Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2015-02-18 13:31:54

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Pieczęć firmy                                                                                                                                            Miejscowość, data

                                                                       
                                                                             Zaświadczenie

Zaświadczam, iż jako właściciel firmy ................................................ (nazwa firmy), zapoznany z sytuacją osobistą,
w tym również prawną Pana .............................. (imię nazwisko skazanego) w przypadku pozytywnej decyzji o Jego
warunkowym zwolnieniu jestem w stanie zatrudnić go na stanowisku ....................................... zaraz po opuszczeniu
przez Niego Zakładu Karnego.

Zaświadczenie wystawia się celem przedłożenia w Sądzie.

                                                                                                                 ........................................................
                                                                                                                   (podpis osoby wystawiającej zaświadczenie)




*Zaświadczenie można wysłać razem z wnioskiem, jako załącznik, bądź też przedstawić już na samym posiedzeniu w sprawie warunkowego zwolnienia.


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#2 2015-02-18 20:23:33

iwona

Gość

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Gosia a czy potem jest tak ze sad albo kurator sprawdza czy on rzceczywiscie tam pracuje?

#3 2015-02-18 21:48:00

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Iwona sąd na pewno nie, a i kurator też raczej chyba nie sprawdza, przynajmniej u nas nie sprawdzał jeszcze. A wystarczy, że po jakimś czasie poinformuje, że pracuje tu i tu, bo o tym ma informować, jak mnie pamięć nie myli i w razie czego to mógł przecież zwolnić się stamtąd, czy zrezygnować, bo znalazł inną ofertę


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#4 2016-07-21 06:36:35

malgosia

Gość

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Gosiaa  pomogło ? czy bez znaczenia większego dla sądu takie zaświadczenie

#5 2016-07-21 22:14:03

 ds1984

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2014-01-08
Posty: 109

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

R miał wypisane lewe zaświadczenie bo i tak miał zamiar gdzie indziej pracować. Nikt na to nie patrzy. R siedział do dzwona i nikogo już nie obchodziło co się z nim stanie. Ale myślę że jesli ktoś wyjdzie z wokandy to najważniejsza będzie umowa i tego kurator będzie wymagał. Takie zaświadczenie jest wyrażeniem chęci zatrudnienia przez pracodawcę a nie gwarancją zatrudnienia.


Razem po 605 dniach!

Offline

#6 2016-07-22 11:25:35

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Malgosia tak, pomogło u nas to zaświadczenie wtedy, bo ważne jest dla sądu, żeby skazany po wyjściu miał zatrudnienie, a nie wrócił z powodu jego braku do problemów z prawem.
Ds1984 nie jest prawdą, że dla kuratora ważna jest umowa o pracę i że jej wymaga - dla kuratora ważne jest, żeby było źródło dochodów, żeby oddany pod dozór miał na własne utrzymanie. Mój S przez większość dozoru pracuje bez umowy, ale pracuje i to się liczy - kurator podaje jedynie plus minus, jakie zarobki osiąga. Zaświadczenie pomaga głównie przy wokandzie, bo chociaż wstępnie być może na początek będzie miała taka osoba gdzie pracować, choć wcale nie musi.


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#7 2016-10-24 22:55:58

Gosiula

Gość

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Witam. a co jesli pracodawca podpisał zaswiadczenie ze zatrudni skazanego po wyjsciu na warunek a jednak sie rozmyslil i tego nie zrobił??? czy grozą mu jakies konsekwencje???

#8 2016-10-25 05:21:51

Martusia11

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-12-17
Posty: 2948

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Gosiula nie.


Razem po 476 dniach

Offline

#9 2016-10-25 07:24:41

malgosia

Gość

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Gosiula nic żadnych konsekwencji ja miałam od dwóch takie zaświadczenia ...

#10 2016-10-27 14:39:40

ewka21

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2015-05-01
Posty: 8

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Hej jak napisać pismo o odwołanie się od wyroku sędziego

Offline

#11 2016-10-27 15:03:40

 Niezapominajka86

Admin

Skąd: Pomorze,blisko morze :)
Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 910

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Ewka http://www.zamuramizk.pun.pl/viewtopic.php?id=628 wystarczy użyć opcji szukaj. Tu chyba nie pasuje Twoje pytanie.

Offline

#12 2019-02-02 15:18:46

Zaświadczenie

Gość

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Grudziądz dn. 04-02-2019

                                                                       
                                                                             Zaświadczenie

Zaświadczam, iż jako właściciel firmy Usłudi Budowlane Sebastian Olszewski zapoznany z sytuacją osobistą,
w tym również prawną Pana Radosława Grobelskiego syna Leszka w przypadku pozytywnej decyzji o Jego
warunkowym zwolnieniu jestem w stanie zatrudnić go na stanowisku Pracownik Budowlany zaraz po opuszczeniu
przez Niego Zakładu Karnego.

Zaświadczenie wystawia się celem przedłożenia w Zakładzie Karnym

#13 2020-04-19 13:25:24

wiktoria13

Gość

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Witam
Potrzebuje pilnej pomocy. 
Poszukuję pracodawcy, który wystawi zaswiadczenie o zatrudnieniu do ZK w Bydgoszczy.

#14 2020-05-31 07:35:34

Kaja R.

Gość

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

No mi się udało sporo ugrać składając taką promesę od pracodawcy w ZK, wzór pisma pobrałam tu https://jakwyjsczdlugow.pl/forum/promes … nego-wzor/. Dziękuję Wam za pomoc i nakierowanie mnie na właściwe tory!

#15 2020-08-05 22:11:56

Kaja R.

Gość

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Ja wzór pobrałam tu: klik

#16 2020-09-16 07:56:20

Oświadczenie

Gość

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Gosiaa napisał:

Pieczęć firmy                                                                                                                                            Miejscowość, data

                                                                       
                                                                             Zaświadczenie

Zaświadczam, iż jako właściciel firmy ................................................ (nazwa firmy), zapoznany z sytuacją osobistą,
w tym również prawną Pana .............................. (imię nazwisko skazanego) w przypadku pozytywnej decyzji o Jego
warunkowym zwolnieniu jestem w stanie zatrudnić go na stanowisku ....................................... zaraz po opuszczeniu
przez Niego Zakładu Karnego.

Zaświadczenie wystawia się celem przedłożenia w Sądzie.

                                                                                                                 ........................................................
                                                                                                                   (podpis osoby wystawiającej zaświadczenie)




*Zaświadczenie można wysłać razem z wnioskiem, jako załącznik, bądź też przedstawić już na samym posiedzeniu w sprawie warunkowego zwolnienia.

#17 2021-09-17 09:13:38

Natalia

Gość

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Czy wzór takiej promesy będzie identyczny w przypadku starania się o nadzór elektroniczny poza murami?

#18 2022-03-31 23:27:36

Bozena

Gość

Re: Zaświadczenie o zatrudnieniu do wniosku o warunkowe zwolnienie

Witam ja jestem z Wroclawia a moje kochanie z Krakowa zlozylismy o dozor elektroniczny i czy firma kora wystawi mu zaswiadczenie moze byc z wrocka. Czy musi byc z krakowa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gt.pun.pl www.g608-2.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl www.worldjumpstyle.pun.pl www.naruto-senpuu.pun.pl