Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-02-11 22:10:01

1magdaa

Gość

ZK AŚ WADOWICE

Kto ma swoją drugą połówke w Wadowicach?

#2 2014-02-12 18:12:18

1magdaa

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

Zaówazyłam wlasnie bo tyle ZK jest napisane a tu o dziwo Wadowic nie ma,wiec zdecydowałam sie założyc taki watek
Jesli miała bym powiedziec coś o tym areszcie śledczym to sama nie wiem czy różni sie dużo od innych,my byliśmy tam dwa lata.
Kasiajjj wkleiła linka wiec nie bede pisała jak są widzenia i paczki bo na tej stronie wszystko jest opisane. Osobiście uważam ze długo sie czeka aż Cie wpuszcza a jak idzie sie z dzieckiem to ten wydłużony czas oczekiwania jest denerwujacy Są tylko 4 czy 5 normalnych stolików gdzie mozna sie chociażby przytulic bo reszta to taki długi stół przedzielony pod spodem i praktycznie jeden odwiedzajacy siedzi na drugim. rzadko kiedy pozwalaja im siedzieć przy tych normalnych stolikach. Na widzeniu mozna normalnie jesc i pic,do kantyny może podejść tylko osoba odwiedzająca.  Z dniem wczorajszym zakonczyliśmy wreszcie męke AŚ i jesteśmy w ZK rownież Wadowice. Jeśli znajdzie sie jeszcze ktoś z Wadowic i nie bedzie czegoś wiedzial to piszcie,podpowiem ile wiem. Pozdrawiam.

#3 2014-02-24 13:52:09

Asia

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

Mój jest od piątku w zk wadowice. Dzisiaj byłam mu zawieść ubrania . Zero kontaktu mam z nim od piątku. A jak jest z pieniędzmi które mogłabym mu wysłać na konto więzienia?

#4 2014-02-24 18:06:49

kasiajjj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 683

Re: ZK AŚ WADOWICE

Tytuł przekazu pocztowego lub przelewu bankowego:
dla: [imię i nazwisko osadzonego], s. [imię ojca osadzonego]

Konto bankowe:
NBP O/O KRAKÓW
Trybunalska 8
Wadowice
02 1010 1270 0019 3513 9120 0000

Odnośnie rozliczeń - zapraszam do wątku o żelaznej kasie http://www.zamuramizk.pun.pl/viewtopic.php?id=374&p=2
oraz do wątku Pierwszy dzień w więzieniu - http://www.zamuramizk.pun.pl/viewtopic.php?id=146&p=1. W tamtych wątkach możesz zadawać pytania w tej kwestii.
Pozdrawiam


od 18.07.2011

Offline

#5 2014-02-26 19:56:14

Asia

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

To on się dowie od nich że dostał od rodziny pieniądze czy jak?
a mam jeszcze pytanko jak przekazać mojemu papierosy bo niby w regulaminie jest że nie można ale tak jakoś je się przekazuję? Nigdy nie byłam w takiej sytuacji więc pytam.

#6 2014-02-26 20:19:43

Martusia11

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-12-17
Posty: 2948

Re: ZK AŚ WADOWICE

jak wplacisz na wypiske to będzie mógł kupić w kantynie


Razem po 476 dniach

Offline

#7 2014-02-26 20:36:48

Asia

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

a w kantynie może on kupować fajki?

Mam pytanie odnośnie tego że mój miał mieć dzisiaj jakąś komisję w sprawie wyroku, o co w tym chodzi? Wiem tylko od mojego szwagra tyle bo on jest radcą prawnym a jego znajomy zajmuję się jego sprawą czyli mojego P. Więc teraz mam pytanie czy mogę zadzwonić do zk wadowice i czegoś się o tym dowiedzieć i jak w ogóle o to zapytać? Bardzo was proszę o szybką odpowiedź.

