Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2016-06-06 16:57:54

 pestka19861

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: morze :)
Zarejestrowany: 2015-11-28
Posty: 110

AŚ KOSZALIN

Nie znalazłam wątku o AŚ Koszalin więc pozwoliłam sobie go stworzyć i dodać coś od siebie bo aktualnie bywam dwa razy w miesiącu na widzonku


Areszt Śledczy w Koszalinie

ul. Młyńska 71

75-950 Koszalin

Tel./Fax: (94) 318-23-70 / (94) 343-00-19

E-mail: as_koszalin@sw.gov.pl
Konto depozytowe
Wpłat na konto depozytowe osadzonego można dokonywać za pomocą przekazu pocztowego lub przelewu bankowego wg wzoru:

Odbiorca: [Nazwa Jednostki Służby Więziennej]
Wpłacający: [imię i nazwisko]
Wpłacający: [adres]

Tytuł przekazu pocztowego lub przelewu bankowego:
dla: [imię i nazwisko osadzonego], s. [imię ojca osadzonego]

Konto bankowe:
NBP O/O SZCZECIN
04 1010 1599 0190 7313 9120 0000
Areszt Śledczy w Koszalinie

1. Paczki odzieżowe do osadzonych przyjmowane są w dni powszednie w godz. 8.00-13.00. W soboty, niedziele i dni świąteczne od 8.00- 10.00. Ze względów technicznych paczki winny być dostarczane w kartonach nie przekraczających wymiarów : szerokość 40 cm, wysokość 30 cm, długość 60 cm.
2. Paczki żywnościowe zawierające artykuły żywnościowe lub wyroby tytoniowe realizowane są wyłącznie za pośrednictwem kantyny. Zamówienie na paczkę żywnościową mogą złożyć osadzeni lub osoby najbliższe. Osoby bliskie zamówienie mogą złożyć w punkcie sprzedaży lub drogą pocztową. Osadzeni zamówienie na paczkę składają oddziałowemu od zakończenia apelu porannego do zakończenia apelu wieczornego. Paczki dla osadzonych realizowane będą najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia o paczkę. Warunkiem jest posiadanie odpowiedniej kwoty pieniężnej do realizacji paczki. Przy składaniu zamówienia o paczkę osadzony ma obowiązek przestrzegać limitu posiadania artykułów żywnościowych w celi mieszkalnej tj. 6 kg.
3. Wewnątrz paczki odzieżowej powinien być umieszczony spis jej zawartości.
4. Przesłanie osadzonemu(ej) odzieży, bielizny, obuwia, przedmiotów osobistego użytku i lekarstw może nastąpić na podstawie odrębnego zezwolenia Dyrektora Aresztu wydanego na prośbę osadzonego(ej). Przyjęcie w/w rzeczy następuje wyłącznie na podstawie wystawionego spisu zawartości, którego I część winna być umieszczona na paczce w widocznym miejscu. Ilość przedmiotów wydanych do celi reguluje rozdział VIII i IX zarządzenia.
5. W paczkach odzieżowych nie mogą być dostarczane artykuły spożywcze oraz rzeczy, których sprawdzenie jest niemożliwe bez naruszenia w istotny sposób ich struktury ,z środki łączności, przedmioty i dokumenty, które mogą stanowić zagrożenie dla porządku lub bezpieczeństwa aresztu.
6. Paczka zawierająca artykuły, o których mowa w pkt. 5 będzie zwrócona nadawcy na jego koszt.
7. Zgoda na otrzymanie leków uzależniona jest od pozytywnego zaopiniowania prośby przez lekarza i wydanego na tej podstawie spisu zawartości paczki.
8. Otrzymanie leków przez tymczasowo aresztowanych wymaga dodatkowo zgody organu dysponującego.
9. Paczki żywnościowe w uzasadnionych przypadkach mogą być kontrolowane. Paczki odzieżowe są kontrolowane w obecności osadzonego, a w przypadku dostarczenia paczki przez osobę najbliższą w obecności tej osoby. Paczki przed ich otwarciem poddaje się kontroli przy wykorzystaniu psa specjalnego oraz odpowiednich środków i urządzeń technicznych.
10. Nie zezwala się na przesyłanie w paczkach odzieżowych wyrobów tytoniowych. Wyroby tytoniowe można kupić tylko i wyłącznie w kantynie tutejszej jednostki. Wyroby tytoniowe przysłane w paczkach będą odsyłane na koszt osadzonego lub nadawcy, bądź deponowane do czasu zakończenia pobytu osadzonego w Areszcie Śledczym w Koszalinie.
11. Paczki odzieżowe  wydaje się najpóźniej w trzecim dniu roboczym od daty wpływu.
12. W przypadku ujawnienia środków lub substancji psychotropowych paczka zostaje zdeponowana i przekazana Policji celem wszczęcia dochodzenia.
W tytule przelewu winno koniecznie znajdować się imię, nazwisko i imię ojca osadzonego, dla którego ma być realizowana paczka.
Areszt Śledczy w Koszalinie

