Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#41 2016-08-09 19:52:32

renia

Gość

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Spotkanie z prawnikiem to nie widzenie

#42 2016-08-09 19:53:41

Mala

Gość

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Czyli nie powinno byc problemu :-)

#43 2016-08-10 16:49:12

Mala

Gość

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Jak beda ni go tam trzymac nir wiadomo ile to zostane prawnikiem hehehe gdyby to było takie proste to juz bym nim byla :-) strasznie tam jest? Bede pierwszy raz w takim miejscu... Mozna wziasc ze sobia pieniadze zeby kupic cos w tym niby bufecie podczas widzenia?

#44 2016-08-10 18:08:24

Mala

Gość

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Gdzie znajduje sie Kantyna? I moze ktos mial taka sytuację: moj maz mial przy sobie moja karte do bankomatu w chwili zatrzymania. Napisal juz wniosek o wydanie mi karty z tym ze nie wiem gdzie sie ztym wnioskiem udać?

#45 2016-08-10 20:04:43

Ma

Gość

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Moj maz jest skazany. Usiluje go wyciągnąc bo zostal tak zabrany z ulicy.. nawet nie wiem jak to sie stało. Jutro wszystkiego sie dowiem od prawnika i od męża. Zadzwonili do mnie w zeszly piątek wieczorem ze został zatrzymany na 75dni. Dziwny okres zatrzymania... Od razu dzwonilam do swojego znajomego prawnika i mówi ze coś moze uda sie zrobić. Poki co składamy wnioski itd. Mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu wyjdzie.

#46 2016-08-10 20:06:50

Mala

Gość

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

W kantynie mają takie druczki do zamówień czy wziasc juz wypełniony ze sobą?

#47 2016-08-10 20:51:43

 kata

Użytkownik

Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2016-08-10
Posty: 44

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Witam, mam takie pytanie ... Moj chlopak zostal dzis przewieziony na Monte( odwiesili mu zawiasy za nie spłacenie grzywny) czy ja moge isc juz jutro tam zapytac czy on juz mnie wpisal na liste widzen, czy to za wczesnie? Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i nie mam pojęcia co mam zrobić.

Offline

#48 2016-08-10 21:02:48

renia

Gość

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Mala może to niespłacona grzywna?
kata jak masz blisko to możesz pójść, ale mało realne że dyrektor zatwierdził już listę.

#49 2016-08-10 21:13:17

 kata

Użytkownik

Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2016-08-10
Posty: 44

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Czyli poczekam do piątku i pojadę, myślicie, że jest szansa żebym się z nim zobaczyła już w ten weekend? I czy na taka wizytę ja mu mogę zabrać jakieś ubrania? Policja przyjechała po niego do urzędu miasta jak odbierał dokumenty, ma tylko to w co był ubrany.

Offline

#50 2016-08-10 21:46:59

alepoco

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-07-26
Posty: 13

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Kata jeśli masz blisko możesz spróbować przyjść i spytać - jeśli nie masz blisko zacznij od telefonu do AŚ. Mój mógł zadzwonić i powiedzieć na co dostał talon i co mu w związku z tym przywieźć - bez talonu nic mu nie zostawisz. Telefon jest raz w tygodniu w określonym dniu, kiedy - zależy od odziału i celi, o drugi telefon w tygodniu osadzony musi pisać prośbę. Monte ma przyzwoitą stronę internetową i są tam chyba wszystkie najpotrzebniejsze informacje.


Najtrudniej podjąć decyzję,  przez które mosty przejść, a które spalić.

Offline

#51 2016-08-10 21:52:04

alepoco

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-07-26
Posty: 13

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Mała wszystkie rzeczy osadzonego idą za nim czyli jeśli miał kartę przy sobie a teraz On jest na Monte, to karta tez jest na Monte.


Najtrudniej podjąć decyzję,  przez które mosty przejść, a które spalić.

