Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#21 2014-08-17 12:41:36

lleennkkaa

Gość

Re: ZK GARBALIN

hej dziewczyny mam pytanie do którego zakładu najczęściej przewożą osadzonych z Garbalina?

#22 2014-08-18 07:48:16

gosc

Gość

Re: ZK GARBALIN

Jeśli na zamek to tylko do Płocka

#23 2014-08-18 09:18:57

lleennkkaa

Gość

Re: ZK GARBALIN

Nie na pół otworek, z płocka przewieźli go właśnie do Garbalina

#24 2014-08-19 11:51:41

gosc

Gość

Re: ZK GARBALIN

Garbalin jest właśnie półotworkiem.

#25 2014-08-21 23:36:36

 Lady_Morfina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 70

Re: ZK GARBALIN

Jeśli z Garbalina z p2 na zamek to Sieradz

mój Łobuz niedługo będzie się tam pakować bo mu grupe chcą zamknąć

Co do wokand bo ktoś pytał jest tak że z Garbalina ciężko wyjść i powie to większość choć to nie jest nierealne. Najwięcej osób wychodzi jeśli zakład wystąpi ale z opowiadań chłopaków i ogólnego doświadczenia wiem (bo trochę znajomych w Garbalinie siedziało) że najlepiej starać się o wylot stamtąd. Czy to zamknięcie grupy tak jak u mojego Łobuza czy z terapii albo szkoły w innym Zk byle nie w Garbalinie.

Dziewczyny tam się robi co raz gorzej Wczoraj dzwonił mój M i co się okazało. Połowę kary miał mieć pod koniec października. Na rozmowach z wychowawcą było mówione że za jego dobre sprawowanie i pracę przy wydawaniu jedzenia będzie mógł się starać o 1 przepustkę we wrześniu... i co się okazało ! Mój M wczoraj się dowiedział od wychowawcy z VII że odliczyli mu sankcję i połowę kary miał w sierpniu. Pal licho tą przepustkę ale jak by mu nie powiedział o tym to by nie napisał o wokandę a wiecie jak to jest jak mimo że się wie że się nie wyjdzie a się nie napiszę to się czepiają że więzień znający swoich praw nie pisze o wcześniejsze wyjście i domniemań tyle i spekulacji przy tym.... ja jestem wściekła bo tam się robi co raz gorzej.... Wychowawcy ściemniają nie liczą się z ludźmi tam.... no jest porażka. Jeszcze teraz mam na miesiąc szybę  pozabierali mu paczeke prace telewizor ogólnie ma na wszystko balche


Zawsze jest nadzieja w nas bo jedno życie, przecież znasz to.
Kochaj wiesz że warto.

Kwiecień 23.04.2016 Dzwonek!

DOCZEKANA !

Offline

#26 2014-09-08 12:07:19

lleennkkaa

Gość

Re: ZK GARBALIN

Witam wie może ktoś jak tam ze sprawami o przerwę w karze?
czy jest szansa Dostania czy raczej wątpliwa sprawa, stawaliśmy w płocku o przerwę  ale nie dostaliśmy bo sędzia stwierdził że są w stanie zapewnić opiekę Medyczną a opieka w zk każdy wie jak wygląda a mój M musi mieć robione często badania Morfologie a doprosić się nie może żeby mu zrobili , na wizyty do lekarzy wożą go w zastępie do swoich bo mają bliżej a nie do tych do których miał wyznaczoną wizytę, Miał wizytę w Warszawie to zawieźli go do łodzi  z łodzi odesłali ich z kwitkiem bo nie znają przypadku i wizyta przepadła..

#27 2014-09-10 20:32:34

 Lady_Morfina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 70

Re: ZK GARBALIN

lleennkkaa


musicie spróbować bo nie chcę mówić że nie ma szansy ale tam nawet jeśli o medyczne sprawy chodzi to jest ciężko . Na jednym z pawilonów chłopaki nabawili się świerzbu . Nic z tym nie zrobili mimo że pół oddziału chodziło zarażonych a to przecież kontaktowe jest więc się rozsiewało. Ani tego nie leczyli ani nie reagowali ... mimo że niektórzy pracowali za murami albo przy jedzeniu... Mój M powinien mieć leki, było to z wolności odnotowane dokumenty na to były. Przywiózł je z Łowicza a w Garbalinie co ? oczywiście zabrali....


Zawsze jest nadzieja w nas bo jedno życie, przecież znasz to.
Kochaj wiesz że warto.

Kwiecień 23.04.2016 Dzwonek!

DOCZEKANA !

Offline

#28 2014-09-11 13:11:50

lleennkkaa

Gość

Re: ZK GARBALIN

mamy sprawę 17  zobaczymy co z tego wyjdzie Mój M ma niby napisane w aktach przez sąd że zakład karny musi mu zapewnić opiekę medyczną oraz dostęp do jego lekarzy ale oni postępują inaczej leki tęż mu nie dają jakie powinien brać tylko jakieś zastępcze i sam nie wie co oni mu teraz dają... porażka ..

#29 2014-09-12 07:43:33

gosc

Gość

Re: ZK GARBALIN

dadzą polopirynę - to jedyne lekarstwo u tego lekarza w tym zk

#30 2014-09-12 08:39:56

 Lady_Morfina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 70

Re: ZK GARBALIN

lleennkkaa

dlatego ja bym na za wiele nie liczyła... oni generalnie maja wszystko w........ ale 3mam kciuki za wasze powodzenie


Zawsze jest nadzieja w nas bo jedno życie, przecież znasz to.
Kochaj wiesz że warto.

Kwiecień 23.04.2016 Dzwonek!

