Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2014-05-26 21:32:47

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

ZK TRZEBINIA

ul. Słowackiego 70
32-540 Trzebinia
Tel.: (32) 611-59-00

Przeznaczenie
Zakład Karny typu półotwartego i otwartego dla mężczyzn pierwszy raz odbywających karę i młodocianych.

Widzenia odbywają się w:
soboty, niedziele, inne dni świąt kościelnych oraz dni ustawowo wolne od pracy w godz. 8 - 16.

Paczki
Każda paczka przychodząca do jednostki winna być starannie opakowana, przesznurowana lub oklejona taśmą samoprzylepną, a także posiadać imię i nazwisko adresata i nadawcy oraz spis zawartości.
Istnieje możliwość realizacji e-paczki za pośrednictwem kantyny - paczki te są wydawane w kantynie po uprzednim ogłoszeniu przez radiowęzeł.

Źródło: http://sw.gov.pl/pl/okregowy-inspektora … ex,92.html


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#2 2014-05-27 15:26:54

Recydywa

Gość

Re: ZK TRZEBINIA

Paczki są przyjmowane wyłącznie w PUDEŁKACH KARTONOWYCH.

Na terenie ZK jest dobrze wyposażona kantyna. Jest tam wszystko, a to czego nie ma można sobie zamówić.
Złodziej może sobie z widzenia przenieść pieniądze i później sam sobie dokonać zakupów za gotówkę nie mając nic na wypisce

Reszty dowiedzą się oni sami na miejscu.

#3 2014-06-05 21:56:02

 Maggie

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-03-03
Posty: 307

Re: ZK TRZEBINIA

Recydywa napisał:

Dzisiaj dzwonił do mnie koleżka z ZK TRZEBINIA. Tam nie ma czegoś takiego jak zezwolenia na zakupy w kantynie podczas widzenia.


Razem od 14.01.2016

nie rezygnuje się z ludzi,których się kocha...

http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000205FD.gif http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020645.gif http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000205FD.gif

Offline

#4 2014-11-05 19:07:55

 hanka-1976

Użytkownik

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 45

Re: ZK TRZEBINIA

Chce prosić o przeniesienie do Trzebini tj. chyba w śląskim koło Oświęcimia. Byłoby bliżej. Tylko nie wiem jak tam z wokandami czy łatwo dostać wokandę. Może któras z was wie coś na ten temat. Jak tam jest i czy łatwo dostać wokandę i wyjść na wolność. Dzięki za każda informacje.


Są łzy, które jak ogień palą.  Są serca, które sie nigdy nie żalą. Są krzywdy, którym nie dano sędziego. Więc jak ktoś cierpi nie pytaj dlaczego?!

Offline

#5 2014-11-05 22:44:34

iwona

Gość

Re: ZK TRZEBINIA

Moj znajomy wyszedl na pierwszej wokandzie,ponoc tam jest spoko,bez problemu.

#6 2016-05-26 23:55:01

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: ZK TRZEBINIA

Katii z reguły na półotwartym, a tym bardziej otwartym (bo nie wiem, na jakim oddziale jest Twój) telefony są codziennie, bo skazani swobodnie przemieszczają się po oddziale i mogą dzwonić, kiedy chcą.. Skype zwykle jest przeznaczony dla rodzin z dziećmi i takich, które mieszkają daleko od jednostki.


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#7 2016-06-17 23:06:42

losamis

Gość

Re: ZK TRZEBINIA

katii5 napisał:

Witam
Mam pytanie jak  jest zk Trzebinia z telefonami czy sa codziennie jak z wokandami czy udaje sie szybko wyjsc .Jak ze skypem kiedy jest i jak dlugo trwa

telefony sa codziennie 2x5min, rano przed sniadaniem wpisujesz sie na liste ale z tym to ciezko czasami bo najpierw wpisuje sie praca ale jak ktos kumaty to na polu jest dodatkowy aparat i sztywna kolejka mozna pogadac nawet i godzine. skype jest ustalany przez wychowka a wokandy bardzo na plus, szybko daja prace wolnosciowa

#8 2016-06-17 23:08:03

losamis

Gość

Re: ZK TRZEBINIA

jak cos pytajcie odpisze dokladnie wyszedlem w tym roku.

