Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2020-06-24 08:21:07

Rumpeł

Gość

Brak Widzeń KORONOWIRUS

Witam.

Czy posiada ktoś informację na temat wznowienia widzeń w ZK?
Dzwoniłem do Zarządu SW i tam nikt nic nie ,jakaś tragedia.
Wszystko pootwierane a odwiedzać bliskich nie można.

#2 2020-07-05 12:33:18

 mm0nika

Użytkownik

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2020-07-05
Posty: 25

Re: Brak Widzeń KORONOWIRUS

Witam  a  na stronie ZK?Koszalin ma  opisane ,że do 07.07 wstrzymane  widzenia


😈🐕🐕🐕🐾🐾🐾

Offline

#3 2020-07-07 09:12:20

Anulka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-05-24
Posty: 12

Re: Brak Widzeń KORONOWIRUS

Bo choćby wiedzieli to nie powiedzą. To jest państwo w państwie. Im wszystko wolno. Proponuję aby służba więzienna się też zamknęła w ZK bo nie wiadomo gdzie się po pracy szlajają i też mogą wnieść koronę na teren ZK. Hipokryzja i tyle 😔 nie liczy się to że ludzie w depresję wpadają. Całkiem inaczej można przeżyć ten czas izolacji widząc bliskich co jakiś czas...

Offline

#4 2020-07-09 10:56:16

Rumpeł

Gość

Re: Brak Widzeń KORONOWIRUS

Dzwoniłem  w zeszłym tygodniu do C Z S W i tam mnie przełączali od jednej osoby do drugiej ,oni też kompletnie nic nie wiedzą.
Kontaktowałem się przez email z ministerstwem sprawiedliwości ,to odpisali nie na temat. W odpowiedzi napisali iż widzenia zależą od Dyrektora ZK .... (śmiech na sali )

#5 2020-07-10 10:54:28

Rumpeł

Gość

Re: Brak Widzeń KORONOWIRUS

Na stronie SW Jastrzębie jest już informacja że widzenia wrócą najpóźniej od 1 sierpnia.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kings-of-hell.pun.pl www.vsmetrans.pun.pl www.malowanie-dachow.pun.pl www.juveniaglzy.pun.pl www.timik-wirtualny-swiat.pun.pl