Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#61 2014-09-17 07:31:15

czarnullka

Gość

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

Magda widzę, że Ty też z Chełma jak ja Sprawa jest w Chełmskiej prokuraturze? Bo jeśli tak to trzeba ich męczyć tymi prośbami do bólu. Ja też miałam problemy z widzeniami zawsze babka nie chciała mi dać, a jak dała z łaski swojej to pleksa mój M. napisał do prokutarury i dostaliśmy stolik ale to trochę trwało. Listy szły mniej więcej tydzień, zanosiłam osobiście do biura podawczego, bo przez pocztę dłużej szło. W sądzie już lepiej z tymi zgodami na widzenie, ale listy idą dłużej, bo cenzuroane tylko dwa razy w miesiącu

#62 2014-10-31 18:21:17

cytrynazlimetka

Gość

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

Hej dziewczyny. a moze wiecie jak to jest z wnioskiem o widzenie, jesli chce sie zobaczyc ze swoim chlopakiem,ale chce zabrac tez ze soba swojego brata ...jak wtedy taki wniosek dla 2 osob by musial wygladac?

#63 2014-11-05 17:23:15

madzia20

Gość

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

hej dziewczyny wie możne ktoś jak napisać wniosek do prokuratury ze nie chcę być świadkiem bo mój maż jest tymczasowo aresztowany i prokuratura wzięła mnie na świadka i teraz nie moge przez to iść na widzenie jak ktoś coś wie to proszę o pomoc

#64 2014-11-05 17:58:46

 Gosiaa

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-02-20
Posty: 961

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

Cytrynazlimetka może to jakieś dwa odrębne wnioski muszą być - jeden od Ciebie, drugi od brata, choć nie wiem czy jemu w ogóle dadzą, bo skoro to Twój brat, to jaka to najbliższa rodzina aresztowanego, jeśli on jest tylko Twoim chłopakiem.. Osobą najbliższą wg art. 115 § 11 k.k. jest: małżonek, wstępny (każdy z rodziców, dziadków, pradziadków itd.), zstępny (każdy z dzieci, wnuków itd.), rodzeństwo, powinowaty w tej samej linii lub stopniu, osoba pozostająca w stosunku przysposobienia oraz jej małżonek, a także osoba pozostająca we wspólnym pożyciu, jak również rodzeństwo małżonka, jak i małżonek rodzeństwa oskarżonego. Odnośnie "wspólnego pożycia" chodzi tu o konkubinat, tj. związek osób różnej płci, które faktycznie żyją jak małżeństwo.
Madzia znalazłam coś takiego: http://skutecznyadwokat24.pl/wzory-pism … n,130.html


"Nadzieja zgubną jest koleżanką."
Szczęście uleciało w dal...

Offline

#65 2014-11-06 08:53:35

 patiwu91

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-24
Posty: 2168

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

Madzia bylam w podobnej sytuacji, pisalam duzo wniosków, zazalen i nic. Napisalam tez pismo, prostymi slowamim ze jestem osoba najblizsza dla oskarzonego i z tego wzgledu chce skorzystac z prawa do odmowy skladania zeznan to dostalam odpowiedz, ze taka odmowa jest wazna dopiero gdy powie sie to przed sadem.


Doczekana po 7 latach 6 miesiacach ❤

Offline

#66 2014-12-04 22:20:10

pekam.0

Gość

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

proszę o pomoc

#67 2014-12-05 04:46:37

Martusia11

http://s12.rimg.info/bd5f2aa2b30b7e6d82bc54ab7e265e1f.gif

Zarejestrowany: 2013-12-17
Posty: 2948

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

pekam.o o jaką pomoc prosisz?


Razem po 476 dniach

Offline

#68 2014-12-10 23:55:40

ola

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-25
Posty: 39

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

Cześć!
Czy mogę w imieniu brata, który z racji tego, że nie mieszka w Lublinie iść po zgodę dla niego na widzenie do prokuratury z drugim bratem (tj osadzonym)?.
Czy to zbyt ryzykowne?
Czy musi przyjść osobiście?
Zależy nam jako rodzeństwu, żeby iść do mojego brata TA razem. Niestety jak ja byłam po zgodę w prokuraturze brat nie był zdecydowany czy chce iść na widzenie. Brat ma jedyny wolny termin na przyjazd do Lbln wtorek - czyli akurat kiedy są widzenia i stąd ciśnienie na zgodę...
Boję się, że jeszcze rozzłoszczę prokurator takim czymś i w ogóle nie da zgody.
Nie mamy za wiele czasu.
Pomocy!

