Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-05-30 17:50:34

 kamyk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-09
Posty: 25

Przedłużenie tymczasowego aresztowania.

sygn. VII KO .../..
Przyszło dziś zawiadomienie o przedłużeniu tymczasowego aresztowania, a mój facet był na sankcji (3 miesiące) 2 lata temu, a teraz od miesiąca odbywa karę już jako SKAZANY..

Co to może oznaczać. Mój narzeczony jest już skazany czterema wyrokami i od miesiąca odbywa kare.
Dlaczego wysłali mu zawiadomienie o rozprawie skoro nie ma go na wolności. Pismo zostało sporządzone 19.05 a od 01.05 odbywa kare.

Nic mi nie wiadomo na ten temat aby miał jeszcze jakąś sprawę. Żadna sprawa nie jest w toku, wszystko ma już zakończone.

Zostało złożone pismo o wzruszenie ostatniego wyroku (4lata) i prośba o ułaskawienie i czekamy na terminy.
Teraz nagle przychodzi takie pismo , zawsze miał sygnatury KK a teraz KO, czy to ma jakieś znaczenie?


Czas jest bezlitosny i to on zatrzyma serce, ogarnie Cię nieznany ból,obezwładni ręce....

Offline

#2 2014-05-30 18:28:50

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: Przedłużenie tymczasowego aresztowania.

Odnośnie sygnatury "KO" dotyczy następujących czynności sądowych w sprawach karnych, niepodlegających wpisowi do innych urządzeń ewidencyjnych:
- udzielenia pomocy sądowej,
- wznowienia postępowania,
- przywrócenia praw i skrócenia wykonania środka karnego,
- zatarcia skazania,
- podjęcia warunkowo umorzonego postępowania,
- zarządzenia wykonania kary warunkowo zawieszonej,
- unieważnienia orzeczeń wobec osób represjonowanych za działalność na rzecz niepodległego bytu Państwa Polskiego,
- prośby o ułaskawienie,
- odszkodowania za niesłuszne skazanie, aresztowanie lub zatrzymanie,
- odtworzenia akt sprawy,
- wyłączenia sędziego;
Więc pewnie jest to coś związane z tym wnioskiem o wzruszenie wyroku.. Być może teraz przerwą Mu odsiadywany wyrok, a zastosują wobec Niego 3- miesięczny areszt.. jednak to tylko moje rozumowanie, na podstawie tego, co napisałaś, nie wiem, czy właściwe..


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#3 2014-05-31 21:41:06

 kamyk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-09
Posty: 25

Re: Przedłużenie tymczasowego aresztowania.

Bardzo Ci dziękuję!! Powiem szczerze że podniosłaś mnie na duchu... Oby tak było jak przypuszczasz!!!dzięki


Czas jest bezlitosny i to on zatrzyma serce, ogarnie Cię nieznany ból,obezwładni ręce....

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.neuroshima-pbf.pun.pl www.tasmy90label.pun.pl www.otshamachi.pun.pl www.sojuszborguni65.pun.pl www.dsm.pun.pl