#9 2016-06-18 09:48:33

alepoco

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-07-26
Posty: 13

Re: ZK TRZEBINIA

Tak + - z pierwszej wokandy co który wychodzi? Praca wolnościowa ku chwale ojczyzny czy za pieniądze? SW bardzo upierdliwe czy da się żyć? Przepustki? Jedzenie?


Najtrudniej podjąć decyzję,  przez które mosty przejść, a które spalić.

Offline

#10 2016-06-20 16:27:13

losamis

Gość

Re: ZK TRZEBINIA

alepoco napisał:

Tak + - z pierwszej wokandy co który wychodzi? Praca wolnościowa ku chwale ojczyzny czy za pieniądze? SW bardzo upierdliwe czy da się żyć? Przepustki? Jedzenie?

są etaty zarówno w środku jak i na zewnątrz, dają etaty jak ktos potrzebuje i rozumieja ludzi, ja takich problemow nie mialem nie pracowalem i nie chcialem podejmowac pracy. oddzialowi w wiekszosci wporzadku 3 powiedzialbym ze fajni goscie, najlepiej odrazu po wjezdzie isc do prac spolecznych i zbierac godziny (nie ma sie co wstydzic, pozjezdzaly naprawde niezle urki po grubych wyrokach i ramie w ramie jechali na miotle ). jedzenie slabe, duzo soi na tym bazuja, przez 4 miesiace pobytu nie tknalem tam kadziennego sniadania ani kolacji, kantyna za to elegancko wyposazona mozna pozamawiac rozne rzeczy. przesputki otwieraja po 2 wyjsciach KO typu muzeum czy biblioteka, jest caly system przepustek jak bylem to na przepustki szlo kilkanascie osob weekend w weekend. a co do wokand, siedzial tam dosc slawny jegomosc ktory pierwsze 8 lat przesiedzial na Nkach, wzial 3 lata z 2giej wokandy, z wyroku 16 letniego. ja tez zadowolony bylem bo po 3/4 kary mi przyslugiwalo i tez fajny kawalek czasu ugralem. puszczaja duzo osob naprawde i jest to na plus na przerwy w karze tez.

#11 2016-07-08 17:16:52

swojak

Gość

Re: ZK TRZEBINIA

zk trzeinia jest mi znana byłem tam od lutego do konica maja i przeniesiono mnie na Ruszcze . TRZEBINIA JEST GORSZYM ZK NIŻ ruszcz A , na 313 SKAZANYCH JEST TYLKO 3 TELEFONY JEST WALKA O TEL . I SĄ ZAPISY NA 5 MIN DZIENNIE . Jedzenie bryndza , soja , paprykarze , na Ruszczy tylko obiad jest na stołówce w trzebini wszystko jest na stołówce , nie ma lodówki odziale , nie ma smarzaka , na ruszczy jest poprostu lepiej w każdym pawilonie są 3 aparaty tel na 60 skazanych ,

#12 2016-07-13 17:35:06

Daria

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-07-13
Posty: 11

Re: ZK TRZEBINIA

Czy ktoś wie jak duże są cele w Trzebini i jak tam jest z toaletą - prysznic itp.

Offline

#13 2022-11-14 13:51:17

Gość2128

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-11-14
Posty: 3

Re: ZK TRZEBINIA

Witam, czy ma ktoś tam aktualnie kogoś bliskiego?  Chodzi mi głównie o zakład otwarty, jakie panują tam warunki, jak z pracą na zewnątrz (czy ciężko ją dostać) i jak z wokandami?

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sbbleague.pun.pl www.budownictwo91b7.pun.pl www.rani-mukherjee.pun.pl www.clanhell.pun.pl www.bezele.pun.pl