Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2014-02-21 18:42:53

Olcia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-04
Posty: 36

ZK SIERADZ

Witam,

Prosze o PW, jezeli ma ktoras z Was w tym ZK kogos.

Offline

#2 2014-04-02 16:12:31

 Niezapominajka86

Admin

Skąd: Pomorze,blisko morze :)
Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 910

Re: ZK SIERADZ

Zakład Karny Sieradz

Orzechowa 5
98-200 Sieradz


Przeznaczenie
Jest jednostką typu zamkniętego z oddziałami typu półotwartego dla młodocianych i odbywających karę po raz pierwszy oraz aresztu śledczego. W wyodrębnionym oddziale terapeutycznym przebywają osoby z niepsychotycznymi zaburzeniami psychicznymi lub upośledzone umysłowo (87 miejsc).

Konto depozytowe
Wpłat na konto depozytowe osadzonego można dokonywać za pomocą przekazu pocztowego lub przelewu bankowego wg wzoru:

Odbiorca: [Nazwa Jednostki Służby Więziennej]
Wpłacający: [imię i nazwisko]
Wpłacający: [adres]

Tytuł przekazu pocztowego lub przelewu bankowego:
dla: [imię i nazwisko osadzonego], s. [imię ojca osadzonego]

Konto bankowe:
NBP O/O łódź
Łódź
96 1010 1371 0100 8313 9120 0000
Dla interesantów
Dyrektor jednostki przyjmuje interesantów w następujących dniach:
Poniedziałek: 7.30 ÷16.30
Wtorek: 7.30 ÷15.30
Środa: 7.30÷15.30
Czwartek: 7.30÷15.30
Piątek: 7.30÷15.30

Zasady udzielania widzeń
Widzenia odbywają się w salach widzeń Zakładu Karnego w godzinach od 8.30 do 15.00, w następujących terminach:
1) skazani  w każdy poniedziałek, wtorek i piątek miesiąca oraz w niedziele z wyjątkiem pierwszej niedzieli miesiąca,                                                                                                         
2) tymczasowo aresztowani  w każdy czwartek i w każdą pierwszą niedzielę miesiąca,
3) skazani stwarzający poważne zagrożenie społeczne albo poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa Zakładu Karnego - w każdy czwartek i w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.

Ponadto widzenia dla osadzonych odbywają się w dni ustawowo wolne od pracy tj. :

- 1 stycznia Nowy Rok,
- 6 stycznia Święto Trzech Króli,
- pierwszy dzień Wielkiej Nocy,
- 1 maja  Święto Państwowe,
- 3 maja  Święto Narodowe Trzeciego Maja,
- pierwszy dzień Zielonych Światek,
- dzień Bożego Ciała,
- 15 sierpnia  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny,
- 1 listopada  Wszystkich Świętych,
- 11 listopada  Narodowe Święto Niepodległości,
- 25 grudnia  pierwszy dzień Bożego Narodzenia. 
Jeżeli w/w dni wypadają w czwartek i pierwszą niedzielę miesiąca widzenia są realizowane wyłącznie dla tymczasowo aresztowanych oraz skazanych stwarzających poważne zagrożenie społeczne albo poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa Zakładu Karnego

Zgłoszenia na widzenia przyjmowane są od osób odwiedzających w godzinach: 8.00  12.30. Jeżeli widzenie ma być łączone lub dłuższe, zgłoszenia przyjmowane są do godziny 11.30.
Osadzony oraz osoby odwiedzające zajmują w sali widzeń miejsce wskazane przez funkcjonariusza.
Realizacja widzeń poza obrębem Zakładu Karnego następuje w dni wolne od pracy. O udzieleniu widzeń w innych dniach decyduje w indywidualnych przypadkach Dyrektor Zakładu.
W niedziele i dni świąteczne widzenia nie są łączone. Odstępstwa od tej zasady możliwe są tylko za pisemną zgodą Dyrektora Zakładu.
Zezwala się, za uprzednią zgodą Dyrektora Zakładu na przekazanie w czasie widzenia odzieży, bielizny, obuwia i innych przedmiotów osobistego użytku. Odzież podlega ewidencji w depozycie działu kwatermistrzowskiego.


