Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#81 2016-06-28 09:40:15

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: ZK KAMIŃSK

Czy ktoś z Was jeżdżąc do Kamińska na widzenia zostaje w okolicy na noc jeśli tak to które miejsca polecacie z tanim noclegiem?


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#82 2016-07-28 16:07:23

Zainteresowana

Gość

Re: ZK KAMIŃSK

Z Kamińska nadal można dzwonić z Papugi, wcale nie wycofali budek TP. Dialtech też jest ale i możliwość wyboru. Ja niebawem wybieram sie do Kamińska, mieszkam pod Warszawą (zachodnie powiaty), niestety pociągiem do Olsztyna a potem busy Heniorek - na mają swoją

#83 2016-07-29 10:30:27

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: ZK KAMIŃSK

Nie wycofali bo jeśli nikt się do Orange nie upomni o likwidację budek to nadal będą funkcjonowały my korzystamy z Do gadania.
Zainteresowana jeśli byłaś już w Kamińsku napisz mi proszę jak wygląda wejście na widzenie gdzie trzeba się zgłosić. Do tej pory w tych zakładach co był to było tak że wchodziło się do "poczekalni" w okienku odbierało się kartkę którą trzeba było wypełnić i oddać w okienku i w jednym miejscu czekało się aż wywołają nazwisko a w drugim aż wywołają numerek a tu jak jest?


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#84 2016-07-29 16:22:05

Zainteresowana

Gość

Re: ZK KAMIŃSK

Paskuda - Ja nie wiem jak tam jest bo nigdy tam nie bylam. Moj facet siedzi tam ale narazie sie nie wybieram. Jesli bym jechala pojade autem tylko musze znalezc kierowce bo jedyna opcja to pkp i bus, tak jak juz pisalam, nie usmiecha mi sie podrozowac takimi srodkami lokomocji, mam stres ze sie na cos spoznie, nie dojade itd. Z noclegiem nie jest zly pomysl, lepiej jest isc na widzenie wypoczeta niz prosto po 300 km. Dzieki za ten namiar, ja podaje numer telefonu na bus ktory zabiera ludzi z Warszawy i wiezie prosto pod wiezienie ale teraz ma wstrzymane kursy z braku chetnych, jak wiecej osob sie tym zainteresuje to moze facet zacznie znow jezdzic, dlatego dzwoncie i sie dowiadujcie, plis. 605 407 366 jesli nie odbiera to za jakis czas oddzwania.

#85 2016-07-30 13:28:16

Zainteresowana

Gość

Re: ZK KAMIŃSK

Jak jest w Kaminsku z Desmoxanem? Podobno ciezko uzyskac pozwolenie i czy to prawda ze zamawia sie przez kantyne?

#86 2016-07-31 15:20:51

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: ZK KAMIŃSK

Nie wiem jak jest z Desmoxanem mój sam przestał palić.


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#87 2016-08-01 07:50:06

Zainteresowana

Gość

Re: ZK KAMIŃSK

Desmoxan można nabyć w kantynie, dziś zadzwoniłam i się dowiedziałam, dopisuje się do zamówienia na paczkę. Nie trzeba pozwolenia.

#88 2016-08-09 09:38:31

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: ZK KAMIŃSK

Jestem już po widzonku dlatego chętnie podzielę się z Wami "wrażeniami" z odwiedziń w tym ZK.

Ogólnie Zakład z zewnątrz wygląda jak z najgorszych koszmarów, stare budynki wyglądają jak poniemieckie albo porosyjskie bunkry ale w środku, świeżo, czysto, poczekalnie wyremontowana z tv, toaleta czysta z ciepłą wodą, suszarką, papierem toaletowym i lusterkiem (w tych zakładach co byłam był brud smród i ubóstwo). Aby wejść na poczekalnie należy rozmagnesować drzwi oczywiście dla mnie czarna magia ale strażnik okazał się bardzo pomocny. Procedury w tym ZK są takie, że oddaje się wypełnioną kartkę wraz z dowodami i otrzymuje się numerek, na ten numerek strażnik wzywa do pokoju przejściowego tam w szafkach zostawia się odzież wierzchnią i torebki i wszystkie niedozwolone przedmioty. Potem bramka, wykrywacz metali, wychodzi się na korytarz do okienka tam dostaje się potwierdzenie zatrzymania dowodów osobistych i przechodzi się na podwórko. Tam trzeba poczekać na dwa numerki, następnie w zależności, kto jest na zmianie mnie się trafiła ta przyjemność ustawia się przy specjalnej kracie i obwąchuje piesek stres straszny mimo, że wiesz, że nic nie wnosisz. potem tunelem z krat, przechodzi się do budynku widzeń, tam wręczamy kartkę i udajemy się do sali, którą wyznaczy nam strażnik, stolik wybieramy same (ja miałam bezdozorowe więc nie wiem jak mocno obserwowani są odwiedzający) ale zasada jest taka że osadzony siada na przeciwko gości i w sumie w tych warunkach trudno jest się przytulić, ale mój P. usiadł obok mnie i nikt nam nie zwrócił uwagi po czym odprowadzono nas do sali widzeń bezdozorowych bo to czy ono się odbędzie zależy nie tylko od zgody ale też od zgłoszenia osadzonego. Strażnicy ogólnie sympatyczni może się nie uśmiechają ale nie są ani wulgarni, ani burczący odzywają się normalnie i normalne odpowiadają na wszelkie pytania. Kantyna dobrze wyposażona choć brak ciepłych posiłków ale przy tej liczbie osadzonych i takim wyposażeniu wcale mnie to nie dziwi. Przynajmniej nie serwują ohydnych dań. Ogólnie moje wrażenia są pozytywne jak na tego typu miejsce. Po tym co słyszałam, ogólnie pracownicy są w porządku, można się dogadać, jasne że są służbiści ale nie ma tam ciśnień, może to wynikać z tego, że są tam osadzeni z długimi wyrokami i po prostu specyfika pracy wygląda tam zupełnie inaczej niż w poprzednim ZK. To chyba na tyle jak ktoś ma pytania pytajcie odpowiem jak będę wiedziała. A i co do Desmoksanu to kosztuje tam prawie 100zł. Więc chyba lepiej poprosić o przeniesienie na inną celę i próbować samemu.