1. Widzenia odbywają się w:
piątki w godz. 8:00 – 15:00
niedzielę w godz. 8:00 – 15:00
w drugi dzień świąt  Bożego Narodzenia i Wielkanocy w godzinach 8:00 – 15:00
z zastrzeżeniem pkt 2.
2. Widzenia nie są udzielane w pierwszy dzień świąt Wielkanocy, dni świąt państwowych, ostatni piątek miesiąca oraz: 1 stycznia, 6 stycznia, 1 maja, 3 maja, 15 sierpnia, 1 listopada, 25 grudnia.
3. Zgłoszenia osób odwiedzających przyjmowane są do godz. 13.30.
4. Osoby ubiegające się o widzenie w oddzielnym pomieszczeniu, bez osoby dozorującej winny zgłosić się na bramę 30 minut przed planowanym widzeniem.
5. Widzenia odbywają się w pomieszczeniach do tego wyznaczonych. Osadzony poinformowany o mającym się odbyć widzeniu, udaje się na nie niezwłocznie. W innym przypadku widzenie może nie zostać udzielone.
6. W przypadku chęci przedłużenia widzenia informację do prowadzącego zgłasza się przy rozpoczęciu widzenia.
7. Zgoda na łączenie widzeń udzielona przez dyrektora jednostki realizowana będzie w przypadku             realnych  możliwości umieszczenia osób odwiedzających w sali widzeń. do podjęcia decyzji o  wyżej omawianym widzeniu upoważniam funkcjonariusza odpowiedzialnego za prowadzenie  widzeń.
8. Sposób udzielenia widzenia dla tymczasowo aresztowanego(ej) określa organ dysponujący.
    W przypadku, gdy tymczasowo aresztowany(a) pozostaje do dyspozycji kilku organów, wymagana jest zgoda na widzenie każdego z nich.
9. Osadzonym, którym udzielono widzenia w sposób umożliwiający bezpośredni kontakt z osobą odwiedzającą zezwala się na spożywanie artykułów żywnościowych i napojów zakupionych przez odwiedzających na terenie aresztu. Pozostałe z poczęstunku artykuły odwiedzający zabierają ze sobą.
10. Widzenia w oddzielnym pomieszczeniu bez osoby dozorującej, udzielane są w piątki i niedzielę w godz. 8.00-15.00. Nie zezwala się na łączenie widzeń w oddzielnym pomieszczeniu bez osoby dozorującej z innymi rodzajami widzeń.
11. Widzenia bez dozoru poza terenem AŚ na czas nieprzekraczający 30 godzin udzielane są wyłącznie z osobą najbliższą lub godną zaufania.
12. Nie zezwala się na samowolne poruszanie po korytarzu osadzonych w trakcie udzielania widzeń.
13. Kontakt poprzez komunikator SKYPE oraz dostęp do wybranych serwisów internetowych jest realizowany w niedzielę w godz. 14.00-17.00 oraz poniedziałek w godz. 13.30-15.30; jednorazowo w wymiarze do 15 minut.
14.Osoba odwiedzająca może zrealizować paczkę w kantynie tylko dla osadzonego z którym ma widzenie i jest dla niego osobą najbliższą w rozumieniu art. 115 § 11 KK, z zastrzeżeniem limitów określonych w Rozdziale XIV ust. 2 oraz zasad określonych w Rozdziale XV.



