Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#21 2014-11-13 01:59:46

SkazaniecŻycia

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Witam,

dostałem tam wezwanie na Konraskiego 2 na 28 listopada.... na dwa lata... chciałbym sie dowiedziec cokolwiek o jakich realnych warunkach tam panujacych ? p2, skazany po raz pierwszy w zyciu :O Szczerze to nie ukrywam ze jestem przerażony, zwlaszcza ze nigdy nie mialem do czynienia z czyms takim, ani problemów z prawem czy policją, wyrok za wypadek samochodowy, jak tam jest dokładnie ? Jak to wygląda ? Co to znaczy połotwarty ?? Że co moge robic ? A czego nie moge ? Jest tam masa ? Czy jak z tego co tu czytam to wyglada nieciekawie...

bardzo proszę o nie przeklinanie na forum

#22 2014-11-13 04:57:08

Martusia11

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-12-17
Posty: 2948

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Skazaniec nie wiem jak jest w tym zk ale strach to nie najlepsze co możesz zrobić. Nie graj bohatera ale i nie panikuj. Dasz radę. Co mogę doradzić bez względu na zk to dobrze się spakować. Przynajmniej na początek będziesz w lepszej pozycji. Weź karty telefoniczne, znaczki żeby mieć kontakt z rodzina. Pieniądze żebyś mógł coś kupić połowę zabiorą i przy wyjściu oddadzą. Kawy i papierosów jak najwięcej, ubranie. polotwarty to cele zamknięte tylko na noc i 3 godziny widzeń w miesiącu. Tak skrótowo.


Razem po 476 dniach

Offline

#23 2014-11-13 09:54:47

madziamrk

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

SkazaniecZycia moj jest tam na p2 tam czyli na ulicy Wspolnej .  Warunki takie o  wiadomo lepsze niz na zamku. telefony 2 razy dziennie  i przez skype mozna rozmawiac co 3 dni wiec jest w miare .  Jesli chodzi o jakies zgody na cos to trudno strasznie ...  ale pozatym da sie przezyc , Tak jak martusia pisze nie mozesz panikowac i nie mozesz zgrywac bohatera .

#24 2014-11-13 22:36:47

kam.en

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

odezwij sie na mejla kam.en@onet.pl

#25 2014-11-14 11:33:08

SkazaniecZycia

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

No to widze nieciekawie i to bardzo ;/ Kawa ? Papierosy ? Karty tel ? same drogie rzeczy, a u mnie z kasa bardzo krucho, w rodzinie też nieciekawie ;/ Zresztą pewnie wiekszosc i tak rozkradną ;/ Nie wierze w brednie które wciskał m iadwokat bo wychodzi na to ze tam sami święci i aniołowie siedzą co "lekko" zbładzili... jasssne Banda kiboli i bandytów ;/ Samo zmakniecie na 2 lata to jakiś istny koszmar ;/ i co ja mam tam robic ? grac w karty ? Nie gram i nie umiem, oglądac tv ? nie oglądam od lat ;/  Trzeba było odrazu ze soba skończyć i juuż ;/ i tak sie pewnie stanie -,- Lepiej umrzeć wolnym niż życ w niewoli

#26 2014-11-14 11:39:51

madziamrk

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Skazaniec co ty piszesz wg ? wiem ze to straszne przezycie  ale musisz dac rade ! . chyba rodziny nie zostawisz ? .

#27 2014-11-14 12:29:37

SkazaniecZycia

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Pisze prawde, mam sie dręczyc 2 lata, wyjsc i płacic długi do konca zycia ?? mam juz 7 pozwów o odszkodowanie ;/ zreszta co mam niby potem robic bez szkoły, pracy, z długami i z wiezieniem w życiorysie ?? Co wy Polski nie znacie ? Nie pytają za co tylko ilu zabiłes i żegnamy ;D

#28 2014-11-14 12:34:47

madziamrk

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Moj tez szkoly nie ma dlugi wiadomo jakies sa ale  ma mnie i syna i co ma isc sie zabic  ? Kazdy popelnia bledy a zk jest po to by moze sb przemyslec co i jak ? a o prace mozna tam sie starac mozesz tez tam zrobic szkole jakas i kursy w kazdym zk co inne mozliwosci . Moj narazie stara sie o prace rb nieodplatnie wiadomo ciezko jest ale trzeba sb zapracowac jakby na nagrody. Zycie jest ciezke ale to nie zmusza nas do skonczenia jego . a za granice tez mozna wyjechac i pracowac . a jakbys nie poszedl odbywac kary to co bys takiego robil / ? jak mowisz ze szkoly nie masz itd to teraz chyba tez nic nie rb

post poprawiony

Ostatnio edytowany przez Maggie (2014-11-14 13:59:27)

#29 2014-11-14 12:46:58

SkazaniecZycia

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Juz nie coeniaj bo robis sie smieszna, do niedawna pracowałem ale chyba musialem zlozyc wymowienie, a gdyby nie Zk to bylbym juz a granica ! tam spedzilem 3 lata ciezko tyrajac dla Holendra, i nie bredz mi ze potrzebuje 2 lat na myslenie w ZK, dzieci nie mam, nikogo nie mam ani juz niczego poza problemami i dlugami, w czym mi pomoze Zk Tarnów ? czytaąłs staty ? 2013r 850 osadzonych, 77 pracujacych, pozdro

