Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2019-03-05 17:21:23

Ogryzek

Gość

Europejski nakaz zatrzymania

Witam.
Przebywam z narzeczonym za granicą od niedawna i kiedy wyjechaliśmy dowiedzieliśmy się, że jest podejrzany o popełnienie przestępstwa i policja była u niego w domu. Czy ktoś mi może powiedzieć na jakiej podstawie jest wydawany europejski nakaz aresztowania czy doprowadzenia czy coś takiego? I w jakim czasie? Czy są określone przestępstwa za co takie coś może być zastosowane i jak to wyglada w praktyce? Miał ktoś z tym styczność? Pozdrawiam.

#2 2019-03-06 15:52:35

 CzekamNaCiebie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-11-19
Posty: 821

Re: Europejski nakaz zatrzymania

Za moim S byl wystawiony europejski nakaz poszukiwania za bzdure wiec nie wiem jak z tymi regulami...Co najlepsze z uk do pl zjechal normalnie na granicy nie zatrzymali.. ale z pl do uk zatrzymali .

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rfactor2010.pun.pl www.plywanie.pun.pl www.mototeam.pun.pl www.fani-metin2.pun.pl www.se-k800i.pun.pl