Ogólne informacje ze strony SW a teraz coś od siebie jeśli chodzi o telefony to są na jednym oddziale we Wtorki Czwartki Sobota Niedziela a na drugim oddziale w Poniedziałki Środy Piątki Soboty Niedziele tak jest napewno na oddziale 3 a tamta opcja nie wiem na którym jest ale się dowiem przy najbliższej okazji...

Na widzonka osobiście zawsze jeźdzę w Niedziele raz byłam tylko w piątek ale był straszny młyn i stwierdziłam że wolę spokojne niedziele... Ja zawsze przed godziną 8 jestem na bramie by długo potem nie czekac w poczekalni.. Na wejsciu jak zawsze karteczka i dowód następnie rutynowa kontrola czy nic nie przenoszę i na poczekalnie..... Jeśli chodzi o kontrolę osobistą to owszem zdaża się ale ja jej osobiście jeszcze nigdy nie miałam... Chyba zależyu to od wyroku za co jest... potem przychodzi jakiś Funcjonariusz informuje o numerku stolika i prowadzi na salę widzeń ..... Ogólnie jeśli chodzi o SW to jest naprawdę w pożądku tutaj nie dam złego słowa na Nich powiedzieć bo zawsze uśmiechnięci bez problemów na wszystkie pytania odpowiadają jak się chcem czegoś dowiedzieć... Dodatkowo kanty nawet w miarę zaopatrzona tylko bólem jest że paczka żywnościowa to żywnościowa a na higienę trzeba mieć odrębny talon ze zgodą Dyrektora...Jeśli chodzi o widzenia nie ma problemu z przytuleniem się czy z buziakiem ale oczywiście w granicach zdrowego rozsądku... Poza tym można siedzieć obok siebie nie ma żadnych przeszkód pod nogami .... Na chwilę obecną to chyba na tyle w razie pytań zapraszam jeśli będe wiedziała odpowiem na każde


http://elapso.pl/suwaczek/pestka19861/000000/FFFFFF/FFFFFF/FFFFFF/20131.png

Offline

#2 2017-03-14 12:50:54

Katarzynka

Gość

Re: AŚ KOSZALIN

Wie może ktoś w jakich godz osadzeni korzystają z telefonu AŚ Koszalinie ?

#3 2017-03-14 19:10:22

 pestka19861

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: morze :)
Zarejestrowany: 2015-11-28
Posty: 110

Re: AŚ KOSZALIN

Katarzynka.... Zależy od oddziału Mój A zazwyczaj dzwonił koło 12 ale nie ma różnicy. Jak go doprowadza tak zadzwoni...


http://elapso.pl/suwaczek/pestka19861/000000/FFFFFF/FFFFFF/FFFFFF/20131.png

Offline

#4 2017-03-15 12:18:24

Katarzynka

Gość

Re: AŚ KOSZALIN

Ale chodzi mi o to że mój mąż w poniedziałek tam się stawiał w zakładnie karnym mineło 2 dni i jeszcze nie zadz i się martwie . więc chodzinmi o to po jakim czasie może dzwonić . A i jak to jest z listami mają jakiś limit ? Czy oni tam dostawają znaczki i koperty czy jak

#5 2017-03-15 13:11:57

renia

Gość

Re: AŚ KOSZALIN

To akurat są pytania, które nie dotyczą konkretnego ZK
Ma karte? Jak ma to niedlugo zadzwoni. W tej chwili pewnie przebywa na celi przejściowej, gdzie czeka na komisje.
Listów może pisac ile chce. Jak nie posiada pieniędzy to  dostanie 2 znaczki na miesiąc.