Źródło oraz więcej szczegółowych informacji na temat paczek na stronie zakładu : http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspek … y-sieradz/

Offline

#3 2014-05-26 15:31:02

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: ZK SIERADZ

OZ Sieradz
ul. Torowa 2
98-200 Sieradz

Przeznaczenie Zakład Karny typu półotwartego i otwartego dla mężczyzn odbywających karę po raz pierwszy.
Widzenia i przyjmowanie paczek odbywają się prawdopodobnie tak, jak w ZK Sieradz.


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#4 2014-08-21 23:42:59

 Lady_Morfina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 70

Re: ZK SIERADZ

Powie mi ktoś coś więcej na temat tego Zk ?
Dodam że chodzi mi o ogólne wrażenie. Ma któraś z Was bądź miała tam swojego Łobuza ?
http://www.123bloger.com/linie/obr/linie_123bloger_com_491.gif
Z racji tego, że nikt nic nie napisał ja dodam coś od siebie. Niedawno wróciłam po raz pierwszy z widzenia w Sieradzu u mojego Łobuza. Dziewczynki z góry przepraszam za chaos w poście ale sama nie wiem od czego mam zacząć bo jeśli chodzi o sam w sobie wygląd i warunki to jest tragedia. Ja jestem załamana. Wchodząc na widzenie po wyczytaniu numerków z karteczek zgłoszeniowych wchodzi się przez jedne drzwi, wychodzi na dwór, tam też znajdują się szafki w których zostawia się torby bo kurtki/płaszcze można zabrać ze sobą i dopiero doprowadzają nas na sale( dodam że wejścia są grupowe po kilkanaście numerków w moim przypadku dziś było do 17 pierwsza tura). Od pierwszych chwil jak weszłam na tą sale widzeń zachciało mi się płakać i cudem się powstrzymałam. Wiadomo Zk to nie są wczasy i nie wymagam jakichś warunków rewelacyjnych ale czegoś takiego nie widziałam jeszcze. Sala mała, stoliki drewniane obdrapane strasznie, krzesełka jak w przedszkolu małe również poobdrapywane. Ściany mimo że jakoś pomalowane to farba schodzi płatami,wilgoć, okna drewniane (sprawiały wrażenie spróchniałych) co za tym idzie na salce dość chłodno. Co do sklepiku to o żadnym ciepłym posiłku na widzeniu nie ma mowy. Ewentualnie kawa bądź herbata.

Z relacji mojego Łobuza warunki na celach nie są dobre. Śmiejąc się powiedział że jest dużo robaków bo stary zakład karny i się wszystko sypie. Nie ma za to zbytnich problemów ze sprzętem na celi. Telewizor jakaś gra czy dvd bądź bumbox. Pociesza mnie to, że łatwiej mu będzie się wydostać stamtąd przed końcem kary niż jak w naszym przypadku z Garbalina. Jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę bo Łobuz mój tam od środy dopiero także stosunkowo krótko.

Jeśli ktoś by miał jakieś pytania śmiało piszcie, odpowiem na tyle ile będę miała wiedzy

Jak mi się coś jeszcze przypomni to będę pisać.


Zawsze jest nadzieja w nas bo jedno życie, przecież znasz to.
Kochaj wiesz że warto.

Kwiecień 23.04.2016 Dzwonek!

DOCZEKANA !

Offline

#5 2015-06-26 22:47:37

AloOlaOla

Gość

Re: ZK SIERADZ

Po niespełna miesiącu pobytu Ukochanego Łobuza w tym ZK już wiem że jest to najmniej przyjazny skazanym ZK spośród tych wszystkich w których dotychczas przebywał... a było ich już kilka... w ciągu kilku dni zabrali mu wszystko (łącznie z przepustkami... i innymi nagrodami) z którymi przyjechał z innego ZK... Powód?... Bo tak... W tym ZK absurd goni absurd... Ciężko to opisać... o warunkach sanitarno - higienicznych nie wspomnę... Dla przykładu mogę tylko powiedzieć o pladze pluskw w celach, o których wywalenie trzeba było się upominać... Klawiszom nie przeszkadzały a skazanym nie może przecież być za dobrze... więc kilka dni czekali na ich wywalenie...
Macie podobne spostrzeżenia?

