Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2014-12-31 15:30:05

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

OZ GRODZISK MAZOWIECKI

ul. 1 Maja 27
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Tel.: (22) 755-50-11

Przeznaczenie
Jednostka dla skazanych młodocianych i dorosłych odbywających karę po raz pierwszy w warunkach zakładu karnego typu półotwartego.

Widzenia:
Zgłoszenia na widzenia przyjmowane są w godz. 10.30-14.30.
Widzeń udziela się w środy, soboty i niedziele w godz. 11.00-16.00.

Widzenia dla skazanych zatrudnionych odbywają się TYLKO w soboty i niedziele.

Paczki:
Przyjmowane są codziennie w godzinach 9 – 13.
Paczki przyjmowane są w opakowaniach wyłącznie o wymiarach nieprzekraczających 30x30x50 cm kartonowych lub foliowych.

Można jednorazowo podać paczkę z bielizną osobistą (skarpety, majtki, podkoszulek) w ilości do 5 sztuk danego asortymentu, bez potrzeby uzyskiwania dodatkowej zgody dyrektora lub kierującego oddziałem penitencjarnym, w czasie 1 miesiąca od przyjęcia osadzonego z wolności.
Przesłanie osadzonemu odzieży, obuwia, przedmiotów osobistego użytku, środków higieny i lekarstw może nastąpić na podstawie odrębnego zezwolenia dyrektora lub kierującego oddziałem penitencjarnym. W przypadku niezgodności zawartości paczki z talonem zostanie ona w całości zwrócona.

Wykaz artykułów, które nie mogą znajdować się w paczce żywnościowej:                             
- wyroby tytoniowe,                                                                                   
- żywność w opakowaniach metalowych, aluminiowych i szklanych,               
- płyny np. napoje, soki, mleko itp.,   
- artykuły zawierające alkohol,                                                                                         
- artykuły w opakowaniach uniemożliwiających kontrolę ich zawartości,                                 
- artykuły żywnościowe, których sprawdzenie jest niemożliwe, bez naruszenia w istotny sposób ich substancji, np.: konserwy, tubki, kisiele, budynie, kwaski cytrynowe, przyprawy, buliony w kostkach, soda, galaretki, zupki,błyskawiczne, mleko w proszku, kawa rozpuszczalna z mlekiem, odżywki, makarony, ryż, itp;                                       
- jaja, mięso surowe, pierogi, krokiety, naleśniki z nadzieniem, ryby w sosie lub oleju, gołąbki, owoce cytrusowe, arbuzy, sajgonki, kapusta z grzybami, orzechy niełuskane itp.,                                                 
- artykuły spożywcze typu: jogurt, śmietanka, serek homogenizowany, słodzik, ketchup, musztarda, majonez, sosy, dipy, miód, dżem, krem, gumy do żucia, tik-taki, witaminy w tabletkach musujących, itp.
Wszystkie artykuły sypkie muszą być przesypane do woreczków przezroczystych.

Talon na paczce odzieżowej umieścić należy w miejscu widocznym na kartonie.
Wykaz artykułów, które mogą znajdować się w paczce higienicznej:
- szampon do włosów w przezroczystej butelce,
- mydło w kostce,
- krem do twarzy, rąk i ciała w plastikowym opakowaniu,
- pasta i szczoteczka do zębów,
- dezodorant bezalkoholowy w sztyfcie,
- tarka do stóp,
- gąbka do mycia ciała,
- gąbka do mycia naczyń,
- chusteczki higieniczne,
- papier toaletowy,
- grzebień lub szczotka do włosów,
- pilniczek papierowy,
- patyczki higieniczne,
- obcinacz do paznokci bez metalowego pilniczka,
- worki na śmieci,
- plastikowa mydelniczka,
- jednorazowa maszynka do golenia,
- krem do golenia,
- krem po goleniu,
- pędzelek do golenia


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#2 2015-01-10 14:41:45

wronka

Gość

Re: OZ GRODZISK MAZOWIECKI

Wejście na widzenia jest w bocznej uliczce, trzeba dzwonić domofonem. Zgłoszenia, szafki i wejście na salę widzeń w tym samym pomieszczeniu. Widzenia od 11, zgłoszenia od 10.30 i nie ma co przyjeżdżać wcześniej. 
Byłam tylko ja i jeszcze jedna osoba. Do 12 może jeszcze dwie osoby się pojawiły.
Stolik można sobie wybrać można siedzieć obok, nie ma kantyny (nie widziałam) tylko dwa automaty. Przy wypełnianiu zgłoszenia sw zapytał czy wiem co i jak i mi powiedział co gdzie wpisać (ale była podobno dobra zmiana). Paczkę żywnościową zważył w ręku (to doświadczenie). Mogłam wnieść zdjęcia (oprócz tego portfel, chusteczki, długopis) i dać Łobuzowi, i od niego otrzymać jakieś papiery. Przedłużyli widzenie o jakieś 15-20min.
Sala mała, może z 10 stolików, ogrodzony kącik zabaw dla dzieci, wc.
Na widzenie nas "zaproszono", nie po numerku ani nazwisku (ale się nie będą rozdrabniać dla dwóch osób ;p )

#3 2015-04-26 08:27:40

wronka

Gość

Re: OZ GRODZISK MAZOWIECKI

Przesyłki nadane jako paczka wysyłać na Grodzisk, listy polecone na Służewiec - po kilku zwrotach zadzwoniłam z pretensjami, że mi ciągle paczki zwracają niezależnie gdzie wysyłam i takie info otrzymałam. Zwykłe listy dochodzą do Grodziska słane na Służewiec, czy bezpośrednio na Grodzisk nie wiem.

#4 2015-12-26 21:11:49

adamw

Gość

Re: OZ GRODZISK MAZOWIECKI

Witam, a jak jest z praca i warunkowym przedterminowym zwolnieniem wiecie może ?

#5 2017-08-21 13:07:05

hhhhh

Gość

Re: OZ GRODZISK MAZOWIECKI

3 miechy przed końcem cie zwolnią i wielka przedterminówka

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vanillaninja.pun.pl www.gt.pun.pl www.naruto-senpuu.pun.pl www.scooteropole.pun.pl www.worldjumpstyle.pun.pl