Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#21 2017-01-05 15:27:28

 syrna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-14
Posty: 436

Re: ZK BRZEG

Tak, tylko się długo czeka, tzn mój osadzony zapisywać się jeszcze przed świętami,  a Skype mamy dopiero 18 stycznia. Ale...mój osadzony dopiero co tam przyjechał,  więc z czasem może to lepiej funkcjonować,  na razie- na wariatki chyba papierach.

Offline

#22 2017-01-11 16:32:57

łyżeczka

Gość

Re: ZK BRZEG

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie paczki odzieżowej,  czy musi być w kartonie jak w innych zakładach no i gdzie się ją oddaje,będę bardzo wdzięczna za informacje

#23 2017-02-03 08:28:49

 syrna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-14
Posty: 436

Re: ZK BRZEG

Dopiero teraz zauważyłam Twoje pytanie, więc pewnie jest już nieaktualne.
Ostatnio podawałam buty, w reklamowce.  Ubrania nie wiem. Tym bardziej, że tam się dopiero wszystko organizuje, bo jest nowy dyrektor. A dodatkowo słychać plotki, że ten nowy to zaraz będzie byłym dyrektorem, i ma przyjść kolejny.
Wiem za to, że magazyn kiepsko funkcjonuje, hurtowo giną zgody na wszystko.

Offline

#24 2017-02-22 19:27:34

Zielokowa

Gość

Re: ZK BRZEG

Moze coś podpowiem przyszłym odwiedzającym,a zwłaszcza żonom. Opisane jest jak wyglada wejście na widzenie i jest ok. Co do skaypa chłopaki zapisują się i jest 15 minut rozmowy. Natomiast opiszę jak wygląda widzenie intymne....Otóż trzeba wstawić się na umówioną godzię informując na bramie przy podaniu kartki że na takie spotkanie idziemy. Takowy pokoik znajduje sie za salą widzeń z dziećmi (pokój bez dozorowy) i sa drugie drzwi do pokoju intymnego....i tu zaczyna się bajka:  Łożko jak dla dziecka 6-7 lat, znajduje się bidet, umywalka,ewentualnie miska. Podgrzewacz wody-słabo działający,ubikacja Domestos widziała daaawno temu. Jednym zdaniem-odechciało mi się wszystkiego. Szybko rozebrani,ale tak szybko jeszcze się nie ubierałam. Jedno jest pewne,dziękuję Bogu że było to nasze pierwsze i ostatnie widzenie w Brzegu. Pozdrawiam wszystkie kobietki czekające na swoich Panów.
P.S Jedyne co zaliczam na plus to wykrochmalone prześcieradła-trzy razy większe od łóżka,oraz nowe,czyste reczniki.

#25 2017-02-22 19:47:28

 syrna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-14
Posty: 436

Re: ZK BRZEG

Też dodam: na Skype zapisać się trzeba z miesięcznym wyprzedzeniem.


Podpisuję siępod tym, co już napisała Zielokowa; gabaryty łóżka jakoś nie zwróciły mojej uwagi, natomiast to, że ono się nie nadaje do niczego, poza wyrzuceniem na śmietnik-tak. Nie radzę siadać, kłaść się...każdy kontakt okraszony jest skrzypieniem+ sprężynami wbijającymi się w ciało.
Drzwi do sali są niedopasowane, przeciąg sprawia, że cały czas ma się wrażenie, że ktoś je otwiera. Między salką dla dzieci, a pokojem intymnym jest jeszcze pomieszczenie do widzeń bez osoby dozorującej- to oznacza, że za drzwiami można...nam się zdarzyło...mieć parę, która na zmianę się tuliła i kłóciła.

W całokształcie- sala jest bardzo przygnębiająca i pomimo pragnienia bliskości, chce się z niej jak najszybciej wyjść.

Z drugiej strony, jest to jedyna sala widzeń intymnych, w której jest dostęp do WC i "ciepłej" wody. (tzn. jedyna z tych, w których zdarzyło mi się być.)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anime-center.pun.pl www.autocentrum.pun.pl www.gra-megaman.pun.pl www.kokoszkamt2.pun.pl www.lsrolecity.pun.pl