Dodam, że w poprzednim ZK Mój Łobuz był 1,5 roku a w ZK w Sieradzu wszystko z czym stamtąd przyjechał zabrali już po 2 dniach pobytu... Tak po prostu za nic... Takie ich widzi mi się...

#6 2015-06-26 23:29:01

 Lady_Morfina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 70

Re: ZK SIERADZ

AloOlaOla


Ja to nawet się nie wypowiadam bo pod tym względem bo nóż mi się w kieszeni otwiera... Robactwo tam na porządku dziennym. Nikt z tym nic nie zrobił i nie zrobi bo zakład do zamknięcia miał być z racji jego stanu. Pawilon jeden w pół pęknięty.... Co do rzeczy jakie mój M miał to nic mu nie zabrali. Nie wiem czemu Twojemu Łobuzowi wszystko ucieli. Mój zjechał karnie bo zamknęli mu grupę dlatego z 3 widzeń jakie miał ma 2 ale nic poza tym.


Zawsze jest nadzieja w nas bo jedno życie, przecież znasz to.
Kochaj wiesz że warto.

Kwiecień 23.04.2016 Dzwonek!

DOCZEKANA !

Offline

#7 2015-06-26 23:46:56

AloOlaOla

Gość

Re: ZK SIERADZ

Mój Łobuz przyjechał do ZK z Sieradz po zmianie klasyfikacji z P-2 na P-3 i miał jechać na OZ w Męckiej Woli, tam gdzie wcześniej był nie było oddziału dla P-3, dlatego transport... jak miał to P-2 to i regularnie na zezwolenia dyrektorskie wychodził, a później jak otworzyli mu normalnie grupę przepustkową to na nagrodowe przepustki chodził, chodził też do szkoły poza ZK... wszystko pięknie super i wielka radość że P-3 dostał, że już jedną nogą mam Go znowu w domu... a tu w ZK Sieradz niespodzianka... ni stąd ni zowąd... Nie spodobał im się że taki aktywny "przepustkowo" i jak mantra - poza protokołem - powtarzają mu że ma wyrok za grupę a u nich tacy na przepustki tak nie chodzą... a P-3 to wogóle zapomnieć.. więc tak jak przyjechał na P-3 tak po 2 dniach znowu został sklasyfikowany na P-2 plus zamknęli mu grupę przepustkową... Taka historia...

#8 2015-06-27 07:31:02

renia

Gość

Re: ZK SIERADZ

AloOlaOla nie mogli go zdegradować bez powodu. Albo Ci czegoś nie mówi, albo wcale nie miał przyznanego P3 - tym bardziej, że w Sieradzu NIE ma oddziału otwartego.

#9 2015-06-27 10:18:47

AloOlaOla

Gość

Re: ZK SIERADZ

No właśnie bez powodu w sumie - tzn ich powód jest absurdalny pod tytułem tutaj nie będziemy robić precedensu - nie zgadzamy się z opiniami poprzedniego ZK, bo zbyt łagodnie traktowali skazanego za grupę a u nas tak nie jest.... I od razu mówię, że widziałam (a nawet mam kopię) papiery zarówno opinię i decyzję co do P-3 w poprzednim ZK i opinię i decyzję degradującą z powrotem na P-2 w ZK w Sieradzu
W ZK w Sieradzu jest P-3 na Oddziale Zewnętrznym w Męckiej Woli, ale najpierw zaraz po transporcie z innego ZK trafia się na czynności administracyjne do głównego Zakładu czyli do syfnego ZK Sieradz... tam jest też magazyn itp itd, i dopiero po tych czynnościach wiozą na Męcką Wolę... Mój Łobuz już wyczekiwał na transport na Męcką a tu niespodzianka nie transport tylko nowa Komisja Penitencjarna i degradacja... Wiem że ciężko to ogarnąć... ale tak właśnie było...

#10 2015-06-27 10:29:48

renia

Gość

Re: ZK SIERADZ

Więc trzeba było złożyć zażalenie do Sądu Penitemcjarnego. Jeśli to był jedyny powód to zarówno grupa jak  przepustki by mu zostały przywrócone.

#11 2015-06-27 13:49:06

AloOlaOla

Gość

Re: ZK SIERADZ

renia90 napisał:

Więc trzeba było złożyć zażalenie do Sądu Penitemcjarnego. Jeśli to był jedyny powód to zarówno grupa jak  przepustki by mu zostały przywrócone.