#6 2017-03-15 15:19:07

Katarzynka

Gość

Re: AŚ KOSZALIN

Oki dzięki .

#7 2017-03-15 19:03:36

Ania

Gość

Re: AŚ KOSZALIN

Co to jest ta cela przejściowa ? O co z nią chodzi?

#8 2017-03-15 20:13:49

 Niezapominajka86

Admin

Skąd: Pomorze,blisko morze :)
Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 910

Re: AŚ KOSZALIN

Offline

#9 2017-03-16 17:30:26

enigrekce92

Gość

Re: AŚ KOSZALIN

Czesc mam na dzisiaj wezwanie do aresztu śledczego ,do której godziny powinienem się wstawić?

#10 2017-03-16 18:03:55

malgosia

Gość

Re: AŚ KOSZALIN

według mej skromnej osoby do 15

#11 2017-06-08 17:50:25

Ania

Gość

Re: AŚ KOSZALIN

Ja mam pytanie w sprawie telefonu. Od 2 tyg w areszcie jest moj facet. Dzwonil codziennie miedzy godzina 15:30 -16.30 od 3 dni sie nie odzywa. Wczoraj doszedl do niego list w ktorym byla karta. (Dostalan potwierdzenie sms o dostarczeniu listu). Jaka moze byc przyczyna braku kontaktu? Do jakich godzin sa doprowadzani do telefonu?

#12 2017-06-08 21:17:46

 eulimena

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2017-02-23
Posty: 798

Re: AŚ KOSZALIN

Pamiętaj, że wczorajsze dostarczenie listu do zakładu nie jest jednoznaczne z dostarczeniem listu do rąk osadzonego. Trzeba list sprawdzić, może przeczytać i ocenzurować. Dopiero potem go wydac do właściwych rąk.
Czasami jest kolejka, czasami coś nie działa, na razie nie martw się na zapas i poczekaj. Może jutro się odezwie


Wyolbrzymiaj szczęście, a nie problemy.

Offline

#13 2017-06-09 08:39:19

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: AŚ KOSZALIN

A skoro jest TA to może po prostu przyszedł zakaz na kontakty telefoniczne ze względu na prowadzone postępowanie przez prokuratora. Natomiast jeśli jest po wyroku to może jest w transporcie albo nie otrzymał jeszcze listu.


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#14 2017-06-09 08:53:43

Ania

Gość

Re: AŚ KOSZALIN

On odsiaduje zawiasy + czeka na rozprawe za rozboj. Pierwszy list dostal tez szybko, bo po 3 dniach wiec mysle ze nie sprawdzaja. No niic czekam dalej. Moze w koncu sie odezwie.

#15 2017-06-09 12:48:48

 luciola

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-05-01
Posty: 780

Re: AŚ KOSZALIN

To może jest w transporcie. Mój też odsiaduje wyrok i czeka na rozprawe, a mimo to wywieźli go.


https://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2pjbortvl.png

Offline

#16 2017-06-12 18:28:57

Ania

Gość

Re: AŚ KOSZALIN

A jak to jest z zakupami w kantynie? Jak czesto moze zrobic zakupy?

#17 2017-06-12 19:23:11

renia

Gość

Re: AŚ KOSZALIN

Według kkw przynajmniej 3 razy w miesiącu.

#18 2021-11-19 22:02:35

Pysiak12

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-11-19
Posty: 1

Re: AŚ KOSZALIN

Czy może wie ktoś z której strony znajduje się wydział 4? Chciałabym jakoś wesprzeć mojego, chociażby krzyknąć jakieś miłe słowo 😞😞

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.juveniaglzy.pun.pl www.gientasy.pun.pl www.vsmetrans.pun.pl www.malowanie-dachow.pun.pl www.timik-wirtualny-swiat.pun.pl