Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#61 2017-03-16 23:28:24

Zuza

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

Witam. Mam pytanie. Jak załatwić widzenie na smutnej? Czy jest jakiś numer telefonu pod który można zadzwonić i się umówić, czy mam się pojawić osobiście. Jak to wygląda. Może mi ktoś to przybliżyć?

#62 2017-03-16 23:37:34

 Niezapominajka86

Admin

Skąd: Pomorze,blisko morze :)
Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 910

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

Na początek polecam przejść do pierwszej strony tego wątku.
http://www.zamuramizk.pun.pl/viewtopic.php?id=61&p=1
Lub na stronę http://www.sw.gov.pl/strona/dla-interes … zy-w-Lodzi

Offline

#63 2017-03-17 08:44:34

Zuza

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

Na pocżatku wątku to już byłam. Na tej drugiej stronie też. I nadal nic nie wiem. To byłoby moje pierwsze widzenie. Osoba nie jest tymczasowo aresztowana. Jest w zakładzie karnym. A ja nie wiem do kogo mam się zgłosić. Czy jest jakaś jedna osoba odpowiedzialna za widzenia? czy mogę zadzwonić do tej osoby, czy mam się udać wręcz pod mury więzienia i umawiać widzenie bezpośrednio? Widzenia miałabym tylko w poniedziałki 2 razy w miesiącu. Mam jednak pytanie czy moge sobie wybrać który to będzie poniedziałek, czy są to że tak powiem poniedziałki wyznaczone odgórnie np. poniedziałek na początku miesiąca i na końcu miesiąca. Gdybym znalazła odpowiedzi na tych stronach nie pisałabym tutaj.

#64 2017-03-17 09:06:47

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

Zuza nie ma czegoś takiego jak telefoniczne umawianie widzenia, widzenie w ZK i AŚ jest udzielane dopiero na podstawie wniosku składanego w okienku w poczekalni.
Przyjeżdżasz na Smutną o 7.30 otwierają poczekalnię, o 8.15 otwierają okienko w którym dostajesz kartkę na tej kartce wpisujesz datę, imię i nazwisko osadzonego imię jego ojca, poniżej wpisujesz swoje imię i nazwisko stopień pokrewieństwa, numer dowodu i podpisujesz się się przy wyrażeniu zgody na wylegitymowanie. (bez tej zgody nie wpuszczą Cię na widzenie, więc poproszą Cię o podpis jeśli go nie złożysz). Kartki na widzenie można składać do godziny 13.00. Piszesz, że Wam przysługują poniedziałki więc, odpowiadam, możesz pojechać w każdy poniedziałek miesiąca chyba ze tego dnia wypada święto w które widzenia nie są udzielane. Skoro Twoja osoba najbliższa ma dwa widzenia w miesiącu to wybierasz sobie dowolne dwa poniedziałki.
Przygotuj się na długi czas oczekiwania ponieważ kolejność oddawania wniosków o widzenie nie jest kolejnością udzielania widzeń. Czas oczekiwania na widzenie (ja jeżdżę na 8) to od 2 do 4 godzin. Ale jest jeden sposób na uniknięcie kolejek jeśli przyjedziesz np na 12.45 to jest szansa że w miarę szybko wejdziesz.


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#65 2017-03-17 09:17:31

Zuza

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

Dziękuję Paskuda, właśnie o taką konkretną odpowiedź mi chodziło .

#66 2017-03-25 09:17:18

Brat

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

Z tym czasem oczekiwania właśnie bywa różnie. Paskuda ma rację.Wpuszczają od 09:00 i Raz się czeka chwilę, a raz 2-3 godziny... lepiej zająć miejsce , wziac coś do czytania i uzbroić się w cierpliwość. A no i uważnie słuchać tego seplenienia strażnika przez głośnik

#67 2017-03-26 10:36:35

emci4444

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

Witam. Miałby ktoś ten wniosek na widzenie do udostępnienia? Pozdrawiam

#68 2017-03-26 17:33:02

renia

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

Jaki wniosek? O widzenie z tymczasowo aresztowanym? O tu jest: http://zamuramizk.pun.pl/viewtopic.php?id=123
Czy o tą kartke chodzi? Ta kartka jest do pobrania przed zgłoszeniem.