Ależ oczywiście skarga do Sądu Penitencjarnego była złożona - napisana bardzo szczegółowo full wypas naprawdę... wraz z odwołaniem się do dokumentów z akt osobowych itd. itp... - ale Sąd Penitencjarny w Sieradzu stwierdził, że decyzja ZK Sieradz jest zgodna z prawem, bo ZK Sieradz miał prawo - nawet już po tych 2 dniach - odmiennie ocenić Łobuza... aaa i że w ocenie Sądu decyzja z poprzedniego ZK dot. przepustek i promocji na P-3 była błędna... bo skazanie za grupę... charakter czynów... itd... itp... No ręce Nam opadły... Ale piłka nadal w grze... My się tak łatwo nie poddajemy

ruda1987 napisał:

AloOlaOla- zawsze się możecie odwoływać od tej decyzji, myślę, że jeżeli skazany nie był narażony na żaden wniosek karny, ani naganę, jego zachowanie nie uległo zmianie na negatyw, jest bardzo duża szansa na przywrócenie go do pogrupy P3. Bezpodstawnie takich rzeczy się nie robi, albo więc Twój narzeczony miał jakieś grzeszki za uszami, albo zostaliście po prostu bezprawnie potraktowani- jeżeli tak było, trzeba walczyć o przywrócenie go na P3. Mogę wiedzieć jeszcze ile macie za sobą i ile zostało do końca (to też ważny aspekt przy przydziale podgrupy)

Łobuz był ostatnio karany chyba w 2012 r... potem miał jeden wniosek o ukaranie w tym poprzednim ZK w 2014 r. bo głupia wychowawca coś nad interpretowała sobie... ale po rozmowie z Dyrektorem kwita nie było... Dyrektor nie zgodził się z wnioskiem o ukaranie i tylko przeprowadził rozmowę.. Poza tym tylko same liczne wnioski nagrodowe...
Tak więc bezprawnie zostaliśmy potraktowani - a co gorsze zaakceptował to Sąd...
A za sobą mamy już ponad 8 lat... a do końca już niespełna 2... - koniec w marcu 2017...

ruda1987 napisał:

AloOlaOla- więc ja nie widzę podstaw dlaczego zmienili Wam podgrupę. Powinniście walczyć dalej, jeżeli rzeczywiście żadnych wniosków karnych nie było.

I walczyć będziemy! Zbyt wiele już razem przeszliśmy, żeby tak łatwo dać za wygraną!
Ale ciężko się przyzwyczaić do tego, że teraz to się już tak regularnie poza ZK widywać nie będziemy tak jak było przez ostatni rok... a przynajmniej jeszcze przez chwilę nie będziemy... Oby jak najkrótszą...

#12 2015-06-27 23:53:30

 Lady_Morfina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 70

Re: ZK SIERADZ

AloOlaOla

Powie Ci jak to wygląda z mojej perspektywy.  Tak jak pisałam wcześniej mój M zjechał tam karnie zamknęli mu grupę ( jego zachowanie było celowe z racji tego, że z Sieradza łatwiej wyjść z wokandy niż jak w naszym przypadku z Garbalina a jedyną furtką która była to kwity i transport tam bo o przeniesieniu mowy nie  było) no i tak łatwiej jest że stawał na 2 wokandę 3/4 kary odsiedział już. Zostało nam 10 miesięcy do końca. Pierwszy wyrok który mu odwiesili odsiedział do końca. Pracuje ma wnioski nagrodowe nie sprawia problemów zachowanie od przyjazdu z pierwszego ZK (osiem miesięcy) wzorowe. Sama sędzina stwierdziła, że docenia jego starania widza poprawę i wszystko inne ale nie jest do końca przekonana czy jest w pełni zresocjalizowany . I za tą niewiedze pani sędziny odpowiada on bo ona nie jest w pełni przekonana. Według mnie to tam nie ma miejsca na domniemania. Albo się jest zresocjalizowanym i się daje szanse albo daje się konkretny powód i nie daje się szansy.  Tak tam właśnie jest... Wszystko na domysłach. Jak się nie przekona człowiek na własnej skórze to wiedzieć nie będzie. To loteria uzależniona od humoru takie mam wrażenie nieustające.

