Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#61 2018-03-26 19:45:10

Asi

Gość

Re: AŚ POZNAŃ

Dziękuję Wiki no właśnie mój mąż jest TA i nie wiem jak to wygląda, bo normalnie skazany to wszystko wiem co i jak , a tu trochę się gubię 😯☹

#62 2018-03-27 11:59:33

Wiki

Gość

Re: AŚ POZNAŃ

TA to w ogole nie moja "bajka", mój od początku jego "przygody" z ZK był już po wyroku, jedynie co mogę Ci powiedzieć o AŚ Poznań tak ogólnie to mój nie narzekał na pobyt tam, pod koniec gdy już szedł w transport do swojego zakładu w którym odbywa karę to trochę szkoda mu było, bardzo dobrze wspomina pobyt tam, mówił że oddzialowi mega w porządku, telefon był co drugi dzień nawet po 30 minut, nie było z niczym nigdy problemu, każdy każdemu szedł "na rękę", jedynie skarżył się na spacerniak bo był wielkości celi, mówił że taka "klatka". To tak ogólnie Ci napisałam, u Was pewnie będzie różnica np w telefonach, bo wiadomo - będąc TA trzeba mieć pozwolenia od prokuratury, listy przechodzą cenzurę przez prokuratora itd, trochę inaczej to wygląda i każdy przypadek TA jest zupełnie inny. Nie dziwię Ci się, że się w tym wszystkim gubisz, ja gdy mój trafił do zakładu karnego też się w tym wszystkim gubiłam, to była moja pierwsza styczność z zakładem karnym i ogólnie tym "środowiskiem", ale po czasie wszystko idzie ogarnąć więc Ty na bank też dasz radę

#63 2018-04-01 12:11:08

Asi

Gość

Re: AŚ POZNAŃ

Damy kto jak nie my ! Pozdrawiam 😊

#64 2018-05-31 15:32:53

 Mysza

Użytkownik

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2013-12-30
Posty: 373

Re: AŚ POZNAŃ

Czy ktoś ma jakieś informacje o OZ Rosnowo AŹ Poznaniu?

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-senpuu.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl www.gt.pun.pl www.worldjumpstyle.pun.pl www.g608-2.pun.pl