#8 2014-02-27 18:59:05

Martusia11

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-12-17
Posty: 2948

Re: ZK AŚ WADOWICE

w sprawie wyroku to nie wiem ale co pół roku stają na komisję co do grupy np. i na początku też żeby ustalić grupę


Razem po 476 dniach

Offline

#9 2014-02-27 19:33:15

kasiajjj

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 683

Re: ZK AŚ WADOWICE

Asiu powinnać poczytać forum bo odpowiedzi na Twoje pytania są, w odpowiednich wątkach i nie dotyczą tylko Wadowic.
W skrócie - jak jest wypiska, osadzony dowiaduje się, ile ma na koncie pieniędzy. W kantynie mozna kupić papierosy, tytoń. W paczkach nie można go podawać. Nikt nie udzieli Ci informacji telefonicznie odnośnie komisji, czy wyroku. Mozna umówić się z wychowawcą na rozmowę, który udzieli pełnej informacji, gdy łobuz wyrazi na to zgodę.
Komisje są co najmniej co 6 mcy, oceniają wtedy zachowanie łobuza i przyznają odpowiednią podgrupę np. P1, P2, P3, R1, R2, R3 itd...Resztę ogólnych informacji postaraj się poszukać na forum, jesli czegoś nie możesz znaleźć, napisz w wątku  Zadaj pytanie http://www.zamuramizk.pun.pl/viewforum.php?id=15


od 18.07.2011

Offline

#10 2015-08-07 20:21:48

rusalka92

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

Witajcie. Jestem tu pierwszy raz. Mój luby jest w wadowicach od poniedziałku. Nie mam z nim  żadnego kontaktu i bardzo się o niego martwię. Chce jutro jechać na widzenie ale nie wiem czy bez salonów mogę zabrać dla noego jakieś ubrania. Jeśli pisze ten post nie tam gdzie trzeba to nie gniewie się bo nie mogę się tu odnaleźć. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i szukam jakiejkolwiek pomocy

#11 2015-08-07 20:54:06

renia

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

Rusałka to czy możesz zależy od ZK... Nie wiem jak jest w Wadowicach, ale w większości ZK nie można nic bez talonow podać, a w niektórych nie robią problemu żeby przyjąć bieliznę czy podkoszulki. Najlepiej gdybyś mogła przed wyjazdem zadzwonić do zk i dopytać (a czy Twój partner jest skazany czy tymczasowo aresztowany?)

#12 2015-09-11 11:57:57

rusalka92

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

Witam. Moja połowa była z ZK Wadowice, teraz jest w Krakowie ale nie mam z nim żadnego kontaktu. Jeśli chodzi o widzenia to najlepiej moim zdaniem jechać w sobote, ale jest to zależne czy jest osadzony czy tymczasowo aresztowany http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspek … -wadowice/ na tej stronce jest wszystko opisane.
Jeżeli chodzi o ubrania, musi mieć talon. Mój na pierwszym spotkaniu mógł talon zabrać ze sobą na widzenie, ale nie wiem czy każdy może i od czego to zależy. Dzwonić mogą tam tylko trzy razy w tygodniu.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania jeszcze to chętnie odpowiem jeśli będę wiedzieć. Pozdrawiam

#13 2015-10-28 15:55:53

 Natii

Użytkownik

Skąd: Małopolska
Zarejestrowany: 2015-10-21
Posty: 18

Re: ZK AŚ WADOWICE

Witam,

Mam pytanie odnośnie ZK Wadowice. Wiem, że rozmowy telefoniczne są tam 3 razy w tygodniu i są zwykle 1-2 minutowe. Czy jest tak cały czas czy z czasem skazany będzie miał prawo do dłuższych rozmów? Może któraś z Was wie jak to jest.

Z góry dziękuje za pomoc

Offline

#14 2016-03-27 21:59:41

 Natii

Użytkownik

Skąd: Małopolska
Zarejestrowany: 2015-10-21
Posty: 18

Re: ZK AŚ WADOWICE

Telefony są 3 razy w tygodniu, z tego co wiem każdy oddział ma je w inne dni i są w danych godzinach tylko. No i niestety tylko 5 minut telefonu. Co do skype to nie wiem, bo my nie korzystamy akurat jest w ten sam dzień co mój ma telefon. Co do ubrań to mogą mieć swoją bluzę i chyba 3 koszulki, a tak to w tych zielonych mundurkach. Mój mówił, że swoje spodnie ma w magazynie. Nie wszyscy są chamscy, zależy na kogo się trafi.