ruda1987

No tak powinno być oczywiście ale tak nie jest niestety. Następną wokanda wypada na grudzień i może wtedy się uda. Ja i mój M doszliśmy do wniosku że nie będziemy pisać zażalenia na postanowienie (mimo, że ja chciałam) aby to się nie odwlekło w czasie i jednak na te Święta był z nami. Przynajmniej taką mam nadzieję. Poza tym mój M miał stawać na 1 wokandę w Garbalinie a stawał w Sieradzu(przewieźli go po prostu) i z pierwszej nie wyszedł no bo wiadomo karnie zjechał opinia była jaka była to każdy wiedział jak będzie ale no na 2 to diametralna zmiana a pobudką do tego nieprzekonania było to zachowanie zmienne jeszcze z Garbalina mimo że od 8 miesięcy jak jest w Sieradzu nic się nie wydarzyło negatywnego. Wręcz przeciwnie. Dla mnie osobiście to jest szukanie dziury w całym, argumenty pani sędziny wgl do mnie nie przemówiły i mam o to żal za w moim mniemaniu krzywdzącą decyzje.


AloOlaOla

Zapomniałam napisać Ci Kochana, że na p2 o przepustkach to można pomarzyć. Bardzo ale to bardzo rzadko się zdarzają. Powiem Ci więcej. Chłopakowi umierał tata i był wielki problem o uzyskanie przepustki okolicznościowej i nie był to świeży osadzony z długim wyrokiem gdzie mogłaby być przesłanka o ucieczce z racji długiej karny np a krótkiej odsiadki.   Na pogrzeb dali po wielkich przeprawach jeszcze nie pozwolili mu ubrać się jakoś odpowiednio tylko w kadzienkach go zawieźli oczywiście konwojowane wszystko. Zero ludzkich odczuć....


Ale mam też coś pozytywnego na widzeniu bezdozorowym nie zagląda co chwila funkcjonariusz jedynie 10 min przed końcem i na sali przebywa jedna para więc jest komfort nie zdarzyło mi się aby było inaczej i podobno tam tak jest, że bezdozorówki są pojedynczo parami (przynajmniej w tygodniu) mnie to cieszy bo w Garbalinie i Łowiczu były grupowe


Zawsze jest nadzieja w nas bo jedno życie, przecież znasz to.
Kochaj wiesz że warto.

Kwiecień 23.04.2016 Dzwonek!

DOCZEKANA !

Offline

#13 2015-06-28 23:42:03

AloOlaOla

Gość

Re: ZK SIERADZ

Lady_Morfina:

No co do wokand w tym syfnym ZK Sieradz to już się zdążyłam zorientować, że to czysta loteria i zależy od "widzimisię" pani sędzi (bo z tego co wiem to głównie ona orzeka, jest jeszcze sędzia jeden ale chyba bardziej jest funkcyjny niż orzekający), od jej humoru czy może raczej fazy cyklu... bo orzeczenia które potrafi wydać potrafią mocno zaskakiwać... Ostatnio jakoś jak były wokandy to dała warunkowe chłopaczkowi co jest notorycznym złodziejem... ma sprawy w toku jakieś jeszcze za kradzieże chyba nawet w trakcie przepustek dokonane... ma na koncie niepowrót z przepustki itp itd... a ona na pół strony byle jakie uzasadnienie pisze, że co prawda prognoza kryminologiczno - społeczna jest negatywna jednakże tu cyt."w ocenie sądu rozmiar odbytej do tej pory przez skazanego kary stanowi o zrealizowaniu postulatu sprawiedliwej odpłaty co powoduje pozytywne rozstrzygnięcie dla skazanego..." A dodam, że ZK wniosku o warunkowe nie popierało...
Mam kopię tego uzasadnienia stąd też cytat dosłowny bo mój Sprytny zadbał o to żeby ten szczęśliwiec z tą wokandą wysłał mi kopię swojego postanowienia na maila więc mam
Ręce opadają jak coś takiego się czyta... A jak ktoś ma poważniejszy wyrok, jakieś tam cięższe niby czyny na karku, to nikt go nie potrafi docenić jak się naprawdę stara, i potem pisze sędzia takie farmazony w uzasadnieniu jak w Waszym przypadku... Eh...
Ps: My dopiero czekamy na termin wokandy w ZK Sieradz... z tym że u Nas Sieradz będzie rozpoznawał jeszcze raz wniosek po uchyle postanowienia z poprzedniego Zakładu, bo po zażaleniu Sąd Apelacyjny w Gdańsku uchylił do ponownego, bo też właśnie takie Nam napisali bzdurne i nic niewyjaśniające farmazony... Tak więc czekamy na termin i na korzystną fazę cyklu pani sędzi... Hihihihi