Offline

#52 2016-08-10 21:52:31

 kata

Użytkownik

Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2016-08-10
Posty: 44

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Na szczęście mieszkam kilka minut od Monte, także spokojnie się tam przejdę. Dziękuję bardzo za odpowiedź, mam nadzieję, że uda mi się go zobaczyć jak najszybciej

Offline

#53 2016-08-11 07:10:35

Mala

Gość

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Kata znajdz dla niego prawnika jesli Twoj cie upoważnia. Moje upoważnienie napisal w sobotę a dopiero w poniedzialek jak prawnik narobil dymu gdzies je odnaleźli i prawnik mogl sie z nim spotkac. Wnioski nie przechodza tam szybko bo przeciez Panowie maja czas i sie im nie spieszy. W dodatku kazdy mowi co innego hehe

#54 2016-08-11 09:43:20

 kata

Użytkownik

Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2016-08-10
Posty: 44

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Tylko, ze ja nie wiem czy jestem upowazniona Wczoraj go zabrali, nic nie wiem, nie wiem kiedy do mnie zadzwoni, dlatego chce isc tam jutro zapytac czy zatwierdzono mnie na tej liscie widzen, wtedy juz mój mi wszystko powie.

Offline

#55 2016-08-12 10:54:21

 kata

Użytkownik

Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2016-08-10
Posty: 44

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Hej dziewczyny, ostatnie pytanie mam.. Chłopak do mnie zadzwonił mam przyjsc jutro na widzenie na III ture, powiedzial zebym byla wczesniej zapisala sie i potem przyszla juz koło 14. Powiedzcie mi o ktorej powinnam tam pojsc zeby jeszcze miec szanse sie wpisac na tą III ture? Jakos z rana?

Offline

#56 2016-08-12 11:18:05

 kata

Użytkownik

Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2016-08-10
Posty: 44

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Do bielizny?? jak uroczo. Mnie raczej nie wybiora kto by chcial patrzec na góre tłuszczu chociaz znajac moje szczescie.. ehh 
Dzieki wielkie za  odpowiedz, pojde z samego rana

Offline

#57 2016-08-12 11:41:43

 kata

Użytkownik

Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2016-08-10
Posty: 44

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

No własnie ja mam okres, takze bedzie ciekawie Jestem straszna panikara i to wszystko po mnie widac, na bank pomysla, ze cos kombinuje... Starsza pania? Udani są Juz przez znajoma zostałam poinformowana zebym nie brala portfela ani torebki jakiejs lepszej,kiedys jak byla na widzeniu ktos ukradł torebke z portfelem, kluczami od domu, telefonem, bo pan ktory tam siedzi sobie wyszedl i nie zamknal pomieszczenia, takze brawo Monte

Offline

#58 2016-08-12 21:39:45

 kata

Użytkownik

Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2016-08-10
Posty: 44

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

A powiedz mi jeszcze czy ja moge kupic karte i mu ja dac na widzeniu? Czy dostane ja w tej kantynie?

Offline

#59 2016-08-13 18:38:40

alepoco

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-07-26
Posty: 13

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Kata zasada jest taka, że nic nie wnosisz na widzenie oprócz pieniędzy i z tych pieniędzy możecie kupić sobie coś do picia i jakieś cistaka/paluszki - ale to czego nie zjecie/wypijecie zabierasz ze sobą - osadzony nie ma prawa niczego zabrać z sali widzeń - tam wszędzie są kamery! Za próbę wyniesienia czegokolwiek może dostać kwita. Za chusteczki higieniczne swego czasu chłopak musiał się odwoływać do dyrektora.
Z pieniędzy które przyniesiesz może zrobić sobie zakupy do celi i paczkę (jedną w miesiącu) - z reguły chłopaki wiedzą co mogą kupić i co chcą kupić.
Na salę widzeń możesz wnieść kartkę i długopis.- ale to nie jest żelazna reguła - raz Ci pozwolą wnieść innym razem nie.


Najtrudniej podjąć decyzję,  przez które mosty przejść, a które spalić.

Offline

#60 2016-08-14 08:44:06

 kata

Użytkownik

Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2016-08-10
Posty: 44

Re: AŚ KRAKÓW MONTELUPICH

Byłam wczoraj, nic nie zabrałam poza pieniędzmi, zrobiłam mu zakupy no i posiedzieliśmy. Masakra jak ta godzina szybko mija Dziś muszę mu zanieść torbę z ubraniami. Powiedzcie mi czy na tej torbie mam napisać coś czy tylko przykleić talon?

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rfactor2010.pun.pl www.plywanie.pun.pl www.mototeam.pun.pl www.academykatongeki.pun.pl www.fani-metin2.pun.pl