Offline

#69 2014-12-11 09:27:40

dominika

Gość

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

Ola zawsze można we wniosku napisać aby decyzję przysłali do domu. Mi czasem siostra odbierala zgodę ale wcześniej dzwoniłam do prokuratury i upowaznialam siostrę

#70 2014-12-11 09:43:37

ola

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-25
Posty: 39

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

Tak, tylko ja potrzebuję decyzji na wtorek..

Offline

#71 2014-12-11 10:42:18

dominika

Gość

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

To może brat niech zadzwoni do prokuratury i sie zspyta czy jest zgoda i przedstawi sytuację

#72 2014-12-11 13:33:26

kiki

Gość

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

witam! mam pytanko. ile czasu ma prokuratura na odpowiedz ?? wysłałam prośbe już 5 tygodni temu i ciągle nic! na pierwsza prośbe odp dostałam już po 2 tyg a teraz czekam i czekam
dziekuje i pozdrawiam

#73 2014-12-11 17:23:56

ola

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-25
Posty: 39

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

Hej Laski! Brat zadzwonił do prokuratury. Usłyszał, że nie ma mowy. Ja zgodę dostałam wyjątkowo i nie da drugiej. Że daje zgodę raz na 3 tygodnie. Nie ma w ogóle opcji, żebyśmy szli we dwójkę (to był nasz argument wspólny. teraz wiem, że nie trzeba było w ogóle o tym mówić....). Jesteśmy zszokowani i zaskoczeni:(
Widzę, że moja zgoda którą dostałam tydzień temu to cud w takim razie..
Pozdrawiam!

Offline

#74 2014-12-11 19:25:13

madzia20

Gość

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

ja tak samo mam zgodę tylko raz w miesiącu mój k też pisał do pani prokurator o  zgody na dwa razy w miesiącu widzenie ale pani prokurator się nie zgodziła Nie wiem co jej szkodzi dać te widzenie i teraz nie wiem jak uzyskać drugie widzenia przed świętami może ktoś mi podpowie Nasza sytuacja jest strasznie chora ponieważ moj k jestem tymczasowo aresztowanya ma wyrok prawomocny i ma go do odbycia a tymczasowy areszt ma za nie powrót z przerwy

#75 2014-12-11 20:38:23

dominika

Gość

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

Mi od początku prokurator robiła jazdy. Ale jak w końcu dostałam zgodę to odrazu mnie uświadomiła że dostanę co 6 tygodni nie częściej

#76 2014-12-11 20:54:41

ola

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-25
Posty: 39

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

Masakra jakaś. Jak taki człowiek ma się zresocjalizować, jak ma wyjść "normalniejszy" niż tam wszedł, skoro utrudniają widzenia z najbliższymi osobami?
Napawają się chwilą władzy.

Offline

#77 2014-12-11 21:00:48

dominika

Gość

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

Ja przez cztery miesiące złożyłam 54 prośby o widzenie i same odmowy.a potem pół roku pleksy nawet na widzenia z dziećmi. Dopiero jak akt trafił do sądu to dostałam stolik

#78 2014-12-12 10:40:57

kika

Gość

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

ile prokuratura ma czasu na odpowiedz????

#79 2014-12-12 12:30:03

dominika

Gość

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

Ja dostawalam dwa dni po złożeniu wniosku odpowiedź poleconym

#80 2014-12-13 14:19:05

kiki

Gość

Re: wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym

ja za pierwszym razem dostałam po ok 2 tygodniach a teraz czekam już 8tyg bo sprawdziłam kiedy wysłałam i nie wiem co jest grane i czy dzwonic z pretensjami do proroczki bo chyba musi być jakiś czas ustawowy.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gt.pun.pl www.naruto-senpuu.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl www.worldjumpstyle.pun.pl www.g608-2.pun.pl