#69 2017-03-27 16:44:10

andzia

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

witam, mam pytanie moze mi ktos pomoze, moj partner tydzien temu zostal zatrzymany i w obecnej chwili jest w Zk, dzis mial komisje i zostal przeniesiony na r2 przysluguje mu dodatkowa godz widzenia. wedlug zasad widzenie jest jutro, ale czy bede mogla juz do niego wejsc? prosze o odpowiedz

#70 2017-03-27 17:40:51

renia

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

Zależy czy dyrektor zatwierdzil liste osób najbliższych.

#71 2017-03-27 17:48:30

andzia

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

mialam juz jedno widzenie jak byl na tak zwanej przejsciowce, tylko teraz chodzi ze jak przeniesli go na inny oddzial to przysluguje mu w tym miesiacu jeszce jedna godz ale on nie jest pewny czy beda juz zmiany w komputerze wprowadzone ze jest na innym oddziale i ze ma ta dodatkowa godzine

#72 2017-03-27 18:26:05

renia

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

Takie zmiany od ręki powinny być wprowadzone
Jak koledze areszt zdjęli w piątek to w niedzielę jego żona na widzenie pojechała i ją wpuscili normalnie.

#73 2017-03-27 20:09:15

andzia

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

a moze ktos wie jak to jest z tym dozorem elektronicznym, ten moj ma wyrok 9 miesiecy to jest za nie odrobienie prac spolecznych, ZK najpierw chcialo zlozyc wniosek o dozor a dzis na komisji powiedzieli nie, czy sprobowac samemu ? czy jezeli odmowili to nie ma sensu

#74 2017-03-30 14:54:30

emci4444

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

Niestety to nie o ten wniosek mi chodzilo. Mam na mysli ten, ktory pobiera sie w okienku tuz przed widzeniem.

#75 2017-03-30 15:07:28

 Niezapominajka86

Admin

Skąd: Pomorze,blisko morze :)
Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 910

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

emci ale tą kartkę można dostać osobiście jak przychodzisz i zgłaszasz, że przyszłaś na widzenie i na miejscu to wypełniasz.

Offline

#76 2017-04-01 10:51:46

andzia

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

czy ktos orientuje sie jak to jest z wnioskiem o dozor elektroniczny. ZK najpierw chcial zlozyc sam ten wniosek a potem odmowili, czy warto samemu zlozyc? jak juz wczesniej pisalam ten moj ma wyrok 9 miesiecy poniewaz nie odrobil prac spolecznych

#77 2017-04-01 17:43:41

Monia

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

andzia napisał:

czy ktos orientuje sie jak to jest z wnioskiem o dozor elektroniczny. ZK najpierw chcial zlozyc sam ten wniosek a potem odmowili, czy warto samemu zlozyc? jak juz wczesniej pisalam ten moj ma wyrok 9 miesiecy poniewaz nie odrobil prac spolecznych

Zawsze można złożyć wniosek samemu do stracenie nie ma nic. A jak dobrze uargumentuje to jest szansa że dostanie. Tylko wiadomo że musi spełniać wszystkie warunki otrzymania SDE

#78 2017-04-01 17:48:08

Monia

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

Andzia wszystkie formularze  związane z wnioskiem o dozór najlepiej abyś pobrała w sądzie lub wydrukowała sobie i zawiozła mu na widzenie bo w zależności na którym siedzi oddziale i pawilonie może mieć lipnego wychowawce do którego ciężko się dostać nie mówiąc o czym kolwiek. Przy okazji Ty zapoznasz się z zasadami na jakich działa dozór Elektroniczny(SDE)

#79 2017-04-02 10:19:25

andzia

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

dzieki, co do warunkow to z tego co sprawdzalam jakie trzeba spelniac to spelnia.

#80 2017-04-02 14:48:17

andzia

Gość

Re: AŚ ŁÓDŹ UL.SMUTNA 21

Monia napisał:

Andzia wszystkie formularze  związane z wnioskiem o dozór najlepiej abyś pobrała w sądzie lub wydrukowała sobie i zawiozła mu na widzenie bo w zależności na którym siedzi oddziale i pawilonie może mieć lipnego wychowawce do którego ciężko się dostać nie mówiąc o czym kolwiek. Przy okazji Ty zapoznasz się z zasadami na jakich działa dozór Elektroniczny(SDE)

to fakt do wychowawcy ciezko sie dostac w zeszlym tygodniu zostal przeniesiony na r2 nadal nie ma bonu na odziez a po drugie jak skladal jaka kolwiek prosbe wniosek to wszystko ginie masakra

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.darknesscraft.pun.pl www.weareemo.pun.pl www.bitwanarymy.pun.pl www.arkadia.pun.pl www.bzevuv.pun.pl