#14 2015-09-16 22:14:08

Żona_skazanego

Gość

Re: ZK SIERADZ

Hej dziewczyny! Przedstawię Wam po krotce o co mi chodzi. Mianowicie mój Lobuz jutro ma być przeniesiony z OZ Golesze albo do Sieradza albo do Meckiej Woli ewentualnie do garbalina. W Goleszach opinie ma dobrą, pracował, przeszedł jakieś spotkania o resocjalizacji, żadnych kwitow tylko wnioski nagrodowe, ogólnie wszystko w porządku. W listopadzie ma połowę kary i tu pojawia się moje pytanie. Czy orientujecie się jakie ma szansę na ta pierwsza wokande jeżeli trafiłby do Sieradza?

#15 2015-09-17 20:12:47

AloOlaOla

Gość

Re: ZK SIERADZ

Pierwsza wokanda w ZK Sieradz tak samo jak i kolejne to naprawdę wielka loteria.. Może się udać jak się zakłada że nic z tego, ale może być i tak że z Waszym z przekonaniem o tym że będzie ok sąd jednak da blachę. Administracja tam napewno nie popiera wniosków o warunkowe, z którymi sami nie wystąpili, alej jak już samo występują to na bank jest zwolnienie.

#16 2015-09-17 21:42:42

Żona_skazanego

Gość

Re: ZK SIERADZ

A jakie są szanse że zk wystąpi? Zdarza się to wgl?

#17 2015-10-14 23:57:33

AloOlaOla

Gość

Re: ZK SIERADZ

Żona_skazanego napisał:

A jakie są szanse że zk wystąpi? Zdarza się to wgl?

Jak trafienie 4 w Totolotka - zwłaszcza jeżeli by to miała być pierwsza wokanda... później to też raczej przypadek, ale tam też dość często zdarza się tak że z wokandy wychodzi 8 na 10, więc jeżeli nawet sam ZK nie występuje z wnioskiem to jak papiery są dobre, to jest szansa że Sąd jednak da wokandę... tylko że to też od szczęścia a raczej humoru sędziego zależy... Ale jak mówię zdarzają się takie wokandy że prawie wszyscy dostają.

#18 2015-10-17 14:54:21

zonka

Gość

Re: ZK SIERADZ

Witam moj lobuz trafil do ZK w Sieradzu po zamknieciu OZ w Goleszach czyli polowa wrzesnia na dzien dzisiejszy mamy juz wyznaczony             termin wokandy o warunkowe zwolnienie gdzie dodam ze to mu ZK wystapil po tyg przebywania w Sieradzu. W Goleszach zwlekali i zwlekali a czas oczekiwania na wokande w Sieradzu szok ekspresowo . Teraz czekam na niego i mam nadzieje ze sie nie rozczaruje Pozdrawiam

#19 2015-10-27 10:27:27

 Lady_Morfina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 70

Re: ZK SIERADZ

Mam nadzieję, że na pozytyw u Was z wokandą. Mój M miał podobnie w Sieradzu wokanda pierwsza i niestety się nie udało


Zawsze jest nadzieja w nas bo jedno życie, przecież znasz to.
Kochaj wiesz że warto.

Kwiecień 23.04.2016 Dzwonek!

DOCZEKANA !

Offline

#20 2016-02-24 12:10:52

telefony

Gość

Re: ZK SIERADZ

czy wie ktoś jak często osadzeni mogą dzwonić na oddziale zamkniętym?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumgothic.pun.pl www.nadzieja-glejak.pun.pl www.ekstraklasamanager.pun.pl www.budownictwo91b7.pun.pl www.undersiemce.pun.pl