Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-07-01 09:53:19

Ana

Gość

Książki

Ja chciała  polecić książkę, a że nie ma takiego tematu jeszcze to wkleję do filmów ;p
Polecam Wam i waszym łobuzom " Potęga podświadomości " naprawdę warto przeczytać pozdrawiam

#2 2014-07-24 14:30:19

genju2

Gość

Re: Książki

Cześć,
polecił by ktoś jakąś książkę, kryminał najlepiej o Prawniku. Lubię sprawy sądowe.

#3 2014-07-24 19:41:08

 ds1984

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2014-01-08
Posty: 109

Re: Książki

genju2 "Klient" i "Obrońca ulicy" Grishama. Ten drugi na faktach. Polecam


Razem po 605 dniach!

Offline

#4 2014-09-04 09:52:19

 Mysza

Użytkownik

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 373

Re: Książki

Ponieważ też lubię czytać dodam tytuły, które na mnie zrobiły wrażenie.

Lubię powieści obyczajowo-sensacyjne i z tego gatunku polecam wszystko

Sidneya Sheldona:


"Opowiedz mi swoje sny"
Wszystkie trzy są piękne i inteligentne. Wszystkie odnoszą sukcesy zawodowe. I wszystkie podejrzane są o dokonanie potwornych zbrodni – brutalnych morderstw mężczyzn. Ale dopiero na sali sądowej wychodzi na jaw, że coś jeszcze łączy trzy kobiety...

"Gdy nadejdzie jutro" (Na jej podstawie był nakręcony serial)
Tracy Whitney realizuje swoje wielkie marzenie. zostaje narzeczoną wspaniałego, przystojnego i bogatego mężczyzny. Ale zamiast na ślubny kobierzec, trafia do więziennej celi. Upokarzana, opuszczona przez ukochanego zachowuje godność. I poprzysięga zemstę wszystkim, którzy zniszczyli jej życie.

Gniew aniołów
Piękna prawniczka wplątana w mafijną intrygę i rozdarta pomiędzy uczuciem do dwóch mężczyzn.
To miał być pierwszy dzień jej wspaniałej kariery adwokackiej. A zaprowadził ją do aresztu. Jennifer Parker zostaje oskarżona o przekupstwo i zastraszanie świadka. Wydaje się, że to koniec zawodowych amibicji młodej nowojorskiej prawniczki. Żadna kancelaria nie chce jej zatrudnić. Grozi jej wykluczenie z palestry... Dopiero po kilku latach Jennifer staje na nogi dzięki pomocy wpływowego polityka. Kiedy jest już wziętym adwokatem, pojawia się mężczyzna, który ją zniszczył. Nieoczekiwanie pomiędzy nimi rodzi się namiętność. Lecz miłość może okazać się bardziej niszczycielska niż nienawiść...

Nieznajomy w lustrze
Toby Temple, megagwiazda, idol milionów fanów i człowiek zżerany ambicją i podejrzliwością. Jill Castle, dziewczyna, która zamierza zdobyć sławę, i szybko przekonuje się, że może ją tylko kupić a cena jest wysoka. W Mieście Snów dwoje ludzi połączonych miłością i brakiem skrupułów odkrywa, że prawdziwy hollywoodzki romans nie kończy się happy endem.

Mistrzyni gry
Kate Blackwell zdobył gigantyczną fortunę, zbudowała potężny międzynarodowy koncern, stworzyła finansowe imperium. Od Afryki Południowej przez Paryż po Stany Zjednoczone wiodą barwne koleje losu tej niezwykłej kobiety i jej najbliższych - ludzi, których kochała i którymi po mistrzowsku manipulowała...

Niezawodny plan
"Dziś poznałam mężczyznę, który zostanie moim mężem", napisała Leslie Stewart w dniu, w którym spotkała Oliviera Russella. Jeszcze nie znała smaku zdrady i upokorzenia. Nie podejrzewała, jak nieodpartym afrodyzjakiem może być władza. Nie wiedziała, że wzgardzona kobieta potrafi stać się furią. I zmienić w piekło życie najpotężniejszego człowieka Ameryki...

Piaski czasu
Hiszpania. Z więzienia ucieka charyzmatyczny baskijski przywódca Jaime Miro. Władze podejrzewają, że schronił się w żeńskim klasztorze klauzurowym. Podczas brutalnego przeszukania klasztoru, zakończonego aresztowaniem zakonnic, czterem siostrom udaje się zbiec. Ukrywają się w górach, chroniąc złoty krucyfiks, największy klasztorny skarb. Dziwnym zrządzeniem losu natykają się na partyzantów Jaimego Miro, którzy zgadzają się odprowadzić siostry do najbliższego domu zakonnego.

