Za murami ZK

Miłość to nie zawsze śmiech, ale i łzy...To nie zawsze szczęście ale i tęsknota...Teraz to kraty, a za nimi Ty...W mym sercu na krzyk budzi się ochota...Czekając na Ciebie mój ukochany...Miłością przebijam wysoki mur... Abym mogła Cię już mieć przy sobie...I razem z Tobą dotknąć szczęścia chmur...


#1 2013-03-05 19:01:26

 Niezapominajka86

Admin

Skąd: Pomorze,blisko morze :)
Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 910

ZK NR 2 W ŁODZI

ul. J. I. Kraszewskiego 1/5
93-161 Łódź
Tel./Fax: (42) 675 06 00 / (42) 675 06 11

http://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-k … -2-w-lodzi


Zasady udzielania widzeń  :

  - Widzenia dla osób przebywających w Zakładzie Karnym Nr 2 w Łodzi odbywają się w godzinach 9:00-16:00 w wyznaczone soboty (więcej informacji tu http://www.sw.gov.pl/strona/dla-interes … -2-w-Lodzi), niedziele, dni niżej wymienione:
1 stycznia - Nowy Rok, 6 stycznia - Święto Trzech Króli, pierwszy dzień Wielkiej Nocy, drugi dzień Wielkiej Nocy, 1 maja - Święto Państwowe, 3 maja - Święto Narodowe Trzeciego Maja, pierwszy dzień Zielonych Świątek, dzień Bożego Ciała, 15 sierpnia - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, 1 listopada - Wszystkich Świętych, 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości, 25 grudnia - pierwszy dzień Bożego Narodzenia, 26 grudnia - drugi dzień Bożego Narodzenia

  - Zgłoszenia na widzenia przyjmowane są od osób odwiedzających w godzinach 8:30-13:00 przez funkcjonariusza pełniącego służbę na posterunku - biuro przepustek.

  - Widzenia realizowane są według kolejności składanych zgłoszeń. Wyjątek może dotyczyć osób odwiedzających w podeszłym wieku, z widocznym kalectwem lub matek z małymi dziećmi oraz kobiet w widocznej ciąży – decyzję w tej kwestii podejmuje funkcjonariusz przyjmujący zgłoszenia na widzenia, na wniosek osoby zainteresowanej.

  - Zabrania się wnoszenia na teren zakładu karnego broni, środków łączności, środków odurzających, psychotropowych, alkoholu i wyrobów tytoniowych.

  - Na terenie zakładu karnego obowiązuje zakaz palenia tytoniu, z wyjątkiem miejsc do tego wyznaczonych.

Zasady przyjmowania paczek :

Osadzeni mogą otrzymywać za zgodą Dyrektora Zakładu paczki odzieżowe higieniczne i z lekami. Paczki takie mogą być doręczane bezpośrednio przez nadawców albo za pośrednictwem uprawnionych instytucji lub osób, w szczególności poprzez pocztę, firmy kurierskie lub gońców. Paczki przyjmowane są do zakładu od poniedziałku do piątku, a także w dni udzielania widzeń w godzinach od 9:00-14:00.

Nie przyjmuje się paczek:
- bez spisu zawartości,
- higienicznych, odzieżowych, a zawierających artykuły inne niż określone w zezwoleniu Dyrektora.

Więcej informacji tutaj http://www.sw.gov.pl/strona/dla-interes … -2-w-Lodzi

Ostatnio edytowany przez Paskuda (2017-02-07 10:55:09)

Offline

#2 2014-05-08 23:53:06

Rooka

Gość

Re: ZK NR 2 W ŁODZI

Może jest tu ktoś, kto mógłby mi udzielić informacji jak wygląda sytuacja w szpitalu więziennym w Łodzi przy Zakładzie Karnym nr 2? Jak jest z telefonami i widzeniami tam?

Będę wdzięczna za odpowiedź

#3 2016-12-01 10:40:06

 syrna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-14
Posty: 436

Re: ZK NR 2 W ŁODZI

Dla jakich podgrupy jesf przeznaczona ta jednostka?

Offline

#4 2017-03-09 07:43:49

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: ZK NR 2 W ŁODZI

Około 4 tygodni my przynajmniej tyle czekaliśmy w AŚ ale nie wiem jak będzie w dwójce co prawda to ten sam sąd ale może terminy mają różne.


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#5 2017-03-09 09:52:21

 Paskuda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-10
Posty: 639

Re: ZK NR 2 W ŁODZI

Raczej tak ale łódzka okręgówka jest mało skora do przyznawania wokand. Jednak trzymam kciuki, bo z tego co mówiłaś opinię macie raczej dobrą.


Jesteśmy razem po 715 dniach...

Offline

#6 2017-08-25 18:56:45

niziołek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-06-09
Posty: 65

Re: ZK NR 2 W ŁODZI

Witam. Mój chłopak tydzień temu trafił do szpitala do ZK2 i przebywa na terenie szpitalu. Dostałam zgodę na widzenie które ma się odbyć w niedziele i tutaj mam pytania. Czy skoro jest na innym oddziale to tak samo mogę się zgłaszac na godzinę 8 30 czy przysługuja inne terminy godziny? Czy wolno wnosić gazety oraz zdjęcia lub jedzenie?

Offline

#7 2017-08-25 18:57:52

niziołek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-06-09
Posty: 65

Re: ZK NR 2 W ŁODZI

Dodam że ogólnie podlega pod areszt na smutnej

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gientasy.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl www.malowanie-dachow.pun.pl www.vsmetrans.pun.pl www.timik-wirtualny-swiat.pun.pl