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#89 2016-08-11 22:58:16

Zainteresowana

Gość

Re: ZK KAMIŃSK

Paskuda - Dzięki za taki dokładny opis. Ja chyba będę tam w przyszłym tygodniu więc dodam swoje wrażenia. A powiedz mi czy na widzeniu można zrobić zakupy i co trzeba zrobić aby uzyskać bezdozorowe widzenie i jak te pokoje tam wyglądają? Dziękuję.

#90 2016-08-11 22:59:13

Zainteresowana

Gość

Re: ZK KAMIŃSK

Desmoxan 86 zł kosztuje.

#91 2016-08-14 09:37:50

Zainteresowana

Gość

Re: ZK KAMIŃSK

Byłam wczoraj w Kaminsku i moje wrażenia są takie same jak Paskudy, jestem pozytywnie zaskoczona. Mimo ze dzieli stolik i nie da się siedzieć koło siebie to można się pocałować, trzymać za ręce i nie jest źle. W kantynie aż tak sztywno nie trzymają się wagi, ja ja przekroczyłam i nie było problemu, zakupy dostają od razu po widzeniu. Bardzo szybko wchodzi się na widzenie i widać przez okno z sali widzeń jak doprowadzają chłopaków. Co do strażników to przy wejściu są mili, wszystko tłumacza na sali widzeń był stanowczy ale uprzejmy, nie ma walenia po nazwisku do osadzonych do mojego męża mówią na Pan, bardzo dobrze ze zwracaja uwage matka ktore przychodza z dziecmi, ze nie ma biegania po sali bo o maly wlos bylabym swiadkiem wypadku jak chlopiec wszedl na krate i gdyby nie kobieta ktora siedziala obok spadlby na ziemie. Moj nie uskarza sie na warunki, chodza na silownie, na swietlice, wszystko jest do dogadania bo wiem, ze telefony bywaja nieograniczone, jeden skazany nie wiem jak to robi ale potrafi korzystac z telefonu przez pare godzin non stop i nie jest to wymysl. Tak samo niektorzy osadzeni uzyskuja zgode w formie nagrody na chodzenie we wlasnych ciuchach. Widzenia bezdozorowe prawie jak intymne, mozna sie zabawic gdy jest sie samemu, jedna z dziewczyn ktore byly ze mna byla na takim sama z mezem i nikt nie wszedl, nie ma kamery. Jak sie jedzie samochodem to droga jest prosta, dojechalam w okolo 3 i pol godziny na te zadupie. Nawet nie odczulam bardzo podrozy, gdy ktoras z Was bedzie chciala jechac z Warszawy to mozemy zrobic zrzutke na paliwo w zaleznosci ile osob bedzie jechalo taka cena, jesli we dwie z moim kierowca to 100 zl.

#92 2016-09-01 10:42:19

Nadia

Gość

Re: ZK KAMIŃSK

Cześć Dziewczyny! Pakuda, zostawiłam Ci wiadomość prywatną w sprawie Kamińska. Zerknij proszę na swoją skrzynkę jak będziesz miała chwilkę Pozdrawiam

#93 2016-09-03 17:54:02

czarna-czarna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-09-03
Posty: 237

Re: ZK KAMIŃSK

Witam czy ktoś wybiera sie we wrześniu do Kamińska z Warszawy ???

Offline

#94 2016-09-05 19:34:41

Zainteresowana

Gość

Re: ZK KAMIŃSK

Czarna, chyba ja. Zostaw swój e-mail to się odezwe jak będę wiedziała czy na pewno.

#95 2016-09-07 19:14:20

czarna-czarna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-09-03
Posty: 237

Re: ZK KAMIŃSK

a czy moglabys mi swoj napisac to bym sie odezwala bo tak publicznie nie chce podawac swojego e maila  i to by byla jezcze jedna osoba ze mna

Offline

#96 2016-09-07 19:22:38

Zainteresowana

Gość

Re: ZK KAMIŃSK

Ok kaminsk.90@wp.pl

#97 2016-09-07 19:44:24

czarna-czarna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-09-03
Posty: 237

Re: ZK KAMIŃSK

Dziekuje bardzo

Offline

#98 2016-09-09 21:06:42

Monia

Gość

Re: ZK KAMIŃSK

Cześć dziewczyny też jeżdze z Warszawy do Kamińska co jakieś 2 tygodnie, czy któraś z was wybiera się w tą niedziele (11) ?.Mam problem z ogarnięciem transportu a zalezy mi na widzeniu ..

#99 2016-09-10 09:32:33

czarna-czarna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-09-03
Posty: 237

Re: ZK KAMIŃSK

Monia podaj swoj mail , ewentualnie napisz na priv

Offline

#100 2016-09-17 11:03:02

Zainteresowana

Gość

Re: ZK KAMIŃSK

25 września wybieram się z Warszawy (M. Młociny) do Kamińska i mam miejsce dla dwóch osób.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany : kaminsk.90@wp.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumgothic.pun.pl www.undersiemce.pun.pl www.ekstraklasamanager.pun.pl www.budownictwo91b7.pun.pl www.nadzieja-glejak.pun.pl