A jak kogos nie znasz to nie oceniaj ! Od lat cierpie na problemy własnie z depresja, myslami samobójczymi, próbami, mam udokumentowane 4 próby w tym jedną śmierć kliniczną, sąd to zupełnie pominął... Depresja, zaburzenia afektywne, zaburzenia osobowosci Borderline, zaburzenia ADAPTACYJNE,myśli samobójcze,  4 próby samobójcze... a Zk Tarnów taki wspaniały to czemu w ciagu 5 lat mieli 8 wisielców ? tak "pomagają" ludziom odnaleść swoją "ścieżke" ?? Poczytaj troche faktów, potem się wypowiadaj Sasiad spedził tam 3,5 roku i wyszedł jako wrak... i sam mi mowil ze gdyby tam miał wrócic to bez wahania by ze sobą skończył mimo ze dzis ma 2 dzieci i żone Łatwo sie mówi i ocenia gdy nie dotyczy nas cos dosłownie... Ja też moge powiedzieć ze np  granda na Ukrainie to luuzik, bo mnie tam nie było, nie ma i nie będzie

#30 2014-11-14 16:28:49

Florcia

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Skazaniec zycia nic tylko życzyć powodzenia, a przede wszystkim bys sie trzymał co do zakładu to nie wiem jak tam jest, bo moj narzeczony odbywa karę w Zk Stargard.. A masz kogos, kto wspierałby Cie w tych ciężkich chwilach? Jakis bliższy kontakt z rodzina?

#31 2014-11-15 11:09:48

madziamrk

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Skazaniec a myslisz ze dla mnie co nie odbywam kary a moj tam jest to nie wiem happy jestem ? Dla mnei tez jest to przezycie  straszne ... i dla mojego dziecka . Ale kto zrobil blad musi teraz ciepierc... i ja cierpie tez w tym... .A ty  To rob odwolanie jak masz takie probelmy zbierz wszystkie dokumenty od lekarzy i probuj dalej . jak dostales bilet tez mozna zrb .  Wiem jak jest czytalam rozne  fakty na temat tego zk i moj mi mowil . Ale to zalezy czy chodzi ci o zamek czy  o polotworek . na p2 jest lepiej wiadome ... trzeba sobie jakos dawac rade . mam nadzieje ze ktos bd cie wspieral .

#32 2014-11-18 20:45:26

kulka

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Na Wspolnej zdecydowanie lepiej niz na zamku. Ciezko o wszystko ale na to wplywu nie mamy, byle by jakos dotrwac i dać sobie rade

#33 2014-11-21 09:15:56

kulka

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Dziewczyny mam pytanie odnosnie widzen na Wspolnej. Do tej pory jezdzilam w sb i czekalam doslownie 10 min. Jak to wyglada w nd? W jakich godzinach jest najwiekszy "luz" orientujecie sie moze ?

#34 2014-11-21 13:36:46

madziamrk

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Kulka wlasnie tez dolaczam sie do pytania bo wybieram sie w ta niedziele i sama nie wiem ale jade z rana wiec zobaczymy co i jak .

#35 2014-11-21 18:43:38

kulka

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Madziamrk z samego rana to na pewno tradycyjnie tlok na maksa wiec ja pewnie oscyluje miedzy 9 a 10, zreszta kawalek drogi spory mam wiec godzina z hakiem autem murowana.

#36 2014-11-21 21:52:38

madziamrk

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Kulka w sobote rano to czekam  20 min gora 30 wiec hmm nie wiem jak z niedziela jest ale obym jak naszybciej weszla . bo ja tam bd niby o 8 a od 8 sa widzenia a rejestracja od 7:30  to dam znac co i jak jak przyjade

#37 2014-11-22 02:26:51

kulka

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Madziamamrk ja nie mam wyboru najwyzej posiedze sobie godzin kilka jak dotre o 9   na przyszlosc bedziemy juz wiedziec

#38 2014-11-22 10:47:13

madziamrk

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Kulka niby tak . miejmy nadzieje ze to jakos bedzie ; ) ja i tak powrot mam dopiero o 13 wiec moge czekac .
Udanego widzonka

#39 2014-11-24 07:40:11

kulka

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Madziamrk bylam mile zaskoczona dotarlam na 10 czekalam z 15 min - super. Bylam jeszcze na Konarskiego zostawic tv a tam czarno w poczekalni takze chyba jestesmy "szczesciarami" az sie milo zaskoczylam

#40 2014-11-24 11:42:08

madziamrk

Gość

Re: ZK TARNÓW UL.KONARSKIEGO 2

Kulka ja dotarlamn na 8 i czekalam z 15 min tez i weszlam i pozneij poszlam tez paczuszke zaniesc an konarskiego to czekalam o wiele dluzej masakra ;oo ile ludzi i jeszcze goscia nie bylo tam zeby paczke wziac i czekalam takze na wspolnej ok : p

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shahrukh-juhi.pun.pl www.elektrobram.pun.pl www.mojeosiedle.pun.pl www.queen-kajol.pun.pl www.kingkhan.pun.pl