie ma problemu. Mieliśmy już widzenie bezdozorowe, mój dostał je jako nagrodę za dobre zachowanie a pod koniec maja będziemy mieli intymne, warto dodać że nie jesteśmy małżeństwem, więc nie robią z tym większych problemów.

Najtaniej jest chyba używać karty dogadania, ale Ty musiałabyś mieć starter w izzi, wychodzi wtedy chyba 8 gr za minutę. Dogadania można doładowywać katami z playa. My osobiście używaliśmy papugę, ale teraz nauczyliśmy się dzwonić na "oddzwonkę", czyli mój do mnie dzwoni powiadomić mnie, że jest przy telefonie a ja do niego oddzwaniam. Wykupiłam pakiet nielimitowanych rozmów z numerem stanjonarnym, więc kart praktycznie nie kupujemy.

Jeśłi chodzi o pracę to jest ok, nie wiem jak na zamku, ale na półotwartym mój facet dostał dość szybciutko pracę. Najpierw musi przepracować 90 godzin na terenie ZK, a potem może starać się o pracę wolnościową. Jeśli ma pracę wolnościową to wtedy może mieć przepustki (warunkiem jest praca wolnościowa).

Na widzenie czeka się bardzo różnie, najwięcej ludzi jest i najdłużej czeka się w niedzielę (godzinę, może troszkę więcej). Ja staram się jezdzic w tygodniu, wtedy jest najmniej ludzi i krótszy czas oczekiwania.

Mój facet siedzi na R2 i wszystko co piszę opiera się właśnie o półotworek, nie mam pojęcia jest na zamku. Jego wychowawca jest bardzo miły, dość szybko dostał pracę i widzenie bezdozorowe. No i za miesiąc intymne. Ogólnie jak jest się grzecznym i widać, że się starasz to jest ok. Telefon mamy nieograniczony w tygodniu od 7 do 13 i w weekendy do 16 tylko kolejki są dość spore bo są tylko 2 telefony na całym oddziale.

Ceny w kantynie nie są zbyt wygórowane.

Jeśli chodzi o SW to zależy na kogo się trafi, jedni są mili drudzy niezbyt. Ostatnio skrócili nam widzenie o 10 minut.

Jeśli coś więcej chcesz wiedzieć to pisz

#19 2017-05-03 13:39:42

renia

Gość

Re: ZK SIEDLCE

Od kiedy w Siedlcach jest R2?

#20 2017-05-03 13:48:41

xxkasiuu

Gość

Re: ZK SIEDLCE

Nie wiem od kiedy ale jest.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nadzieja-glejak.pun.pl www.fantasyrpg.pun.pl www.undersiemce.pun.pl www.budownictwo91b7.pun.pl www.ekstraklasamanager.pun.pl