Offline

#15 2016-03-28 10:53:50

 Natii

Użytkownik

Skąd: Małopolska
Zarejestrowany: 2015-10-21
Posty: 18

Re: ZK AŚ WADOWICE

Z jedzeniem powiem Ci że jest tam słabo, mój jest tam pół roku i bardzo schudł i mówi że jedzenie jest kiepskie. Co do kąpieli to nie wiem, bo jakoś nigdy nie pytałam. Z rygorem jakoś sobie radzi, chociaż już kiedyś był w zk ale w półotwartym i tutaj jest mu ciężko, ale wolał zostać bliżej domu niż jakby go gdzieś daleko mieli wywieść. U mojego telefony są w środę, piątek i niedzielę, ale sam mi mówił że każdy oddział ma w inne dni przydzielone telefony. Mają 5 min od podejścia do aparatu, więc czasami ten telefon jest krótszy niż te 5 minut. My dużo listów piszemy i to Nam pomaga przetrwać. Jeśli chodzi o telewizory to najpierw zapytaj go czy nie ma już tv na celi na której jest, no i musi mieć zgodę dyrektora na to żeby mógł mieć telewizor. Gdzie je kupisz w Wadowicach to nie wiem, bo ja nie jestem z Wadowic i słabo się tam orientuje. Ale kobitki w poczekalni kiedyś wspominały o jakimś komisie z tv chyba w Andrychowie.
Jeśli masz więcej pytań to pisz śmiało

Offline

#16 2016-03-28 11:02:45

renia

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

Telewizory płaskie do 19 cali można mieć. Np.w tesco są takie.

#17 2016-06-17 23:19:44

losamis

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

kryminał w wadowicach pod wzgledem jedzenia jest w czolowce w PL mowie calkiem serio bo kilka zakladow zwiedzilem, 2015 wlasnie w miescie papieskim, myjnia 2 razy w tygodniu. jest paru gadow z ktorymi mozna sie dogadac ale jest tez paru ktorzy za punkt honoru sobie obieraja podsmiechawki i traktowanie ludzi jak smieci ale coz na wolnosci kurwy, kurwami w ZK tez beda. ludzie raczej normalni z tego co widac to nawet z petkami erki gadaja nie ma jakis spin jak ktos normalny to se poradzi. jakbys miala jakies pytania to pisz, kilku kolegow mam na wadowicach nadal ktorzy grzeja po kilka lat zawsze cos mozna pomoc. pozdrawiam

#18 2017-02-12 15:19:22

basia1974

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

jak wygląda teraz przebywanie w ZK Wadowice mój właśnie pojechał tam z biletem bo ma do odsiedzenia 2 lata . Kiedy będzie mógł dzwonić ? kiedy można wysłać mu pieniądze? jak tam jest ? jak widzenia ,paczki? trochę jestem zakręcona ale może ktoś ma tam teraz kogoś i mi pomoże . Jak wyglądają pierwsze dni organizacyjnie?pozdrawiam

#19 2017-02-12 16:52:56

 Niezapominajka86

Admin

Skąd: Pomorze,blisko morze :)
Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 910

Re: ZK AŚ WADOWICE

Od dnia 23 stycznia 2017 r. widzenia odbywają się w następujących dniach i godzinach:
- czwartek: 8.15 -12.15 - skazani i ukarani,
12.30 – 15.30 - tymczasowo aresztowani;

- sobota: 8.45 - 11.45 - skazani i ukarani,
  od 12.00-15.30 - tymczasowo aresztowani;

- niedziela: 8.45 -15.30 - skazani i ukarani.

Paczki http://www.sw.gov.pl/strona/dla-interes … wadowicach

Offline

#20 2017-02-12 20:29:58

basia1974

Gość

Re: ZK AŚ WADOWICE

dziękuję:-)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vanillaninja.pun.pl www.g608-2.pun.pl www.scooteropole.pun.pl www.gt.pun.pl www.worldjumpstyle.pun.pl