Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2015-11-17 11:08:37

renia

Gość

Skarga na decyzję dyrektora/komisji penitencjarnej itd.

.

                                                                                                                                       Tarnów, dnia 1 czerwca 2009 r.
Augustyn Brzozowski
ul. Kołłątaja 124/5
20-015 Tarnów
                                                                                                                                       Sąd Okręgowy w Tarnowie
                                                                                                                                       Wydział V Penitencjarny
                                                                                                                                       ul. Słowackiego 15
                                                                                                                                       20-025 Tarnów

                                                                                                                                       za pośrednictwem

                                                                                                                                       Komisji Penitencjarnej
                                                                                                                                       w Zakładzie Karnym w Tarnowie
                                                                                                                                       ul. Mickiewicza 30
                                                                                                                                       20-035 Tarnów
                                                                    Skarga
                                                   na decyzję Komisji Penitencjarnej
Na podstawie art. 7 § 1 k.k.w. wnoszę o zmianę lub uchylenie decyzji Komisji Penitencjarnej w Zakładzie Karnym w Tarnowie
z dnia 15 maja 2009 r. dotyczącej skierowania mnie do odbywania kary pozbawienia wolności w systemie zwykłym.

                                                               Uzasadnienie
Wyrokiem Sądu Rejonowego w Tarnowie, Wydział II Karny, z dnia 15.01.2009 r., sygn. akt II K 169/08, zostałem skazany na
karę 2 lat pozbawienia wolności za czyn określony w art. 207 § 1 k.k., to jest znęcanie. W swoim wyroku sąd nie określił, w jakim
systemie kara pozbawienia wolności ma być przeze mnie
odbywana. Decyzją Komisji Penitencjarnej z Zakładu Karnego w Tarnowie mam odbywać karę pozbawienia wolności w systemie
zwykłym. Uważam jednak, że kara powinna być odbywana przeze mnie w systemie terapeutycznym. Przestępstwo, które
popełniłem, miało związek z tym, że przez wiele lat nadużywałem alkoholu. Po jego popełnieniu podjąłem leczenie odwykowe
w Ośrodku Leczenia Odwykowego w Tarnowie. Ponieważ w czasie przebywania na wolności nie zakończyłem terapii, chciałbym
kontynuować ją w zakładzie karnym, co uzasadnia skierowanie mnie do systemu terapeutycznego odbywania kary pozbawienia
wolności.
                                                                                                                                       Augustyn Brzozowski
                                                                                                                                       (własnoręczny podpis)
Załączniki:
- zaświadczenie z Ośrodka Leczenia Odwykowego

wzór pobrany ze strony: https://ms.gov.pl/Data/Files/_public/prawa_i_obowiazki/post_kar/obyw-w-post-karnym-calosc56.pdf

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-senpuu.pun.pl www.g608-2.pun.pl www.scooteropole.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl www.worldjumpstyle.pun.pl