Cztery kobiety od lat odcięte od świata zewnętrznego, bezradne jak pisklęta, które wypadły z gniazda. Każda niesie ze sobą tajemnicę wstąpienia do klasztoru, ciężar rzeczywistych lub wyimaginowanych win. Sześciu mężczyzn, partyzantów poszukiwanych przez wojsko i policję. Bezcenny złoty krucyfiks. Wiara. Pokusy. Chciwość. Rozpoczyna się przeprawa przez góry...


Kena Folletta


Niebezpieczna fortuna
„Niebezpieczna fortuna”, thriller historyczny o miłości, pieniądzach i zemście, rozgrywa się w realiach Anglii II połowy XIX wieku. Majowe popołudnie 1866 roku staje się punktem zwrotnym w życiu kilkorga ludzi, w różny sposób powiązanych z rodziną londyńskich finansistów, Pilasterów. Dwaj kuzyni toczą trwający dwadzieścia lat pojedynek o przejęcie kontroli nad potężnym bankiem rodzinnym, który bogaci się na podejrzanych operacjach finansowych z nękanym wojną domową krajem Ameryki Południowej(...) Szokująca tajemnica z przeszłości wyciśnie piętno na ich losach, doprowadzając do zbrodni...

Filary ziemi
Monumentalna saga historyczna. Jej akcja rozpoczyna się na początku XII wieku w Anglii nękanej wojnami domowymi, konfliktami na tle religijnym, głodem, walkami o sukcesję na angielskim tronie. Fabuła książki, będącej także opowieścią o niezwykłej miłości, rozgrywa się wokół trwającej blisko czterdzieści lat budowy wielkiej katedry Kingsbridge. Walka o władzę, intrygi, seks, mroczne tajemnice, w połączeniu z błyskotliwą mieszanką ludzkich emocji - miłości i nienawiści, lojalności i zdrady, nadziei i desperacji - oraz galerią niezapomnianych postaci, takich jak Aliena, piękna, odważna córka hrabiego Bartholomew, Jack Cherbourg, budowniczy katedry, i ich zaprzysięgły wróg, znienawidzony, podstępny lord William Hamleigh, tworzą porywającą opowieść, która wciągnie każdego czytelnika.

Poza tym napisał sporo książek szpiegowskich.

Tess Gerritsen, którą aktualnine się zaczytuję

To oczywiście nie wszystko, ale chyba i tak przegięłam z długością posta! Ups! Ale to przez te opisy. Mam nadzieję, że ktoś się skusi

Offline

#5 2014-11-19 21:47:54

 BeCiA

Użytkownik

36806510
Zarejestrowany: 2013-05-27
Posty: 23

Re: Książki

Z książek mogę o tematyce więziennej mogę polecić Mury Hebronu autorstwa Andrzeja Stasiuka oraz Kryminaliste autorstwa Jacka Głębskiego. Ja czytałam obie książki


http://elapso.pl/suwaczek/Becia/E682FF/171717/1F1F1F/1F1F1F/14223.png

Offline

#6 2016-09-28 10:03:41

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: Książki

Ja postanowiła dodać kilka książek

Liliana Fabisińska - Córeczka
Katarzyna Bonda - Sprawa Niny Frank
Danielle Steel - Przyjaciele na zawsze
Nora Roberts - Świadek

Piątego tytułu nie pamiętam niestety a przeczytałam je w trakcie 3 tygodniowego urlopu mój rekord życiowy hehe.


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#7 2017-04-13 18:58:21

 Niezapominajka86

Admin

Skąd: Pomorze,blisko morze :)
Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 910

Re: Książki

James Bowen
"Kot Bob i ja" Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy. (cz.1)
"Świat według Boba." Dalsze przygody ulicznego kota i jego człowieka. (cz.2)
"Kot Bob i jego podarunek" (cz.3)

http://www.123bloger.com/linie/obr/linie_123bloger_com_10.gif

Cecelia Ahern
"P.S Kocham Cię"

http://www.123bloger.com/linie/obr/linie_123bloger_com_10.gif

Kirsty Moseley
1."Chłopak , który chciał zacząć od nowa"
2. "Chłopak, który o mnie walczył"
3. "Chłopak, który zakrada się do mnie przez okno"
4. "Zawsze Ty"

Ostatnio edytowany przez Maleństwo 86 (2017-10-10 16:14:38)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.weight-loss.pun.pl www.mojeosiedle.pun.pl www.kingkhan.pun.pl www.elektrobram.pun.pl www.queen-kajol.pun.pl