DOCZEKANA !

Offline

#31 2014-09-13 19:15:58

MadziaMarcina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2014-03-17
Posty: 40

Re: ZK GARBALIN

Ileenka probujcie jezeli uznaja ze sami sa w stanie (a nie sa) zapewnic opieke medyczna to sama rozumiesz,ale jesli to cos powaznego,to moze podejda do tego po ludzku.U mojego M ostatnio chlopak dostal przerwe z powodow zdrowotnych.Powodzenia


Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i na cudzą nikczemność... Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie.
Razem od 15.11.2014

Offline

#32 2014-09-15 08:24:44

lleennkkaa

Gość

Re: ZK GARBALIN

Poważne i to bardzo długo się leczył onkologicznie miał przeszczep szpiku, nie wydolność nerek, ledwo to wszystko przeżył w aorcie ma skrzeplinę która w każdej chwili się oderwać  i będzie po nim a oni dają mu zastrzyki na rozrzedzenie krwi no idioci co prawda jest 5 lat po chorobie ale wszystko nadal trzeba dokładnie kontrolować, zawieźli go ostatnio do nefrologa nie zrobili mu żadnych badań z krwi pod względem nerek mieli jego kartę jego całego leczenia lekarz pomarudził coś w stylu "tak dużo tego mam to wszystko teraz czytać" po czym zmierzył mu ciśnienie i powiedział że wszystko dobrze... i to całe ich leczenie... brak słów...

#33 2014-09-17 07:30:20

gosc

Gość

Re: ZK GARBALIN

Byłam w niedziele na widzeniu.Syn mi powiedział ,że w sobotę na zastępstwie był oddziałowy X Na jednej zmianie wypisał 16 kwitów. Mojemu synowi też by się oberwało bo jak rozmawiał przez telefon to oparł się o parapet ;załamka.Na szczęście się wykłócił Ja rozumiem ,że trzeba karać ale aż tak i za takie rzeczy ?

#34 2014-09-17 09:06:22

MadziaMarcina

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2014-03-17
Posty: 40

Re: ZK GARBALIN

Tam takich nie brakuje.Jeden taki ... liczyl ze moj M bedzie ,,opowiadal'' co sie dzieje,no nie do tych drzwi zapukal,wiec zlikwidowal ich cele,ktora byla poukladana dodal ze chetnie by M na dluzej tam zostawil...


Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i na cudzą nikczemność... Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie.
Razem od 15.11.2014

Offline

#35 2014-09-24 10:58:44

burzazmyslow

Gość

Re: ZK GARBALIN

Witam . Jestem tu nowa . Mojego chłopaka przewieźli tam tydzień temu mówi , ze warunki są straszne , z dojazdami też jest ciężko 130 km od domu mam nadzieję , że do niedzieli zdąrza mnie wpisac i Go wkońcu zobacze ...

#36 2014-10-14 17:13:46

malutka_95

Gość

Re: ZK GARBALIN

mój był w tym ZK przez 7 msc. nie narzekał na warunki bo ten zakład był niedawno odnowiony, powiedział ze na oddziale to wygląda raczej jak szpital niż jak więzienie. był na półotwartym więc nie wiem jak jest na innych, ale w porównaniu np z Łodzią czy Radomiem podobno o niebo lepiej. na jedzenie narzekał niestety, dentysta też porażka bo przez 4 miesiące do niego nie dotarł chociaż chodził tydzień spuchnięty co do kwitów to jest tak jak mówi zawirowanie, za wszystko można dostać. mój za ten parapet dostał by chyba z 3 kwity, ale zawsze zamiast tego sprzątał i obyło się bez telefony codziennie po ile się chce, ale niestety nie zawsze udawało Mu się zadzwonić na tyle ile chciał bo bardzo duże są tam kolejki. nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć... na widzenia czeka się tam co najmniej godzinę, nawet jeżeli są przed nami np dwie osoby. panowie w sw raczej mili, nie spotkałam się z tym żeby ktoś na nich narzekał ( mówie o odwiedzających ) jak coś zapraszam na priv.

#37 2014-10-15 00:32:05

Syla

Gość

Re: ZK GARBALIN

Czy ktoś wie jak sie nazywa bus który jedzie z Łodzi i zatrzymuje się niedaleko ZK Garbalin?

#38 2014-10-15 07:45:26

gosc

Gość

Re: ZK GARBALIN

Syla, tutaj masz rozkład jazdy http://maragtour.pl.tl/Rozk%26%23322%3Bad-jazdy-.htm

Możesz zadzwonić i dopytać o szczegóły Najlepiej jeździć tym 6.50 na miejscu się jest o 8 .Wpuszczają od 9.Wtedy jest duża szansa ,że jest się w I 10 I wejdzie się szybko.Jeśli widzenie trwa godzinę to spokojnie się zdąża na busa 10.30

#39 2014-10-15 08:09:19

Syla

Gość

Re: ZK GARBALIN

A przystanek na którym trzeba wysiąść to Upale? Ja od drugiej strony będę jechała tzn od Włocławka:)

#40 2014-10-15 08:46:06

gosc

Gość

Re: ZK GARBALIN

Tak,Upale.Jak będziesz jechała z Włocławka,wysiądziesz na przystanku i pójdziesz przed siebie ok 500 metrów - skręcisz w prawo (jedna jedyna droga) na końcu niej jest ZK
Sprawdź jeszcze PKS.Jadą do Łęczycy i tam również się zatrzymują .

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.budownictwo91b7.pun.pl www.undersiemce.pun.pl www.ekstraklasamanager.pun.pl www.nadzieja-glejak.pun.pl www.fantasyrpg.pun.pl